Byla podána další žaloba na Ursulu von der Leyen ohledně neprůhledných smluv s Pfizerem

Byla podána další žaloba na Ursulu von der Leyen ohledně neprůhledných smluv s Pfizerem

O Ursule von Lejno je všeobecně známo, že je těžce zkorumpovanou osobou. To se vědělo již za dob jejího působení na německém ministerstvu obrany, kde se objevily první skandály, které ukazovaly na neprůhledné vedení ministerstva.

Také tehdy jí hrozilo obvinění z korupce skrz utajované SMS, které však byly včas smazány. Nicméně Lejnová byla v té době již několik let na srazech Bilderbergu připravována na to, že stane ve vedení EU, takže celý skandál byl zameten pod koberec.

Nyní se jedná o utajované SMS, které si Lejnová posílala s šéfem Pfizeru Bourlou. To bylo v době, kdy dohodla 10 dávek genových jedů pro každého občana EU s tím, že se zavázala vše odebrat za cenu, jakou si Pfizer stanoví.

Lejnová odmítla tuto komunikaci zveřejnit s tím, že je již smazána s odkazem na to, že se nemělo jednat o nic pracovního či důležitého.

Její vysvětlení sice stačilo neméně zkorumpovaným hlavounům EU, ale nestačilo většině Evropanů. Za ně nyní podává žalobu jistý belgický lobbista a doufá, že spolu s nedávnou žalobou podanou americkým deníkem New York Times se mu konečně podaří zkorumpovanou šéfku EK usvědčit.

Případ dohody o covidové vakcíně mezi EU a společností Pfizer zůstává velmi výbušný. Šéfka Evropské komise von der Leyenová vytrvale odmítá zveřejnit svou komunikaci se šéfem Pfizeru Albertem Bourlou.

Žalobu, kterou nyní na von der Leyenovou podal belgický lobbista, lze proto jen uvítat. Rakouský europoslanec Harald Vilimsky vyjadřuje naději, že žaloba konečně vytvoří v této věci potřebnou transparentnost.

Frédéric Baldan, belgický lobbista EU, který podal žalobu na Ursulu von der Leyenovou, obviňuje šéfku Komise z toho, že jednala mimo smlouvy EU a její mandát.

Baldan tvrdí, že údajná porušení podkopala veřejné finance a důvěru veřejnosti v jeho zemi. Unijní státní zastupitelství věc vyšetřuje od října loňského roku. New York Times rovněž požádaly Evropskou komisi, aby zveřejnila svou komunikaci s Bourlou.

Vilimsky zdůraznil, že Evropská komise a von der Leyenová tuto záležitost přehlížejí způsobem, který naznačuje, že zde něco nebylo v pořádku a podle všeho jde o snahu šéfku EK krýt. Vzhledem ke končícímu funkčnímu období von der Leyenové v čele Komise Vilimsky požaduje, aby byly všechny informace předloženy na stůl.

Evropští občané mají právo vědět, jak k dohodě s vakcínami skutečně došlo. S ohledem na krizi důvěry občanů v instituce EU by byly pravděpodobně jedinou správnou odpovědí předčasné volby do EU (pozn.: ty regulérní mají být přesně za rok).

Tomu se ale vládci prakticky ve všech zemích vyhýbají. Vědí, že by je to stálo hlasy, které si nezaslouží, a že by popularita EU měřená volební účastí, prudce klesla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Byla podána další žaloba na Ursulu von der Leyen ohledně neprůhledných smluv s Pfizerem

  1. a to s tymto máte problém? cele jej SMS, tejto nenažranej zrúde Uršule lezbe a pedofilke sú tie, že kominukuje zo svojou pripečenou dcérou aholibou=Dana. ona je totižto transsexuál. Používa holiwood oblečenie. Je to jedna a tá ťaž osoba-jej muž. opäť je to jej dcéra aholiba. takže ak bude chcieť vediet ich rozhovor, predstavte si skurvenu mater=peklo2 a drbnutú jej dcéru. ona ich má takéto dve. a ich rozhovor. preto sa tak bojí zverejniť tieto SMS. lebo ten rozhovor je medzi materou a dcérou.

    1. takže začína u vas cenzúra. vraj prispevok už podobný som dal. Prečo potom vi dávate dookola jednu a tú istú správu. ale odpoveď už nazývate, vraj som už taký dal. Takže Necenzurovaná pravda sa stala cenzurovaná. tymto vašim postupom ste dokázali, kto ste.Vravim vam ešte pride k pravde a ukáže sa aj to kto je Necenzurovaná pravda. 😅 odplata bude sladká.

      1. Tady nikdo necenzuruje, systém je automaticky nastavený (na to nemám žádný vliv). Pokud tam něco hlásí, že byl stejný příspěvek odeslán opakovaně, tak se tak děje tehdy, kdy někdo klikne 2x na odeslání stejného příspěvku. Systém taky zastavuje příspěvky s více než jedním odkazem, ale i ty se nakonec – i když se zpožděním – zveřejní. Nikdy tady nebyl ANI JEDEN příspěvek cenzurován…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout