Robert F. Kennedy chce kandidovat na prezidenta za Demokratickou stranu – proti Bidenovi

Robert F. Kennedy chce kandidovat na prezidenta za Demokratickou stranu – proti Bidenovi

Robert F. Kennedy, synovec světoznámého bývalého prezidenta JFK, byl a dosud je jedním z největších „bojovníků“ proti Deep state.

Po celou dobu covidismu bojoval nejen proti všem nesmyslným restrikcím a byl v kontaktu s perzekuovanými odborníky, ale také se otevřeně trefoval do Fauciho, jehož ve své knize – a později i filmu – „Skutečný Anthony Fauci“ pokládal za jednoho z čelních organizátorů nejen covidového podvodu.

Kennedy je navíc zásadním podporovatelem zahájení nového Norimberského procesu, v němž by byli souzeni ti, kdo stáli za covidovým režimem. Je samozřejmě i odpůrcem WHO a některých dalších globalistických politik.

Bylo by tedy vskutku velmi zajímavé, kdyby bylo finále amerických voleb mezi Kennedym a Trumpem. Každopádně by to znamenalo konec nadvlády Deep state, z čehož jasně vyplývá, že američtí neoconi nikdy nedovolí, aby k takovému finále voleb došlo.

Robert F. Kennedy Jr., syn bývalého amerického ministra spravedlnosti Roberta Kennedyho, zvažuje kandidaturu na prezidenta v roce 2024 jako kandidát Demokratické strany.

Kennedy je celoživotní liberál, který stále věří ve svobodu projevu, svobodu shromažďování a občanská práva zaručená americkou ústavou. Je vyčnívající ve své obraně práv jednotlivce.

Během nedávného projevu v New Hampshire Institute of Politics se reportér zeptal Kennedyho, zda uvažuje o kandidatuře na prezidenta.

Kennedy odpověděl: „Přemýšlím o tom.“

Syn zesnulého senátora Roberta F. Kennedyho a synovec bývalého prezidenta Johna F. Kennedyho pokračoval: „Překonal jsem největší překážku, kterou je, že moje žena mi dala zelenou.“

Pokud se Kennedy rozhodne kandidovat, je docela možné, že by mohl Bidena z volebního lístku vyřadit jako demokratického kandidáta.

V posledních třech letech si Kennedy vytvořil poměrně velkou sledovanost poté, co veřejně napadal vakcíny proti Covid-19 a Fauciho protokoly. Robert Kennedy Jr. vydal bestseller „The Real Anthony Fauci“, kterého se v roce 2022 prodalo přes milion výtisků.

V lednu se Robert F. Kennedy a vydavatelé některých alternativních médií spojili v antimonopolní žalobě proti mainstreamovým médiím.

Byla to první antimonopolní žaloba svého druhu, která byla podána v úterý proti British Broadcasting Corporation (BBC), The Washington Post, Reuters a Associated Press o náhradu škody v celkové výši milionů pro žalobce a snaží se řešit bojkot a cenzuru obhájců svobody zdraví, aktivistů, novinářů a zdravotnických profesionálů, kteří se odvážili zpochybnit narativ týkající se pandemie COVID-19 a povinného očkování.
Sám Robert F. Kennedy provozuje alternativní stránky, které byly hojně cenzurovány na sociálních sítích.

Kromě Kennedyho se o Bidenovo místo jako demokratický kandidát uchází ještě jeden poměrně neznámý demokrat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Robert F. Kennedy chce kandidovat na prezidenta za Demokratickou stranu – proti Bidenovi

  1. Demokrati 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 co tam chce u nich dělat vždyt to je samej válečný štváč Progresivista typu LGBT, Gender, BLM, otevřene hranice a podobny chujoviny no tfuuuuj

  2. Kennedyho jr. nikdy nenechají se prosadit do čela kandidátky. Demokrati si to ohlídají, aby tam byl někdo poslušnej jako Biden. Naději vidím spíš v Republikánech a DeSantisovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout