Jaký je skutečný účel tzv. 15minutových měst? (video)

Jaký je skutečný účel tzv. 15minutových měst? (video)

V současné době se stále častěji hovoří o problematice 15minutových a chytrých měst. O tom, co to tato 15minutová a chytrá města jsou, jste si zde mohli přečíst již v několika různých článcích.

Ze všeho nejhůř jsou na tom samozřejmě města, která jsou vedená patřičně ideologicky kovanými politiky, kteří neváhají své vlastní voliče „oblažit“ tím, že je umístí do digitálního koncentráku.

Kombinace 15minutového a chytrého města totiž nic jiného není. 15minutové město vás uzavře v přísně ohraničené oblasti na dobu, jakou právě určí např. WHO a projekt „smart city“ (chytré město) pak zajistí, že nad vámi bude mít systém 24hodinový dohled.

Doporučuji tedy zjistit si, zda právě vaše město se k těmto projektům nepřidalo (mělo by se jednat zejména o města nad 10 tisíc obyvatel).

Před projektem 15minutových měst nyní varovala i německá europoslankyně z AfD Christine Andersonová, kterou možná někteří z vás znáte jako bojovnici proti covidovým restrikcím a povinnému očkování.

Europoslankyně Christine Andersonová vydala varování týkající se konceptu 15minutových měst a uvedla, že to není o pohodlí nebo záchraně planety.

Tvrdí, že jeho skutečným účelem je vytvořit rámec pro omezení volného pohybu osob. Lidé by tak byli omezeni ve svém bezprostředním okolí s výjimkou omezeného počtu výjezdů několikrát za rok.

Andersonová také naznačuje, že zavedení certifikátu, jako je Covid pas, bylo jen jakýmsi testem, aby si lidé zvykli na prokazování se QR kódem, který bude nakonec vyžadován pro pohyb v těchto 15minutových městech.

Zde jen podotýkám, že v případě klimatických lockdownů může jít o certifikáty, které budou ukazovat vaši produkci CO2 (uhlíkovou stopu). Měření uhlíkové stopy se nyní testuje v mnoha evropských zemích.

Andersonová vyjadřuje obavy z možného vzniku nerovného systému, v němž by si bohatší jednotlivci mohli kupovat průkazy, aby častěji opouštěli své bezprostřední okolí, zatímco chudší lidé budou ponecháni ve svých určených čtvrtích.

Poukazuje na příklad Neom City, které se nyní buduje v Saúdské Arábii. Město je navrženo tak, aby pojalo až 9 milionů lidí v 200 kilometrů dlouhé, 200 metrů široké a 500 metrů vysoké struktuře.

Andersonová tvrdí, že taková struktura by poskytla snadný způsob, jak kontrolovat pohyb a chování lidí, a že poskytování jídla by mohlo být použito jako prostředek trestu nebo odměny za poslušnost.

Andersonová varuje, že zavedení 15minutových měst a klimatických lockdownů by mohlo vést k úplnému ožebračení a zotročení všech lidí.

Její komentáře zdůrazňují naléhavou potřebu kontroly politik, které mohou mít dalekosáhlé důsledky pro osobní svobody…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Jaký je skutečný účel tzv. 15minutových měst? (video)

  1. Vše co se posledních cca 30 let děje je proti nám SVOBODNÝM lidem československým. ČSFR byla 1991 rozdělena bez referenda, tudíž nelegálně= NEPRÁVOPLATNĚ. Nejsme stát, ale SRO úmyslně. aby nikdo z politiků a stát. úředníků za nic neručil. Výsledky každý kdo chce vidět vidí. Co se dá dělat v situaci kdy všechny instituce selhaly a jednají proti nám LIDEM viz níže.
    Doporučuji poslech………
    https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutube.com%2Fwatch%3Fv%3D9NS2KXt7GUI%26feature%3Dshare%26fbclid%3DIwAR0L4cO-_pfToUiEyaOgFvOJua1UrzrkFQnOUkAZFsjfoJ_lwsarZGrRJHI&h=AT2_lUu-z0BqUQBSxL_tdU_DjcHeXtYsa88iZUBiuA6-nuGMKqJWXszOao6vvDsMplcU0BF3D3QrLDwqYPklY1Kew52Ozsq7-MiW7d-6JxRUMgA5_PViKnQ3ORhcsH4zespMbw

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout