Gates, šéf WHO a německý ministr zdravotnictví se setkali, aby diskutovali o další pandemii

Gates, šéf WHO a německý ministr zdravotnictví se setkali, aby diskutovali o další pandemii

Připomínám, že režisérem covidové plandemie v rámci některých středoevropských zemí bylo Německo. Zejména naše a rakouská vláda velmi oddaně kopírovaly vše, s čím přišlo Německo. Tak nějak jsme se pomyslně navrátili o desítky let nazpět, kdy byly obě země taktéž v plném područí Německa.

Tenkrát stačilo sledovat s čím přijde Německo a bylo jasné, že naše lokajská vláda vše během zhruba 2 týdnů zkopíruje. Bylo až neuvěřitelné, jak se tehdy projevila plná oddanost naší vlády k Berlínu podobně jako ukázala kauza Vrbětice či později ukrajinský konflikt plnou oddanost našich vládních loutek směrem k Washingtonu.

Právě covidismus ale v plné nahotě odkryl tuto absolutní závislost na Německu. I proto je velmi důležité sledovat, co dělá v některých ohledech právě Německo. Pokud se tedy německý ministr zdravotnictví Lauterbach sešel s Gatesem a šéfem WHO Tedrosem, pak je to důležité i pro nás.

Mimo fakt, že se domlouvali na údajném řešení „další pandemie,“ vyšlo také najevo, že změněné Mezinárodní zdravotní předpisy nakonec přece jen mají být schváleny, ovšem ne letos v květnu, což je termín, který byl nakonec zrušen, ale někdy ke konci roku.

Zatímco další vyzbrojování Ukrajiny Západem je hlavním tématem letošní Mnichovské bezpečnostní konference (MSC), globalisté ve skrytu využívají příležitosti k prohloubení své spolupráce ve svých dalších pákách pro transformaci světa.

Německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach se proto setkal s finančníkem WHO Billem Gatesem a Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem, aby diskutovali o „nové pandemii.“ Měla by se zde podporovat celosvětová diktatura zdraví?

Dlouho to vypadalo, že Gates bude na letošní konferenci chybět. Ale tento profláknutý globalista – bez ohledu na to, kolik času trvá hledání lásky – využívá této příležitosti k tomu, aby se spojil se svými kumpány.

A příležitost je to dobrá: do konce letošního roku se chce WHO konečně chopit kompetence a kdykoli vyhlásit globální „pandemii.“ V jejich „boji“ pak mají být národní státy eliminovány, globální strategie má být centralizována pod záštitou WHO. To posílí vliv Tedrose, či spíše těch, kdo stojí za ním.

Do konce letošního roku nakonec přece jen hodlá WHO změnit „mezinárodní zdravotní předpisy.“ Změny, o které dceřiná společnost OSN usiluje, nejsou maličkosti. Článek 3 usiluje o vypuštění pasáže, podle níž musí být při provádění pravidel WHO zohledněno „plné respektování důstojnosti, lidských práv a základních svobod osob.“

Původně plánované schválení v květnu 2023 tak zřejmě bylo pouze přesunuto na konec roku, kdy zřejmě WHO očekává z nějakého důvodu lepší podmínky pro schválení. Že by šlo o onu proklamovanou další pandemii, vyhlášenou WHO?

O setkání s Gatesem a Tedrosem Lauterbach osobně upozornil na Twitteru. Shodují se: „Nové pandemie budou nebezpečné. Otázka zní: kdy k nim dojde a jsme lépe připraveni? Na tom jsme pracovali.“

Lze tedy předpokládat, že obtěžování posledních let bylo jen začátkem, a že dřív či později dojde k nastolení celosvětové zdravotní diktatury WHO, jak je to ostatně již dlouho plánováno. Již před rokem a půl zveřejnila OSN hrůzné dokumenty, v nichž byly pandemie nabízeny jako ideální páka pro věčný dohled nad lidstvem.

Je také zřejmé, že Gates zde hraje důležitou roli, protože je  hlavním finančníkem této globalistické instituce, kterou financuje přes několik svých firem a nadací. Pokud příspěvky těchto Gatesových firem sečtete, pak zjistíte, že Gates je de facto vlastníkem WHO.

Také simulační hry pod dohledem WHO, jako je „Událost 201,“ byly organizovány za účasti Gatese. V tomto případě, jen pár měsíců před začátkem „skutečného“ covidového šílenství, byla provedena simulace koronavirové pandemie. Pozdější „opatření“ byla podobná těm ze simulační hry…

Gates se později stal důležitým prostředníkem v celosvětové síti pro „boj“ s koronavirem. Investoval do několika společností vyrábějících vakcíny a jeho vakcinační aliance GAVI, založená na summitu WEF v roce 2000, je měla distribuovat po celém světě.

Na loňské bezpečnostní konferenci si globalista stěžoval, že virus se šíří rychleji, než je možné rozšířit kontroverzní a experimentální injekce mRNA do všech koutů světa. Právě včas, než se nedostatek účinnosti – který od té doby přiznal – postupně stal konsensem, Gates záhy prodal svůj podíl v BioNTechu.

Nebylo to jediné podivné intermezzo, které Gates přednesl na „Mnichovské bezpečnostní konferenci“. Jeho projev v roce 2017 je nezapomenutelný. Gates v té době oznámil:

„Představte si, že někde na světě existuje – nebo by mohla být – zbraň, která může zabít desítky tisíc nebo miliony lidí, zastavit ekonomiku a uvrhnout národy do chaosu. Jednou věcí si můžeme být téměř jisti. Během našeho života dojde k vysoce smrtící globální pandemii.“

To pronesl v roce 2017 a nyní tvrdí, že svět čeká další pandemie. V roce 2018 investoval do BioNtechu. Své akcie nyní prodal. Nebylo by v té souvislosti dobré sledovat, kam investuje nyní? Možná právě odtud přijdou další „bezpečné a účinné vakcíny“ na další „pandemii“ vyhlášenou Gatesovou WHO…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Gates, šéf WHO a německý ministr zdravotnictví se setkali, aby diskutovali o další pandemii

  1. protože jsme v EU tak se tomu nevyhneme a i Babiš řekl že s Okamurou do vlády nikdy nepujde tak se mužeme těšit že to do nás naperou cesta ven neexistuje lidi učte se radši bránit až po nás režim zautoči tentokrát s tím vším přijdou konflikty

  2. jediná a skutečná pandemie jsou všechny současné evropské vlády včetně té naší. To jsou ti, kterých se právem obáváme a kteří jsou přímým ohrožením našeho klidného života. To oni živý svým každodením rozhodnutím strachy mezi lidmi, další pandemie, války a ohrožení. Nevěříte ! Pusťte si zprávy. Bez nich a jejich mediálních přisluhovačů bychom si žili svoje krásné životy. Otázkou tedy je proč je vůbec posloucháme a věříme jim. Přestaneme je poslouchat a věřit jim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout