Indoktrinátoři, část 1: George Soros

Indoktrinátoři, část 1: George Soros

Kdo stojí za prosazováním současné agendy? Kdo již roky pod různými záminkami prosazuje depopulaci? Jmen bychom našli hodně, ale zde se podíváme na ty, kteří mají globální vliv.

Nepůjdeme však od nejvyšších pater tzv. „pyramidy moci.“  Tam ani nemůžeme dost dobře dohlédnout, protože ti, kdo skutečně řídí svět, si přejí být „neviditelní.“

Podíváme se na 4 jejich oddané, nicméně vysoko postavené loutky, jejichž celosvětový vliv je nesporný.

Jejich jména jsou známá. George Soros (téma dnešního článku), Klaus Schwab a Bill Gates využili protivědecké, autoritářské politiky Covid-19, lockdownů a povinného očkování k prosazení svých zhoubných ambicí. Jejich společným odůvodněním je „změna klimatu“, což je možná historicky nejúspěšnější podvod díky posvátnému statusu čtvrtého indoktrinátora Davida Attenborougha.

Dnes se tedy v prvním díle podíváme na Sorose, jehož impérium však v posledních letech přebírá jeden z jeho synů – Alexander. Rozhodně tak jeho případným úmrtím nedojde k zastavení činnosti  velmi vlivných Sorosových organizací, které mají svá chapadla po celém světě.

Soros narozený v Maďarsku, kterému je nyní 92 let, po většinu svého života choval patologickou nenávist ke všem formám nacionalismu a aktivně se snažil destabilizovat silné národní státy. 

S čistým jměním 6,7 miliardy dolarů na to určitě má peníze. S OSF, prostředkem jeho mesiášského komplexu, neúnavně prosazuje svou agendu. 

Podporuje klimatické změny, migraci, transgenderismus a jakékoli téma, které se v současné době prosazuje. Hodnoty osvícení a racionalita jsou zesměšňovány ve prospěch antivědeckého myšlení. Zaměřuje se na mladé lidi, kteří ničí svou budoucnost, aby „zachránili planetu“ a mrzačí se kvůli nešťastnému transgender trendu.

Je zaníceným zastáncem kruté Agendy 2030 Organizace spojených národů a díky investicím do organizací placených za podněcování alarmismu „změny klimatu“ je OSF v popředí rozvoje klimatické propagandy a agendy tzv. „zeleného údělu.“  Soros tvrdí, že nebýt „zelený“ je morálně špatné.

OSF podporuje dva  projekty indoktrinátorů: Covid-19 a změnu klimatu. Plně obhajuje jakoukoli agendu v oblasti údajné změny klimatu a podporuje globální výzkum vakcín jako součást svých globálních politických řešení.

Realizace těchto opatření je zaručena k drancování toho, co zbývá ze zdrojů Západu, který je klimatickou agendou likvidován zdaleka nejvíc.

Sorosova podpora Antify, BLM a podobných bojůvek je rychlý způsob, jak zničit západní společnosti a umožnit indoktrinátorům „zase postavit něco lepšího“, jak to nazývají.

Na podporu toho OSF dosud darovala více než 33 milionů liber organizaci Black Lives Matter, otevřeně rasistické protibělošské organizaci, jejíž ambice zničit kdysi bezpečný Západ se shodují s ambicemi Sorosovy nadace.

V Evropě se OSF zapojila do hlasování o brexitu financováním antisuverenní, probruselské organizace Best for Britain 40 miliony liber. V  celoevropském rámci  je také jedním z hlavních sponzorů výměny obyvatel – tedy pašeráckých a různých dalších promigračních neziskovek.

Má nesmírný vliv i na europarlament. Je to jen pár let co se podařilo zveřejnit utajovaný seznam spolehlivých Sorosových lidí v EP – tehdy mezi nimi byli zástupci všech evropských zemí, včetně ČR a Slovenska. Jisté je, že „své lidi“ má v EP i nadále.

Soros nepracoval sám. V roce 2002 plánoval zachránit svět se zakladatelem Světového ekonomického fóra (WEF) Klausem Schwabem. Spolu s Gatesem se Soros již dlouho účastní výročních setkání v Davosu. V roce 2015 se oba muži setkali se Schwabem a prezidenty Světové banky a společnosti BlackRock, aby prodiskutovali klimatickou agendu. 

Na Davosu 2018, kde byla tématem Schwabova čtvrtá průmyslová revoluce, naléhal Soros na regulaci velkých technologických gigantů, jako je Facebook; typický cíl pro ty, kteří hledají globální kontrolu. 

Připomínám, že tehdy se na půdě EU sešel i s Jourovou, která má od té doby na starosti právě cenzuru a dohled nad těmito platformami.

Ve svém loňském projevu hystericky označoval ruskou invazi na Ukrajinu za „třetí světovou válku“ a  tvrdil, že největší hrozbou pro globální bezpečnost je Vladimir Putin.  Naproti tomu má Soros – stejně jako Schwab – velmi dobré vztahy s Čínou, kde se mají konat pravidelné letní summity WEF.

Jeho zálibu v propagandě Covid-19 a nadšení pro očkování lze vysvětlit jeho nedávnými investicemi. Sorosův fond ekonomického rozvoje vloni věnoval 100 milionů dolarů společnosti COVAX, dceřiné společnosti Bill & Melinda Gates Foundation (BMGF), která poskytuje globální přístup k vakcínám proti Covid-19.

Je samozřejmé, že jeho fond také investuje do (silně vládami dotovaných) výrobců elektromobilů a vlastní akcie Amazonu v hodnotě téměř 1 milionu dolarů.

Soros se také nebrání financování „boje proti Trumpovi.“ V roce 2021 osobně daroval 1 milion dolarů Color of Change, politickému akčnímu výboru, který pomohl zvolit Alvina Bragga, žalobce odpovědného za nedávné obvinění bývalého prezidenta Donalda Trumpa.

Je samozřejmé, že OSF je partnerem WEF, což je eufemismus pro financování tohoto kartelu. Soros má na webu WEF platformu, kde píše o tématech od takzvaného nebezpečí nacionalismu až po podporu zkorumpované EU a propagaci problémové ukrajinské vlády. 

Před osmi lety Soros plánoval v zemi investovat 1 miliardu dolarů. Navzdory své averzi k nacionalismu nedávno OSF věnovala více než 230 milionů dolarů neonacisty zamořenému ukrajinskému režimu.

Všichni čtyři indoktrinátoři spolu v několika ohledech úzce souvisí. Sdílejí stejný pohled na lidstvo, který tvrdí, že omezení populačního růstu je nezbytné pro „záchranu planety.“

Je znepokojivé, že mají prostředky, jak vnutit své megalomanské fantazie nic netušícímu světu. Snad nejmazanější je Schwab, který bude dalším tématem v této sérii…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Indoktrinátoři, část 1: George Soros

  1. Pohnojil si to, Adolf! Aj kvôli tomu,že si dovolil emigrovať ideológom novej ľavice čiže neomarxizmu čiže liberálneho fašizmu /napr. Marcuse / a neposlal si ich viete kam.

  2. aj on skape, dúfam že čoskoro… a synáčik-buzerant ukončí líniu týchto skurvených židáckych prasiec, ak ju ovšem neukončí niekto iný, sorošovskí zmrdi si nezaslúžia miesto na svete!!!

  3. Original madarske zidozednarske prase uz davno nezije. Nyni tuto zrudu predstavuje klon nebo proste gumova maska. Jak to je doopravdy s temi klony a maskami nevim.Jestli maska nebo klon, ale je to jedno, svoji hru musi dohrat ten ci onen!! Vetsina originalu je jiz davno popravena na Gitmu!!! Ale o tom se verejne nemluvi. Ti co je hraji nebo nehrazuji jsou bezduche stvoreni bez citu, ucty, proste nelide! Co si po takovych vezmete? Jedno je ale jiste, jsou rizeni nejakou entitou a plni jejich zrudne prikazy!! Nejaka entita si uzurpuje pravo na nasi planetu a tim padem se nas vsech chteji pozbyt!! A tyto klony a masky jsou jejich prostredniky. Tedy vykonavateli jejich planu!!! Jak z toho ven? I kdyz padne cabal je stale nekdo nad cabal, Cistka se ma delat od nejvyssiho patra, a ne od spodu,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *