Šéfka EMA byla „grilována“ zvláštním europarlamentním covidovým výborem (video)

Šéfka EMA byla „grilována“ zvláštním europarlamentním covidovým výborem (video)

Kolik případů nežádoucích účinků bylo hlášeno Evropské lékové agentuře (EMA) po aplikaci mRNA vakcíny? Kolik úmrtí bylo hlášeno EMA po mRNA vakcíně? Poslankyně za AfD Christine Anderson položila tyto otázky šéfce EMA Cookeové .

„Pokud neznáte čísla zpaměti, musím dojít k závěru, že je vám to jedno nebo že stále pracujete pro EFPIA (Evropskou federaci farmaceutického průmyslu a asociací), jeden z lobbistických klubů největších farmaceutických společností v Evropě,“ řekla Andersonová, čímž upozornila na jasné spojení šéfky EMA  s farmaceutickou lobby.

Kathleen van Bremptová, předsedkyně zvláštního covidového výboru Evropského parlamentu, řekla, že lidé nemohou jen tak zpaměti recitovat taková čísla. „To není možné. Tohle není zkouška.“

„To je směšné,“ odpověděla Andersonová.

Cookeová odpověděla, že od začátku pandemie zveřejnila EMA 52 měsíčních zpráv o nežádoucích účincích a úmrtích po očkování. Poté se při výčtu účinků zakoktala.

Dodala, že byly zahájeny studie několika vedlejších účinků, které „potenciálně souvisely s vakcínami.“

Šéfka EMA také koktavě prohlásila, že vakcíny zachránily 20 milionů životů po celém světě, a slíbila, že poskytne studie, které to prokáží.

K uvedenému jen dodávám, že nevím, kde ty „zachráněné životy“ jsou, když ve všech proočkovaných zemích je rekordní nadúmrtnost. Skutečně se velmi těším, až se bude snažit tuto skutečnost, kterou potvrzují statistiky, okecávat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Šéfka EMA byla „grilována“ zvláštním europarlamentním covidovým výborem (video)

  1. 😅 sú to diabli a tak aj budú po zásluhe potrestaný. COVID nebol nikdy izolovaný, nakoľko neexistuje. Takže akeze tie ich vakciny zachránili život? ani jeden, ale povrazdili milióny. Takže, Uršula a ten tvoj buzeransky pedofilny muž,a vaše dve bestialne dve dcéry Ahola, Aholiba, máte sa na čo tešiť a vaši fickovia,počnúc Trumpom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout