Na 13. května 2023 je vyhlášen Světový den svědectví o nežádoucích účincích vakcín

Na 13. května 2023 je vyhlášen Světový den svědectví o nežádoucích účincích vakcín

Jistě jste již zaznamenali, že v mnoha zemích světa došlo ke shromážděním, na nichž vystoupili buď pozůstalí po lidech, kteří zemřeli v důsledku nucené aplikace genových injekcí nebo ti, kdo byli po podání těchto přípravků jakkoli zdravotně poškozeni.

V minulosti jsem zde na některé tyto demonstrace upozornila. Asi největší akce tohoto druhu proběhly ve Velké Británii, Holandsku, Německu a Francii.

Nyní se má konat celosvětová akce, která bude zároveň vyhlášením Světového dne těchto obětí, jejichž počty jdou zřejmě do mnoha milionů.

Akce se bude konat v mnoha evropských zemích, nicméně Česká republika a Slovensko na seznamu nejsou. Zřejmě je to i tím, že v dalších zemích se tito lidé již různě organizují.

Většinou také připravují společné žaloby na ty, kdo za jejich utrpení či dokonce za ztrátu jejich blízkých mohou. Možná by se mohli inspirovat i stejně postižení očkovaní u nás.

Po více než 2 letech vnucených, zbytečných, experimentálních vakcín, které porušují lidská práva, a po nichž zemřely nebo byly zničeny  životy miliony lidí, se má konat velká celosvětová akce, která má upozornit na důsledky nucené aplikace těchto přípravků.

13. května 2023 od 10 hodin  bude Světový den svědectví o vedlejších účincích očkování proti Covid.

Shromáždění jsou již naplánována v Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Lucembursku, Anglii, Portoriku, Chile, Argentině, Peru, Uruguayi a Lucembursku, další jsou zmíněny v Brazílii, Bolívii, v Rakousku, Maďarsku, Estonsku, Rusku a Indii.

V této totální válce, která nám byla vyhlášena před třemi lety, bojujeme za to, co je nejposvátnější: naše těla, naše duše, naše paměť, naše budoucnost, naši senioři, naše děti, stvoření a civilizace.

Je to, jak víme, válka proti lidem, která začala před více než stoletím, s několikaletou ofenzivou na všech frontách, kde jsou vakcíny nejpokročilejšími zbraněmi, vedle GMO, monitorování a hledání absolutní kontroly populace…

Zúčastněte se tohoto historického Světového dne sjednocení odporu…

Co dělat 13. května 2023?

– VYSTAVTE na nejrušnějších místech velké portréty lidí, kteří zemřeli po injekci nebo jimi byli vážně postiženi, s uvedením jména oběti, věku, druhu vakcíny, příčiny a doby, která uplynula po očkování.

Projevy mohou být stacionární nebo pohyblivé. Portréty mohou být také vystaveny na autech, na oknech, na balkónech nebo nalepené na povolených veřejných prostranstvích, cedulích…

– MLUVTE: vydejte svědectví o nežádoucích událostech, pokud jste oběť, rodič, lékař, pečovatel, organizace.

– INFORMUJTE oficiálními zprávami, fakty a čísly o důsledcích všech rozhodnutí zdravotní diktatury (roušky, testy PCR, korupce, zákaz péče a podávání léků atd.).

Tolik pozvánka, která oslovuje lidi poškozené očkováním, příbuzné zemřelých či jen odpůrce systému k účasti na akcích, které se konají ve stejný den.

Vzhledem k různým časovým pásmům platí výše uvedená doba, protože zde jde konkrétně o pozvánku pro demonstranty z Francie, kde platí stejný čas jako u nás.

Pokud by tak měl někdo zájem stejnou akci udělat i u nás nebo na Slovensku, pak platí termín 13.5. v 10 hodin…

V prosinci již podobná mezinárodní akce proběhla, ale konala se jen v několika málo zemích. V titulku a níže jsou obrázky z této akce, většinou z Francie:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Na 13. května 2023 je vyhlášen Světový den svědectví o nežádoucích účincích vakcín

  1. To myslíte vážně? A co na to Kubula Kubik-kula, už vám to schválil? Mne by spíše zajímalo kdy bude vyhlášen den likvidace těch kteří tubo genocidu zapříčinili a kteří na tom vydělávali ač věděli, že jsou vrazi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout