Podívejte se, jak německá policie brání klimatické extremisty před jejich odpůrci (videa)

Podívejte se, jak německá policie brání klimatické extremisty před jejich odpůrci (videa)

Zatímco poklidné demonstrace odpůrců covidových restrikcí či protesty odpůrců islamizace Evropy z Pegidy byly pod pravidelným útokem Antify i policie, klimatičtí extremisté jsou systémem – a tedy i policií – chráněni.

Tato situace se v Německu nijak nezměnila ani poté, co jedna taková blokáda zapříčinila smrt ženy, ke které se po nehodě nedostala včas pomoc.

Klimatičtí šílenci jsou beztrestní, zatímco jejich odpůrci jsou naopak trestáni.

Ovšem jde samozřejmě o „nařízení shora,“ vždyť Schwabův WEF nedávno vyzval k podpoře klimatických extremistů či různých LGBTQIA aktivistů.

Klimatické nálepky, jak se v Německu říká šílencům, kteří se lepí na silnice, aby blokovali dopravu, jsou nyní chráněny policií tak, aby je nemohli násilím naštvaní řidiči nebo kolemjdoucí odlepit.

Pak dochází k bizarním záběrům, kdy je ten, kdo blokuje dopravu a tím de facto páchá přinejmenším přestupek, za svůj přečin chválen a dokonce střežen těmi, kdo by je měli z místa vyhnat a zatknout, zatímco ten, kdo chce zjednat pořádek, je policií napaden…

Na dvě takové ukázky se můžete podívat níže.

Na té první zasáhla policie proti snaze o odtažení klimatických extremistů naštvanými řidiči:

Kolemjdoucího, který šel kolem se psem, dokonce policie brutálně srazila, když se pokusil vyrušit extremisty při jedné z jejich teroristických akcí:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Podívejte se, jak německá policie brání klimatické extremisty před jejich odpůrci (videa)

  1. i Německý fizl je stale Němec a co Němec to největší bestie Evropy dokud budou existovat Němci nikdy nebude v Evropě klid dokud nezmizi s cele Evropy Germanský Genom to že mají na svědomy 2 světové války a dnes znova vedou Evropu skrze EU jen svědčí tomu že Němci skutečně věří že jsou vhodní jako vládce Evropy možna nebude špatný pokud z Německá bude chalifat u nás to bude chtít aspon betonové zdí a vojska aby hlidali hranice ale pokud nejsem toho schopní to dokazat tak je mě pak už jedno jestli zaniknem taky protože to by byl jen dukaz toho že si žádnou zemi jako Češi nezasloužime

  2. Náboženská polícia sa veru s ekoanarchistami a vegánmi nebude maznať nikde v islamizovanej Európe, ani na iných územiach dobytých moslimami… na rozdiel od tej „normálnej“ v dnešnej dobe a v dnešnom Nemecku. Zabiť toho, čo nikdy poctivo nepracoval a namiesto toho /určite nie zadarmo/ vylieva mlieko, lepí sa na diaľnicu, rozbíja sochy, blokuje sanitky a podobne nie je zločin. Nie je! Tieto neľudské beštie bez štipky súcitu a svedomia si nezaslúžia byť na tomto svete – iba násilnú smrť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout