Itálie se chystá vyhlásit nouzový stav kvůli nezvladatelné invazi

Itálie se chystá vyhlásit nouzový stav kvůli nezvladatelné invazi

Od doby, co nastoupila vláda Meloniové, která voličům slibovala blokádu přístavů, dochází k rekordní invazi. A to vláda nastoupila zhruba před půl rokem a vládla tedy zatím v chladnějším období roku, kdy jsou vylodění tradičně menší než v období konce jara a léta.

Itálie tak překročila všechny zimní rekordy a nic v politice současné vlády nenaznačuje, že by se v budoucnu cokoli zásadně změnilo. Mírná omezení jsou sice stanovena pro lodě pašeráckých neziskovek, ale nejde o nic, co by jim zabránilo fungovat i nadále.

Italská pobřežní stráž nadále funguje jako největší pašerácká neziskovka, která se také zasloužila o největší příděl afrických obohacovačů pro Evropu.

V posledních týdnech se vše opět vyostřuje, přičemž v některých dnech  počty nově připluvších překročily tisícovku.

Včera dokonce během jediné hodiny (!!) připlulo díky italské pobřežní stráži 1200 Afričanů.  Na přebírání jedné takové „obohacující“ zásilky se můžete podívat ve videu:

A platíte to i vy, protože italská pobřežní stráž je velmi štědře dotována z EU. Z téže EU, která odmítla jiným zemím přispět na hraniční ploty. EU totiž zásadně přispívá jen na takové projekty, které podpoří výměnu obyvatel.

Nově příchozí islámskou armádu již samozřejmě není kde ubytovávat. I proto nyní italská vláda rozhoduje o zavedení nouzového stavu z důvodu nezvladatelné situace.

Vyhlášení nouzového stavu z důvodu nezvladatelné invaze však rozhodně neznamená, že se náhle uzavřou přístavy nebo se začne s deportacemi.

Znamená to především zabavování nemovitostí pro účely ubytování „Novoevropanů.“ Tedy zřejmě budou v prvé řadě zabaveny prázdné nemovitosti, například penziony a hotely, které čekají na hosty v letní sezóně.

Ale zabaveny mohou být jakékoli soukromé objekty, kde aktuálně nikdo nebydlí nebo jsou nedostatečně obsazeny.

V nouzovém stavu však mohou požádat EU o okamžité přerozdělení do jiných členských zemí, což by bylo v souladu s migračním paktem EU.

Po nárůstu vylodění migrantů na italském pobřeží by dnes odpoledne mělo do Rady ministrů dorazit vyhlášení stavu národní nouze v oblasti přistěhovalectví.

K rozhodnutí došla italská vláda po včerejší schůzce ministra vnitra Piantedosiho a ministra civilní ochrany a moře Musumeciho.

Tempo přistání je takové, že mafiánský systém příjmu se hroutí. Takže vláda zřídí stanová městečka a zabaví prázdné nemovitosti a hotely, aby ubytovala útočníky. Oznámil to prefekt Parmy.

To vše samozřejmě proto, že Meloniová nechce provést námořní blokádu nebo dokonce odmítnout nelegální přistěhovalce tím, že pošle lodě do Afriky místo k italským břehům.

Tolik krátká zpráva z Itálie.

Zdá se, že oblíbená dovolenková destinace již nebude příliš vhodná pro další pobyty, protože invazní jedinci míří zejména do turistických destinací, kde je zatím před sezónou, která zpravidla začíná v květnu, dostatek volných ubytovacích kapacit.

Škodní tak budou zejména hoteliéři, přičemž turisté, kteří se letos vydají do Itálie, si tam nejspíš budou připadat jako v Africe…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout