Diktatura WHO není dostatečně přísná: EU požaduje ještě přísnější pandemickou smlouvu

Diktatura WHO není dostatečně přísná: EU požaduje ještě přísnější pandemickou smlouvu

Ten, kdo je obeznámen s pandemickou smlouvou, nemusí mít právní vzdělání, aby pochopil, že jde o velmi totalitní dokument, který má zajistit celosvětovou diktaturu pod vedením hrstky skutečných vlastníků WHO.

Nedávno dokonce i jistý, mezinárodní právník s dlouholetou praxi prohlásil že za svoji praxi neviděl nic totalitnějšího.

Pandemická smlouva má být hlavním tématem světového summitu WHO, který proběhne již v květnu v Ženevě. Právě tam se má vypilovávat – a jen stěží si lze představit, že by již konečný dokument mohl být horší než dosavadní návrh.

Více o pandemické smlouvě si můžete přečíst například zde, zde, zde nebo zde.

Dosud jsem spíš předpokládala, že některé země přijdou s návrhy na jisté úlevy, jiné jen tupě odsouhlasí. Jenže fašistické EU, která dokument schvaluje za všechny členské země současně, to nestačí, chce totiž, aby byl dokument ještě horší…

Plány WHO na globální pandemickou smlouvu se zdají být děsivé; ve skutečnosti má být veškerá národní suverenita nad zdravotními otázkami postoupena Světové zdravotnické organizaci.

Dceřiná společnost OSN by pak mohla kdykoli vyhlásit pandemii a mít své vedení po celém světě. Kritika by měla být co nejvíce vymýcena.

Ale globalisté EU si přejí zajít ještě dál: návrh WHO pro ně není dostatečně přísný, Brusel volá po dalším zpřísnění skandálního dokumentu.

EU chce například také vytvořit koncept „pandemické situace.“ To je třeba definovat jako onemocnění, které „se šíří nebo může šířit ve velké zeměpisné oblasti, často po celém světě, a postihuje nebo pravděpodobně postihne velký počet lidí.“

Tedy například jen při pouhém podezření na pandemii někde v Africe s možností, že by daný virus mohl být přenesen jinam, by měla WHO vyhlásit globální pandemii. Svět by tak byl v neustálém pandemickém (a tedy i nouzovém) stavu.

Rozhodovací pravomoc o tom, kdy pandemii vyhlásit, by pak měl generální ředitel WHO. EU rovněž navrhuje zvláštní kapitolu nazvanou „Prevence, odhalování a podávání zpráv o pandemických situacích.“

Signatářské země by se měly zavázat k zavedení preventivních opatření pro „prevenci a kontrolu infekcí“, která by měla být rozšířena i na domácnosti – tj. měly by být kontrolovány i soukromé byty a domy.

Mezi další změny navrhované EU patří přísné kontroly neudržitelného využívání půdy a spotřeby volně žijících živočichů, jakož i zřízení odborných výborů pro „reakci na pandemii“ a globální monitorování „Jedno zdraví“ (více jste si o tomto projektu mohli přečíst zde).

Nehody v laboratořích a únik virů by měly být okamžitě hlášeny WHO. A samozřejmě návrh EU také stanoví komplexní cenzuru údajných falešných zpráv, tedy čehokoli co bude odporovat propagandě, byť – jako v případě covidismu – zcela lživé.

Vzhledem k tomu, které kritické námitky byly tři roky odmítány jako konspirační teorie nebo falešné zprávy, než se ukázaly jako pravdivé nebo alespoň oprávněné, je tento požadavek sám o sobě nebezpečný.

Není jasné, proč EU tak masivně stojí o to, aby byla tak obludně rozšířena moc WHO.

Novinář Thomas Oysmüller přináší na blogu TKP následující výklad: „Princip ‚sledování toku  peněz‘ by to logicky vysvětlil. Kromě impéria Billa Gatese je Německo největším finančníkem WHO a Německo je stále zemí v EU, která určuje rozhodující směr.“

Zde také připomínám, že v době covidové naše vláda velmi slepě následovala všechny kroky Německa. Chovala se úplně jako vláda protektorátní, stejně činila i vláda rakouská. Žádné další vlády Německo tak slepě nenásledovaly. Tentokrát by Německo zřejmě následoval celý svět.

Skutečnost, že německý ministr zdravotnictví Lauterbach, generál WHO Tedros a Bill Gates souhlasili s tím, že se setkají k rozhovorům v průběhu „Mnichovské bezpečnostní konference“ a debatovali o boji proti „novým pandemiím,“ nebyla to pravděpodobně jen náhoda.

Pandemická smlouva, která by měla být připravena k ratifikaci nejpozději do května 2024, je vhodná pro podkopání parlamentní demokracie.

Plné respektování důstojnosti, lidských práv a základních svobod osob, má být vypuštěno. Kromě toho má být vytvořena síť dozoru. Pravomoci WHO mají být rozšířeny na celý klimatický komplex prostřednictvím konceptu „Jedno zdraví“.

Kromě toho by se „genomická data“ lidí měla stát společným majetkem, přičemž je musí určovat pouze státy, nikoli však vybraní lidé. Do postižených zemí budou vyslány expertní týmy WHO, aby situaci posoudily.

Pokud to WHO uzná za vhodné, může také nařídit testy a očkování proti jakékoli myslitelné nemoci – a dotčený stát s tím musí souhlasit.

Ale to není vše: Alternativní metody léčby mohou být zakázány WHO – v případě covidu by to byl například zákaz zinku, vitaminu D nebo ivermektinu.

Kromě toho by měla být v souladu s těmito pokyny podporována cenzura kritických názorů.  Po měsících klidu na toto téma mají být kontroverzní plány nyní uzavřeny.

Navrhované změny již vyvolaly ostrou kritiku. Jak loni správně uznal skotský politolog James Melville:

„Pandemická smlouva navrhovaná WHO musí být zastavena. Hrozí riziko podkopání parlamentní demokracie, zákonů o veřejném zdraví a lidských práv ve 194 zemích. Nevolení technokraté by nikdy neměli rozhodovat o suverénní zdravotní politice.“

Mimochodem, všimli jste si, že u nás se na parlamentní půdě toto téma – i přes jeho ohromnou závažnost – vůbec neprobírá? Kde je opozice? Proč se již na toto téma nediskutuje?

Samozřejmě mne nijak neudivuje, že k tématu mlčí mainstreamová média. Ta jsou vždy v plném souladu se systémem a píší podle zadání svých sponzorů.

Ale nemohu si nevšimnout, že zatímco v některých jiných zemích se tímto tématem politici již na parlamentní úrovni zabývají, u nás zaznamenáváme pouhé mlčení.

Vše je o to horší, že EU se ještě snaží tento již tak velmi diktátorský dokument nadále zpřísnit. To jen potvrzuje nesmírnou škodlivost bruselského molocha.

Už příští měsíc dojde k projednání konečné podoby pandemické smlouvy. Ujme se konečně někdo tohoto tématu i u nás???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Diktatura WHO není dostatečně přísná: EU požaduje ještě přísnější pandemickou smlouvu

 1. Brzy skončí jak WHO, tak i EU.
  Průzkumy veřejného mínění ukazují, že drtivá většina Francouzů je Macronem znechucena na mnoha frontách.
  V každém případě se zdá, že se Německo připojí k Francii a odmítne USA ovládané Rockefellery. Anglický král Karel III. (etnicky Němec) se minulý týden vydal do Německa, „aby upevnil anglo-německé mírové vztahy a splnil tak jednu z misí zesnulé královny“, uvádí zdroj z MI6.

  Výsledkem tohoto setkání je brzké odvolání německého kancléře Olafa Scholze v důsledku parlamentního vyšetřování jeho korupčního skandálu. Protože téměř všichni západní politici jsou zkorumpovaní, „vyšetřování korupce“ znamená jen to, že se chystá jejich vyhazov. Bude nahrazen někým, kdo není Rockefellerovým poskokem, tvrdí opět MI6.

  Všimli jsme si také, že rakouští poslanci odešli, když v jejich parlamentu promluvil satanistický ukrajinský prezident Vladimir Zelinsky?

  https://knihya.cz/za-skutecnym-trumpem-stoji-americka-vojenska-rozvedka-a-generalni-prokurator-to-je-znameni-ze-dlouho-ocekavana-zatykani-muzou-konecne-zacit/

  1. To je ale Francie atd… Proč neustále český národ spoléhá na to, že ostatní státy za vás něco vybojují ??? Naivní představa. Žijete snad v ČR, každý sám za sebe musí říct NE místo čekání jako v předchozích 3 letech a čekat na spasitele !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout