Nový skotský premiér má úzké vazby na Muslimské bratrstvo

Nový skotský premiér má úzké vazby na Muslimské bratrstvo

Od samého začátku je jasné, že hlavním cílem usazení muslima do čela skotské vlády je islamizace této zatím ještě části Velké Británie.

Jak jsem zdůraznila již záhy po jeho zvolení, které bylo snad jen formalitou, tak právě Humza je zářným příkladem muslimské takíji (přetvářky).

Ihned bylo jasné, že spojení se skotskými separatisty je stejně účelové jako spojení muslimů s katalánskými separatisty. Tedy cílem je odtrhnout část země od zbytku a toto území pak rychleji islamizovat.

Mezitím je však také zapotřebí obsadit důležitá místa svými lidmi. To se jistě novému skotskému premiérovi, který se netajil svým protibělošským rasismem, povede.

Nyní se ukazuje, že jde skutečně jen o převzetí moci, navíc řízené Muslimským bratrstvem. Jistě není nijak náhodné napojení Humzy na tutéž organizaci Muslimského bratrstva, kterou dlouhodobě podporuje také EU.

Jde o organizaci, jejímž cílem je vytvořit z Evropy chalífát, čímž se ani nijak netají.

Ovšem již v době, kdy byl Humza na ministerstvu zahraničí, poskytl organizaci  Islamic Relief, neziskovce Muslimského bratrstva, která byla klasifikována jako teroristická, 398 000 liber.

Yusuf Humza také pracoval 12 let pro Islamic Relief jako moderátor místní rozhlasové stanice. V té době se nijak netajil tím, že by islám měl podle jeho představ dominovat v celé Evropě.

Humza Yusaf také již dříve ve svém tweetu obhajoval příchod islamistického Muslimského bratrstva k moci v Egyptě.

Za mnohé hovoří i fakt, že jeho prvním činem záhy po jmenování skotským premiérem byla islámská modlitba (viz titulní obrázek).

Jak jsem zmínila již dříve, tak Humza se na svůj post dostal víceméně lstí. Prohlásil, že mu nevadí trans LGBTQ zákony, aniž by kdy pro nějaký sám hlasoval (jednoduše se hlasování neúčastnil).

Právě to údajně u spolustraníků rozhodlo o jeho výběru. Jeho soupeřka, skutečná skotská vlastenka, totiž byla proti těmto zákonům zcela otevřeně, tedy vždy proti nim hlasovala a netajila se tím, že proti nim bude i nadále.

Netřeba snad zmiňovat, že v budoucím chalífátu již budou podobné zákony nepřijatelné. A to dokonce až tak, že tato skupina bude v lepším případě perzekuována, v tom horším likvidována…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Nový skotský premiér má úzké vazby na Muslimské bratrstvo

  1. už do předu je snad všem jisté že budovat The Great Reset a na druhou stranu si zvát do Evropy muslimy nemuže fungovat muslimové budou chtit hlavně prosadit islám s právem šaría na prvním místě a Evropany konvertovat na islám bude s toho chaos a nakonec válka jak to kdysi dávno naplanoval Albert Pike vláda technokratu a cely ten sionismus padne a bude navzejem zničen snad to víte Slovanko že tohle cele je řizeny chaos všeho k dosaženi NWO to blazněni kolem The Great Reset nebude na pořad stejně tak jako sionismus tajná vláda skrze Bank of England, FED a Wall Street

  2. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan. Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy.  Džihád je jedním ze základních pilířů islámu a naši politici to moc dobře vědí, ale dělají, že to nevidí. Důkaz o tom, že voliče si lze dovézt, tedy máme přímo ve Švédsku. Stačilo patřičně upravit zákony a mnoho relativně nedávno dovezených cizinců již může volit. náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost nebezpečnými a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy zmonopolizována, překroucena, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout