Německý pašerák z neziskovky přiznává, že černochy dováží proto, aby byli odstraněni bílí Němci

Německý pašerák z neziskovky přiznává, že černochy dováží proto, aby byli odstraněni bílí Němci

Demografické údaje hovoří jasně: V mnoha evropských zemích dochází k etnické výměně obyvatel. Proklamovaný multikulturalismus má za cíl zajistit přeměnu těchto evropských zemí v Afriku nebo Orient.

Jeden z pašeráků z německé neziskovky, jejíž lodě brázdí vody Středozemního moře, aby této výměně co nejvíc napomohly, se tímto cílem ani netají. Jasně říká, že jemu osobně jde o tuto proklamovanou výměnu. Paradoxně však on sám je bílý.

To ovšem na věci nic nemění, největší podporovatelé výměny jsou zpravidla právě někteří běloši, jimž vadí jejich vlastní rasa.

Pašerák Axel Steier na Twitteru vyzývá k odstranění všech domorodých Němců s bílou kůží:  Běloši by  podle něho v Německu být neměli, jasným cílem importu černých Afričanů do Německa je v konečném důsledku výměna původních obyvatel s bílou pletí.

Úvahy Axela Steiera tak přesahují předchozí ideologické principy takzvané „Umvolkungspolitik:“ Oficiální státní ideologie současné vlády, která stále propaguje rozmanité soužití lidí různých jazyků, kultur, náboženství a barvy pleti.

Oficiální státní ideologie nadále hovoří o jakémsi „barevném“ Německu budoucnosti, ve kterém černí Afričané žijí společně vedle lidí z Blízkého východu a domorodých Němců v jedné zemi. Podle obecného chápání je v této pestré vizi stále prostor – politicky i fyzicky – pro domorodé Němce.

Axel Steier však nyní do debaty vnáší nový úhel pohledu. Cílem usídlení černých Afričanů v Německu již není jen pouhé znovuosídlení Německa – tedy restrukturalizace obyvatelstva prováděná státními aktéry prostřednictvím osidlovací politiky na úkor původních obyvatel, ale kompletní výměna populace a totální redukce původních obyvatel. Bílí by již v Německu v budoucnu vůbec neměli žít.

pašerák Axel Steier

Nového etnika má být podle Steiera dosaženo především biologickými prostředky: Steier předpokládá, že pravděpodobnost, že si němečtí domorodí obyvatelé s bílou pletí vezmou „nebílého“  partnera a zplodí „nebílé“ děti s rostoucím počtem usazených černých Afričanů se zvyšuje.

Steier tvrdí, že čím více černých Afričanů v Německu bude, tím více  se bude rodit nebílých dětí a tím méně lidí s bílou pletí bude v zemi žít.

Podle Steiera je politickým cílem a očekávaným konečným bodem tohoto vývoje to, že jednou nebude v zemi žádný běloch.

Takové biologické úvahy nejsou v kontextu politiky populační změny zcela nové. Již v roce 2015 bývalý předseda Bundestagu Wolfgang Schäuble poukázal na to, že v průběhu masového usazování převážně arabských mužů ze strany Angely Merkelové stát očekává, že si tito Arabové vezmou domorodé německé ženy.

Masivní usazení těchto Arabů v zemi tedy mělo podle něho působit proti biologické „ degeneraci“ prostřednictvím „příbuzenské plemenitby.“ Takové aspekty cíleného biologického křížení člověka dlouhodobě formují ideový svět německého politického vedení v kontextu politiky repopulace.

Lze tedy doslova říci, že dnes se v Německu pokračuje v Hitlerově odkazu, jen v poněkud opačném gardu. Zatímco on se snažil „odchovat“ co nejvíc árijců, dnešní německá reprezentace se snaží „odchovat“ co nejvíc lidí tmavší pleti a na druhou stranu maximálně redukovat původní obyvatelstvo.

Myšlenkový tok Axela Steiera však daleko přesahuje úvahy Wolfganga Schäubleho. V roce 2015  došlo k demografické a biologické změně, ale o radikální invazi cizích kultur do Německa se nemluvilo jen v kontextu změny genetiky a postupného odstranění jedinců bílé barvy pleti.

Myšlenky Axela Steiera dnes zatím nejsou ve vládních kruzích nějak masivně zastoupeny. Lze se tedy domnívat, že takovéto koncepty definitivního odchodu původních obyvatel  se dosud omezovaly pouze na nejkrajnější část levého politického spektra.

Zkušenosti z posledních desetiletí nás však učí, že v otázce opětovného osídlení nakonec v Německu vždy zvítězily radikální síly. V tomto bodě má Steier pravděpodobně pravdu, když říká: „Máme navrch.“ To je vidět i na posilování Zelených a socanů, kteří mají k jeho názorům velmi blízko.

Není tedy zcela mylné předpokládat, že  lidé „bílé“ barvy pleti se v Německu dříve či později stanou tématem politických debat. Otázkou pak pravděpodobně také bude, zda bude tato výměna praktikovat pouze „míšením“ – jak to nyní navrhuje Steier – nebo zda někdo nepřijde s nějakou rychlejší metodou.

Historické zkušenosti jasně ukazují, že v Německu je možné  skutečně cokoli…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Německý pašerák z neziskovky přiznává, že černochy dováží proto, aby byli odstraněni bílí Němci

  1. Třeba to světu pomůže, protože skopčáci jsou odvěká pakáž, která má na svědomí desítky milionů mrtvých a stále je jim to málo..

  2. Najrýchlejšie z celej Európy prebieha opísaný proces likvidácie bielych a ich „nahrádzania“ farebnými v /neprávom/ ospevovanom Švajčiarsku. Už som písal o tom,že biely domorodec v tomto neľudskom režime musí dodržiavať od narodenia po smrť doslova stovky najrozličnejších pravidiel, zákonov, nariadení – na rozdiel od negra či moslima. Inak pôjde do basy. A aj referendá sa smú konať iba o málo podstatných veciach, rozhodne teda nie o zastavení migrácie , zákaze stavby mešít a pod.

  3. ked sa bieli nevedia postavit svojim vladam ktore ich chcu vyhubit tak si predsa nezasluzia existovat. to je predsa zakon prirody. som biely ale toto ma teda nijako nerajcuje. ked je rasa slaba tak vymrie. zivot ide dalej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout