Merkelová obdržela v Africe mírovou cenu UNESCO za organizování muslimské invaze v roce 2015

Merkelová obdržela v Africe mírovou cenu UNESCO za organizování muslimské invaze v roce 2015

Připomínám, že rozhodně nejde o první takovou cenu pro Merkelovou, v minulosti již získala podobnou cenu od OSN. Má jít o cenu za její „migrační politiku“ – tedy přesněji řečeno za výměnu evropských obyvatel, zvýšení všech druhů kriminality v obohacovaných evropských zemích a zrychlenou islamizaci části kontinentu.

Zatímco západní Evropou otřásají tisíce multikulturních útoků nožem a případů hromadných znásilňování, teroristických útoků a řezání hlav, bývalá německá kancléřka Angela Merkelová včera v Pobřeží slonoviny převzala cenu míru od Kulturní organizace OSN (UNESCO).

Tím  organizace UNESCO ocenila Merkelové migrační politiku z roku 2015, kdy Německo přijalo více než 1,2 milionu migrantů a západní Evropa se zmítala v nekončícím chaosu.

Asi z dobrého důvodu Merkelová obdržela takzvanou Cenu míru Félix Houphouët-Boigny (pojmenovanou po prvním prezidentovi Pobřeží slonoviny) mimo Evropu, tedy v Africe, konkrétně v Yamoussoukro, hlavním městě Pobřeží slonoviny a rodném městě uvedeného prezidenta.

Ve své děkovné řeči, přetékající křesťanskou „otrockou morálkou“, dcera protestantského pastora a obrácená komunistka Merkelová apelovala:

„Dialog je zbraní silných, ne slabých.“

Co asi cítí muži a ženy v zemích, které jsou dnes a denně právě díky politice Merkelové multikulturně obohacovány, zřejmě v Africe oceněnou političku nezajímá.

Ovšem zde je třeba zdůraznit, že z pohledu Afričanů vykonávala Merkelová skutečně záslužnou činnost, vždyť mnohé africké země ulevily svým věznicím a zbavily se tisíců  nebezpečných islámských radikálů, kteří se na pozvání Merkelové vydali do Evropy.

Šéf Africké unie a prezident Senegalu Macky Sall nazval Merkelovou „mimořádnou státničkou a humanistkou.“ A generální ředitelka UNESCO Audrey Azoulay předala cenu v hlavním městě Yamassoukro s téměř bizarním tvrzením:

„Prokázala jste odvahu v době, kdy jiní chtěli uzavřít Evropu.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Merkelová obdržela v Africe mírovou cenu UNESCO za organizování muslimské invaze v roce 2015

  1. Aj Scholz je bývalý komunista, z ktorého sa postupom času stal fanatický eurofašista a revanšista. Nepochybne aj on sní o dobytí Ruska /Európu Nemci dobyli už za jeho predchodcu Kohla/ tak ako Hitler…

  2. Je to invaze, prohlásila ministryně. Letos už se do Británie dostalo nelegální cestou přes moře celkem přes 38 tisíc migrantů, což je o čtvrtinu více než za celý loňský rok. Z podaných žádostí ale úřady dosud zpracovaly pouze čtyři procenta. Ubytování a další náklady spojené s žadateli o azyl britskou vládu denně stojí sedm milionů liber (198 milionů Kč), vyslechli si zákonodárci. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/

  3. V roce 1823 získala Brazílie nezávislost na Portugalsku. a rok 1836 poznamenal Bahiu divokou revoltou proti otroctví. Když bylo v první polovině devatenáctého století založeno candomblé, katolictví bylo tehdy jediným povoleným náboženstvím, protestantismus byl tolerován jen u cizinců, a islám byl nezákonný a trestný.. Candomblé je brazilskou obdobou západoafrických náboženství, jež je znovuvytvořena v radikálně novém kontextu katolické otrokářské kolonie devatenáctého století.“ Lei Aurea neboli „Zlatý zákon“, vydaný v roce 1888, znamenal zrušení otroctví s konečnou platností. O téměř sto let později byla vydána deklarace náboženské svobody vyznání. Od té doby jsou v Brazílii tisíce oficiálně registrovaných terreiros a tisíce jich existují neoficiálně. Sedmdesátá léta 19. století se postarala o významné změny v postojích k africkému dědictví. Candomblé bylo prohlášeno za náboženství přírody a objekty s ním spojené za „Arte Sacra Negra“. Rodrigues byl doktorem v oboru psychopatologie a jako takový byl přesvědčen, že černoši jsou primitivní mentality a charakterizoval jejich náboženské praktiky spolu s posednutím duchem jako projevy mentální choroby zvané somna hysteria.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout