V Rakousku, kde byl velmi tvrdý covidový režim, si vláda sype popel na hlavu a žádá o usmíření

V Rakousku, kde byl velmi tvrdý covidový režim, si vláda sype popel na hlavu a žádá o usmíření

Jak již víte, tak v Rakousku se v poslední době připravuje „covidový vyšetřovací výbor,“ který by měl řešit zločiny covidismu. Zatím je jen ve fázi příprav, protože musí být vytvořen jako výbor mimoparlamentní (v parlamentu dominují „obžalovaní“).

Ve vyšetřovacím výboru by měli být  zastoupeni nejen opoziční politici, ale také různí vládou dehonestovaní odborníci z řad lékařů či oběti očkování, jimž genové injekce poškodily zdraví a příbuzní těch, kdo aplikaci genových jedů nepřežili.

Nedávno se ukázalo, že tvrdá covidová politika také značně ubrala preference covidfašistické vládě, jejíž strany zaznamenaly úbytek voličů. Rakousko tak patří k těm zemím, kde lidé nezapomínají a nehodlají ani do budoucna zapomenout na vše, co se dělo po roce 2020.

Je to velký rozdíl například oproti našincům, kteří nejen velmi záhy odpustili, ale jsou ochotni dokonce ty, kdo tvrdý covidfašistický diskriminační režim zaváděli, volit.

Zatímco tedy u nás si mohou ti, kdo si z naší Ústavy udělali toaletní papír, v klidu oddychnout, v mnoha dalších zemích tak tomu není.

To se projevuje jak na propadlých preferencích covidfašistických stran, tak na již probíhajících nebo chystaných procesech proti těm, kdo prokázali, že jsou ochotni na povel svých páníčků nastolit jakkoli ničivý režim.

Rakouský kancléř Karl Nehammer náhle hovoří o „procesu usmíření“ a chce „podat ruku“ kritikům covidrestrikcí.  Zdá se, že moc ÖVP zakolísala mnohem více, než si člověk umí představit.

Již podruhé v krátké době se rakouský kancléř Karl Nehammer snaží uniknout odpovědnosti za problémy, které z velké části způsobil. Zejména se snaží uniknout pomstě voličů, kteří se nyní ve volbách nemilosrdně ohánějí jeho ÖVP, jak tomu bylo nedávno v Dolním Rakousku. Jako jeden z hlavních pachatelů masové imigrace v posledních třech letech začal v poslední době předstírat, že jí brání.

A tento týden šel ještě dál: Nehammer, jako hlavní osoba zodpovědná za koronarežim v Rakouskunáhle promluvil o „usmíření“: „Chceme podat ruku všem, kteří se již necítili vítáni uprostřed společnosti kvůli pandemii a jejím důsledkům.“

Nedefinovaný proces dialogu by nyní měl všem umožnit, aby se s tím obdobím vyrovnali. Zelený ministr zdravotnictví Rauch mu potvrdil, že nyní, tři roky po začátku pandemie, je „čas na novou pospolitost.“

A jaká je reakce většiny z těch, kdo byli dehonestováni, přišli o práci kvůli odmítnutí se očkovat, byli zavíráni doma s tím, že neočkovaní jsou původci šíření viru a bylo jim vyhrožováno ničivými pokutami až vězením pokud se nepodvolí?

Nikdo nyní nechce o nějakém usmíření ani slyšet, požadují naopak potrestání viníků. Odpověď Nehammerovi a dalším covidfašistům je následující:

Ti, kdo nás tři roky mučili, obtěžovali, věznili a snažili se všemi prostředky přinutit k účasti na nebezpečném genetickém experimentu, nyní hovoří o usmíření. Vláda se chová, jako by to nemyslela špatně, že nemohla dělat nic jiného – a že všechno by teď mělo být rychle zapomenuto.

Ale to zůstane jen zbožným přáním ze strany politiků, protože obyvatelstvo není tak hloupé, jak by chtěli! A lidé nezapomínají na nespravedlnost, která se na nich tak rychle stala.

Jak mohou ti, kteří byli marginalizováni, uvězněni, ponižováni, ubližováni a pomlouváni, zapomenout na to, co se stalo? Především, jak by měly rodiny obětí vakcíny proti koronaviru zapomenout na své mrtvé příbuzné, jak mají odpustit ti, kteří trpí celoživotním utrpením v důsledku experimentálních injekcí Covid?

Pseudopřehodnocení pod heslem „zapomeňme a jede se dál,“ které se v systémových médiích spouští od začátku roku, není ničím jiným než dýmovnicí, která má odvést pozornost od veškeré nespravedlnosti. Ale pravda nemůže být v dlouhodobém horizontu zastavena a covidové lži politického, mediálního a vědeckého kartelu už dávno praskly.

Proto se nyní chtějí vyhnout odpovědnosti lacinou omluvou. Pokud vůbec, protože omluva ani nepřišla z úst kancléře – herce Nehammera, ačkoli jako ministr vnitra a jako kancléř byl přímo či nepřímo zodpovědný za téměř vše, co se stalo během plandemie Corona.

Vůdce FPÖ Herbert Kickl (pozn. politická strana, která organizovala protesty proti covidismu) označil proces usmíření o němž Nehammer hovoří, za proces výsměchu:

„Jediné upřímné a správné přehodnocení totálního selhání společnosti Nehammer Corona a spol. se může skládat pouze ze tří kroků. Za prvé: veřejné přiznání viny federální vládou, jejími držiteli červeno-růžových třmenů a federálním prezidentem. Za druhé, pokání a rezignace vlády. Za třetí: nové volby, okamžitě!“

Nehammerova zjevná nabídka usmíření je výsměchem už jen proto, že podmínkou by zde byla také všeobecná amnestie za tresty, které dostali odpůrci covid opatření, stejně jako reparace. Nic takového však Nehammer nenabízí. A také podle průzkumu  asi 90 % Rakušanů říká: „Zločiny musí být řešeny. Musí proběhnout řádné trestní procesy!“

Tolik zprávy z Rakouska. Na závěr připomínám, že v Rakousku panovala v rámci covidismu nejtvrdší „očkovací“ politika, protože vláda nařídila povinné očkování všem od 18 let – bez výjimky. Neočkovaní, jichž se v zemi i přesto našly asi 2 miliony, byli perzekuováni a měli jinak podobná omezení, jaká měli neočkovaní také u nás.

Mimoto jim hrozily i drakonické pokuty, ty však byly s „odchodem“ covidismu zrušeny…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.8]

9 thoughts on “V Rakousku, kde byl velmi tvrdý covidový režim, si vláda sype popel na hlavu a žádá o usmíření

  1. oko za oko, zub za zub -> vsetkych povesat, vcetne zahranicnych zadavatelov (doktorov, pravnikov/sudcov/prokuratorov, bezmozgove policajtov, bezmozgove vojsko, paraziticku rozviedku ….

  2. Vsetko je to ich falosna hra. Svoju ulohu od globalistov splnili, zaockovali obrovske mnozstvo ludi, teraz sa chcu len udrzat pri moci, aby dalej realizovali agendu WEF, najma digitalnu menu a vsetko ohladom podvodnej uhlikovej stopy. Vsetko su to zlocinci, kt chladnokrvne kalkuluju a robia vsetko podla ich panov!

  3. V prvé řadě je třeba potrestat-a to tvrdě-poradce. To znamená lékaře kteří dodávali vládám informace a návrhy opatření. Nezapomínejme, že politik není odborník a proto má poradce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout