Německo: Afghánec pobodal v obchodním domě ženu před jejím dítětem, protože ho odmítla

Německo: Afghánec pobodal v obchodním domě ženu před jejím dítětem, protože ho odmítla

Ne vždy se odehrávají vraždy ze cti v soukromí a ne vždy musí být zavražděnou žena, která je příbuznou vraha. Vražda ze cti je celkem běžná i tehdy, kdy žena odmítne nápadníka.

I to je považováno za ponížení – jistě jste již slyšeli o mnoha případech polití kyselinou, což je celkem běžný trest za odmítnutí nápadníka například v Pákistánu. Někdy tak jde jen o to, aby byla žena zohavena, protože pokud odmítne jednoho nápadníka, musí vypadat tak, aby ji už žádný jiný nechtěl.

Afghánec se však rozhodl, že ženu, která ho odmítla (není jasné, zda jde o Němku nebo Afghánku), zabije. I přesto, že vrah mířil na hlavu a krk – snad ve snaze ženu podřezat – tak ta nakonec útok s těžkými zraněními přežila. Na celý útok se však musel dívat i ženin 3letý syn…

Šokující záběry útoku nožem na ženu (26) ve Verden E-Center byly jasným důkazem útoku.

Kamera natočila celý čin, který syn (3) oběti musel zažít zblízka. Popírání je pro Dinmohamada T. (41) zbytečné, nyní se musí zodpovídat z pokusu o vraždu u soudu.

Bylo krátce po 15. hodině, když k ní a jejímu synovi přistoupil Afghánec. Podle obžaloby tvrdil jejímu příteli, že žena je jeho přítelkyní. Náhle pachatel bodl ženu před zraky tříletého dítěte.

Snažila se utéct, ale byla dostižena útočníkem. Pachatel znovu a znovu bodal ženu ležící na zemi plnou silou. Podle obžaloby mířil na hlavu, krk a hrudník až do chvíle, kdy přiběhl zaměstnanec, který bez váhání zasáhl.

„Obžalovaný je toho názoru, že si kvůli odmítnuté lásce žena nezasloužila žít,“ stojí v obžalobě.

Druhý den hlavního líčení chce obžalovaný promluvit…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afghánec pobodal v obchodním domě ženu před jejím dítětem, protože ho odmítla

  1. Nechcem byť cynik, ale o pár rokov budú takzvané vraždy zo cti v celej Eurábii povolené práve tak ako pedofilný pohlavný styk. Za vraždu svojho pána samozrejme dostane žena automaticky trest smrti. Nepochybujem o tom…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout