Vláda Meloniové proměnila Lampedusu v afroislámský tábor (video)

Vláda Meloniové proměnila Lampedusu v afroislámský tábor (video)

Lampedusa je běžně pod invazním náporem během léta, jenže tentokrát je přeplněná dokonce i v zimě. Prakticky po celou dobu co je Meloniová u vlády je invaze do Itálie rekordní, což zapříčinily stále otevřené přístavy a fakt, že italská pobřežní stráž stále funguje jako největší pašerácká organizace přepravující džihádisty z Ariky do Evropy.

Od začátku roku přistálo pouze na Lampeduse přes 10 tisíc ilegálů z Afriky, další přistání jsou zaznamenána i v dalších lokalitách. Invazisté připlouvají také loděmi pašeráckých neziskovek, kterým jsou v posledních měsících přidělovány přístavy na severu Itálie.

Jedinci, kteří přistáli na Lampeduse, přijeli buď po vlastní ose nebo s pomocí italské pobřežní stráže. Podívejte se sami na to, jak je nyní Lampedusa „obohacena.“

Tento pohled je celkem běžný v létě, ale ne v zimě. Jen stěží si lze představit, jak bude tento ostrov vypadat letos v létě…

 

Celkově do Itálie připlulo od 1.1. do 13.3.2023 celkem 20 017 ilegálů. Jak můžete vidět na grafu níže, tak jde o rekord posledních let, ale také ve srovnání s roky předchozími. V zimě totiž nikdy nebyla zaznamenána tak velká invaze jako letos.

 

Tak vypadá slibovaná blokáda přístavů??
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Vláda Meloniové proměnila Lampedusu v afroislámský tábor (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout