Také v Rusku jsou náhlá úmrtí sportovců častější než tomu bylo dřív

Také v Rusku jsou náhlá úmrtí sportovců častější než tomu bylo dřív

Pokud sledujete vnitřní politiku jednotlivých zemí pozorně, pak vám jistě neušlo, že Rusko jede v přeměně světového řádu úplně stejně jako jiné země. Ostatně, současný největší spojenec Ruska – Čína – je v čele těchto globalistických snah.

A to až tak dalece, že se nyní budou konat srazy Schwabova WEF 2x ročně – jeden bude tradičně v lednu v Davosu, druhý pak v červnu v Číně.

Zde je na místě připomenout, že již v roce 2016 oznámilo WEF, že k přeměně světového řádu dojde za multipolárního světa, tedy v kontextu uvedeného se zdá, že vše jde podle plánu.

Ale zpět k Rusku, které již zavádí digitální měnu (CBDC), systémy ID (digitální identity) i další globalistické „lahůdky.“ Nedávno se dokonce Rusko opět přihlásilo k plnění cílů Agendy 2030:

„Ruské banky prohlašují, že budou pokračovat ve strategii ESG (pozn.: ESG je 17 cílů Agendy 2030), navzdory izolaci od západních ratingových a analytických agentur zabývajících se agendou udržitelného rozvoje,“ napsal Banking Review vloni 7. října.

Od července 2021 do července 2022 se portfolio ESG úvěrů ruských bank ztrojnásobilo a dosáhlo 1,2 bilionu rublů, uvádí list.

Ale to by bylo na delší téma, kterému se ještě jistě budeme v budoucnu věnovat.

Další oblastí, kde Rusko  nezůstalo pozadu za Západem, bylo podávání škodlivých vakcín.

Sputnik byl totiž stejný jed jako genové přípravky od Pfizeru či Moderny nebo AstraZeneky. Ostatně, celosvětových akcí, které mají už 13. května připomenout oběti tzv. „covidových vakcín,“ se mají účastnit také Rusové.

Jistě jste zaznamenali i zprávu o smrti tvůrce Sputniku. Kolem této smrti se objevují různé fámy, které ji spojují se zdravotními problémy Putinovy dcery v souvislosti s vakcínou.

Ale pryč od dohadů, které nelze dokázat. Co je jisté, tím je výskyt náhlých úmrtí v souvislosti s takzvanou „vakcínou.“ Což je totéž, co je dlouhodobě hlášeno i na Západě.

Tedy náhle a nečekaně umírají mladí lidé, často sportovci. Ruští aktivisté proto dokumentují „náhlá úmrtí“ mezi mladými sportovci

Od začátku celosvětové kampaně s genetickými injekcemi v roce 2021 se mediální zprávy o „náhle umírajících“ sportovcích postupně staly novým normálem.

Jde o globální fenomén – a Rusko není výjimkou, uvádí #HowManyMustDie, společný projekt STOPVACZISM , STOPPANIKA a kanálu Raising Awareness Anny Rudnevy .

3. dubna skupina zveřejnila seznam mladých ruských sportovců, kteří „náhle zemřeli“:

Mnozí jsou velmi mladí – 18, 19, 21 let. V některých případech tisk otevřeně psal, že zemřelí byli „očkováni“ a naznačoval příčinnou souvislost mezi očkováním a smrtí. V mnoha případech o „očkování“ nejsou žádné informace, ale je známo, že téměř všechny profese podléhaly nátlaku a sportovci injekce potřebovali i na cesty do zahraničí.

Bez dalších informací (které ruské ministerstvo zdravotnictví odmítá, protože transparentnost by podle jejich slov „mohla vytvořit negativní postoje k očkování“) nelze úplně všechny z uvedených případů považovat za průkazné. Některé je však velmi obtížné odmítnout.

Victor Plahuta, 35letý vzpěrač, byl hospitalizován 28. října 2021 – osm dní poté, co byl očkován. Zemřel o týden později, údajně na zápal plic.

Grigorij Malyarenko, 22, překážkář a člen ruského národního týmu, zemřel během tréninku 24. května 2021. Místní média uvedla, že zemřel na krevní sraženinu, která se mohla vytvořit z předchozí „koronavirové infekce.“

O měsíc později zemřel na krevní sraženinu 30letý Maxim Ishkeldin, člen ruského národního hokejového týmu .

„Sportovec zemřel téměř okamžitě,“ uvedla ruská média. 

Profesionální fotbalista Alexander Kozlov (29) náhle zemřel v červenci 2022 na krevní sraženinu.

Další mladí sportovci zemřeli v posledních dvou letech na náhlé infarkty.

Samozřejmě existuje mnoho věcí, které mohou způsobit krevní sraženiny a srdeční problémy – včetně Sputniku V.

Postvakcinační údaje zveřejněné Argentinou ukazují, že ruská vlajková loď vakcíny je z hlediska bezpečnosti srovnatelná s injekcí AstraZeneca.

To není příliš překvapivé vzhledem k úzké spolupráci mezi ruskou vládou a britsko-švédským farmaceutickým gigantem.

 

Proto ruské ministerstvo zdravotnictví drželo výsledky klinické studie Sputnik V pod pokličkou a tvrdilo, že data byla „obchodním tajemstvím“? 

Mezitím v Rusku nadále dochází k „náhlým úmrtím“, a to nejen mezi sportovci.

1. dubna STOPPANIKA, webová stránka, která udržuje interaktivní mapu podezření na poškození vakcínou, sestavila nejnovější zprávy o Rusech, kteří „náhle zemřeli“:

To je jen malá část případů z posledních dní. Ale informace se do karty nezadají, dokud není potvrzeno, že byla podána injekce.

Lidé umírají absurdní, nesmyslnou smrtí – a nikdo za to ještě nebyl pohnán k odpovědnosti…

Rusko zaznamenalo v roce 2021 přirozený úbytek populace o více než 1 milion lidí, což je rekordní úmrtnost (pozn.: jednalo se o období před konfliktem na Ukrajině, válečná úmrtí se odrazí až ve statistikách úmrtnosti z roku 2022).

Jde o podobně rekordní úmrtnost, jaká je nyní zaznamenávána v celé západní Evropě, zejména v Německu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Také v Rusku jsou náhlá úmrtí sportovců častější než tomu bylo dřív

  1. Já tomu věřím . Jelcin odevzdal Rusko západu a žezlo Putinovi. Ruského lidu mi je líto je v tom nevině a je stále ničen a ožebračován i díky zrádci v Kremlu.

  2. Kým sa nepodarí vyhnať liberálneho otroka Židov Putina z Kremľa a nahradiť ho skutočným nekompromisným vlastencom a odporcom nového svetového poriadku, nebude Rusko a jeho národy nikdy slobodné. A ani Ukrajina nebude porazená.

  3. co očekavat od někoho kdo podporoval Sputnik V a tvrdil že se tím očkoval taky beztak i Putin má placebo nebo vitaminy jako náš Babiš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout