V americkém Kongresu se opět probírala otázka UFO

V americkém Kongresu se opět probírala otázka UFO

Všimli jste si, jak často se v poslední době objevují tyto informace o údajných návštěvách Země mimozemskými civilizacemi? Jako možné UFO se dokonce prezentovaly i sestřelované předměty nad USA a Kanadou (než se potvrdilo, že o žádná UFO nešlo).

Nyní se objevilo další údajné svědectví, které má prý potvrdit návštěvy mimozemšťanů.

Má americká vláda mimozemskou UFO technologii? Americký kongresman říká, že ano. „Prostě nechápeme, jak tato technologie funguje.“

Kongresman Tim Burchett řekl časopisu Newsweek, že je přesvědčen, že jsme zachránili mimozemské lodě, možná i s mimozemšťany.

„Myslím, že hodně z toho je právě teď reverzním inženýrstvím, ale my tomu prostě nerozumíme,“ pokračoval.

„Mluvil jsem s mnoha špičkovými piloty, našimi námořními piloty, nejlepšími piloty na světě, kteří říkali, že to je to, co viděli,“ řekl kongresman.

Na začátku února byly na obloze nad Severní Amerikou sestřeleny čtyři objekty. Prvním objektem byl údajně čínský špionážní balón a byl sestřelen u pobřeží Jižní Karolíny.

Americké ministerstvo obrany neřeklo mnoho dalších informací o zbývajících třech objektech nad Aljaškou, Kanadou a Michiganem.

Prezident Biden řekl, že tyto tři objekty byly s největší pravděpodobností balóny používané k provádění vědeckého výzkumu.

Tisková mluvčí Bílého domu Karine Jean-Pierre řekla médiím, že nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o mimozemšťany nebo mimozemskou aktivitu.

Burchett očekává, že počet pozorování UFO se zvýší. V lednu zveřejnil Úřad ředitele Národní zpravodajské služby zprávu o UFO. Ta se týká 510 pozorování v roce 2022, což je o 366 více než v předchozím roce.

Většina pozorování by mohla být vysvětlena, ale ve 171 případech objekt prováděl neobvyklé letové pohyby…

Tolik další zprávy o UFO z USA. Nedá mi pokaždé, když se taková zpráva objeví, nevzpomenout na další údajnou „konspirační teorii.“

Tu jsem dřív považovala za velmi bizarní, ale ve světle současného dění se zdá být stále pravděpodobnější. Podle uvedené „konspirační teorie“ má v roce 2024 dojít k „falešné“ invazi mimozemšťanů.

Má to souviset se stávající změnou světového řádu, ale i s tím, že svět je řízen elitami, které často hovoří o depopulaci. Někteří toto spiknutí označovali jako Project Blue Beam, podle něhož má za celou organizací podvodu stát NASA.

V podstatě má jít o to, že se na oblohu budou promítat hologramy s mimozemskými loděmi a následně bude oznámena mimozemská invaze. Lidé pak dostanou instrukce jak se chovat.

Samozřejmě v tom opět – jako za covidismu – pojedou i zkorumpované a vydíratelné politické loutky. A tím, že v tom „pojede“ celý svět, opět většina lidí uvěří. Je to něco natolik neuvěřitelného, že jen málokoho by napadlo, že jde o podvod.

Opět má jít o způsob jak ovládat masy.

Dosud jsem to považovala za příliš šílené, neboť se mi zdálo, že by se na podobný podvod většina lidí nechytla. Ale čím častěji narážím na podobná prohlášení o UFO dokonce i ze strany amerických zákonodárců, pak se mi již tak bizarní nezdá.

Konečně, masy již svoji ovladatelnost plně prokázaly – a to zejména v západním světě – tak proč by se to nemohlo povést i tentokrát??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

5 thoughts on “V americkém Kongresu se opět probírala otázka UFO

 1. UFO jsou pozemské tecgnologie, co by asi tak mimozemšťani chtěli, když už přiletěli z jiné galaxie, asi aby v Pentagonu na to čuměli jak tele na nová vrata..

  1. taky to tak vidim v mimozemštany věřím ale nevěřím že by měli zajem se zahazovat s lidstvem to je uplně stejne jako by se člověk měl zahazovat s mravenci mimozemštani maji třeba duvod nam zabranit abychom se navzajem na tomhle světě nevyhladili jadernymi zbraněmi jde jim o přežiti země ale pokud by tady vládl středověk to jim je jedno ani se jim nedivim vždyt na tomhle světě nic normalně nefunguje jsme primitivni až dost a pokud by nas měli začit brat vážně museli bychom se kompletně změnit a zahodit všechny ty naše boje bohati proti chudym, ženy proti mužum, černoši proti bělochum, muslimové proti nemuslimum, uchylove proti normalnim parum, batikovani idioti proti normalnim lidem, je toho tady dost co jako lidstvo jsme nevyřešili a tady někteři čekaji na to že že se nam ukaže UFO no neukaže ze stejneho duvodu proč se normalni občan nechce tahazovat s Magorem kterých lidstvo poslední dobu produkuje nadměrné množství tady snad pomužou nějake války a genocidy aby člověk zase začal normalně uvažovat

  1. Ufo létalo už za 2 světové, fotografie existují, technologie je pozemská, žádní mimozeměťani, jsou vanalezeny technologie o čem se zatím nesmí mluvit a jsou tvořeny tajnými organicemi zřejmě v podzemí a mimo dosah lidstva, o tom se teprve sem tam dozvídáme buď jsou v Arktidě čí Antarktidě. Na světě o tom několik zasvěcených lidí ví. Nic nového.

 2. Teorií hodně, žádné ověřené důkazy.
  V každém případě článek rozhodně nepovažuji za blábol, protože v rámci ovládání mas jsou elity schopny čehokoliv. V mezinárodních kontextech to asi nebude jednoduché, ale globalčiky jsou zřejmě schopni se domluvit… Uvidíme.
  K mimozemšťanům – určitě existují (vesmír je pro to určen), ale uvědomte si, že jejich záměrem bude vždycky tenhle planetární nosič vytěžit, nikoli zničit. Možnost spolupráce s elitami velmocí možná taky existuje – otázek mnoho, odpovědí minimum.
  V každém případě je dobré být ve střehu, mít otevřenou mysl a nenechat se zmanipulovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout