Meloniová pokračuje v Draghiho politice: Afričtí invazisté jsou hromadně převáženi z Lampedusy a rozptylováni po celé Itálii

Meloniová pokračuje v Draghiho politice: Afričtí invazisté jsou hromadně převáženi z Lampedusy a rozptylováni po celé Itálii

A odtud se samozřejmě mnozí vydají dál do Evropy.

Mnohá média s velkou pompou oznámila, že Itálie schválila dekrety, které mají omezit činnost pašeráckých neziskovek. Nicméně neziskovky tyto dekrety zcela ignorují a nadále dováží ilegály do Itálie a to s jediným rozdílem: jsou jim přidělovány přístavy na severu Itálie, většinou ty, kde vládne levice.

Ovšem ze severu se poté rychleji dostanou dál do Evropy, což možná uleví jihu Itálie, ale ne severu či Evropě jako takové. Na druhou starnu neziskovky nikdy nebyly hlavním „dovozcem“ invazistů, v Itálii je dlouhodobě zdaleka největším pašerákem italská pobřežní stráž. Ta ovšem ve své pašerácké činnosti není nikterak omezena.

Itálie tak pod novou vládou ve složení Meloni – Salvini – Berlusconi – změnila v migrační politice Draghiho vlády jediné: trhá zimní rekordy v počtu dovezených ilegálů, v čemž rozhodně nemůže otevřeně vítačské vládě Draghiho nijak konkurovat.

A nadále provozuje i kyvadlovou dopravu, jejímž cílem je rozptýlit ilegály z přetížené Lampedusy do zbytku Itálie. Když bývalá ministryně vnitra z Draghiho vlády tuto kyvadlovou dopravu zavedla, Salvini to tvrdě kritizoval (i když on sám byl součástí Draghiho vlády).

Nicméně i vláda Meloniové tuto kyvadlovou dopravu zachovává a právě včera jednu takovou zásilku obohacovačů převezli lodí z Lampedusy a rozptýlili po celé severní Itálii.

Loď pobřežní stráže Diciotti včera dorazila do Reggio Calabria s asi 600 nelegálními přistěhovalci na palubě. Loď odplula předchozího odpoledne z Lampedusy.

Přistání v Reggio bude funkční podle distribučního plánu, který v současnosti definuje ministerstvo vnitra: 45 bude ubytováno v Abruzzu, 40 v Kalábrii, 75 v Emilia Romagna, 30 v Laziu, 100 v Lombardii, 30 v Marche, 75 v Piemontu, 50 v Puglii, 80 v Toskánsku a 75 získá kraj Veneto.

Strážci civilní ochrany a ochrany životního prostředí byli upozorněni na příchod další skupiny nelegálních přistěhovalců. Včera odpoledne bylo již 160 postelí umístěno v tělocvičně střední školy Boccioni v Galliku.

Ve vnějším prostoru téže školy již bylo smontováno šest bytových modulů, které integrují moduly uvnitř tělocvičny s dalšími 50 místy.

Podle dalších informací má být z Lampedusy po celé Itálii rozmístěno dalších více než 3000 ilegálů. A další samozřejmě soustavně připlouvají.

Po  zavedení beztak nefunkčních dekretů pro lodě pašeráckých neziskovek, se ozvala také EU s tím, že Itálie nesmí jakkoli omezovat vstup ilegálů do země. A vzhledem k tomu, že italská vláda je probruselská, tak samozřejmě nakonec poslechne, i když před voliči hovoří jinak.

V Itálii měla jediná strana, která má v programu odchod Itálie z EU, při posledních parlamentních volbách pouze 1,5% – a tedy ani není v italském parlamentu.

Předpokládám, že po stávajících zkušenostech s probruselskou vládou, jejíž zúčastněné strany si pouze hrají na protimigrační, se již příště strana Italexit do parlamentu dostane. To tedy v případě, že se podaří Italům probudit…

Tolik ve zkratce aktuální zprávy z Itálie. Opět připomínám, že Meloniová je – zřejmě  jako i někteří další členové její partaje – členkou Aspen institutu. I přes proklamovanou změnu politiky se reálně děje pravý opak toho, co ona sama nahlas slibuje.

To by mělo být varováním pro všechny, kdo tyto partaje volí – a to v jakékoli zemi. Angažovanost politiků v organizacích jako WEF či Aspen institut znamená, že daný politik NIKDY nebude zastupovat zájmy svojí země, ale vždy jen zájmy těch, kdo mu dávají příslušné instrukce. Nikdy se tak nedívejte na to, co který politik říká – to je zcela nepodstatné.

Vždy se dívejte jen na to, kdo za daným politikem či politickou stranou stojí. Volíte-li WEF nebo Aspen institut, pak to znamená, že souhlasíte s realizací všech globalistických plánů….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Meloniová pokračuje v Draghiho politice: Afričtí invazisté jsou hromadně převáženi z Lampedusy a rozptylováni po celé Itálii

  1. až Italové masivně pochopy že musí volit strany co chtějí opustit EU a zbavit se politických neziskovek ktere niči školství tak pak se něco změní ale zustat v EU a nepřijimat migranty si dnes muže myslet skutečně jen hlupák který neví nic o tom jak funguje cele vedeni EU nejlepší by bylo když EU opustí vice státu zaraz a udělají silny blok čitajich aspon 100 milionu obyvatel pak to bude mit větší efekt jak přehlasovat v EU Němce v nejlepším připadě zaroven společně opustit EU ach proč jen ti naši politici chtějí zničit V4 která nám aspon dává nějakou suverenitu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout