Bill Gates prohlásil, že může létat soukromým tryskáčem, protože on sám je součástí řešení údajné klimatické krize (video)

Bill Gates prohlásil, že může létat soukromým tryskáčem, protože on sám je součástí řešení údajné klimatické krize (video)

Již před časem dokonce sám Gates přiznal, že ví, že celá klimatická agenda je jeden velký podvod. Přesto se stále najde spousta lidí, která jemu a mnoha dalším propagandistům globálního oteplování věří.

Zatímco tito miliardáři za sebou za jediný rok zanechají větší uhlíkovou stopu než průměrný pozemšťan, cítí se být „vyvolenými“ a „nadřazenými,“ což je opravňuje  „pít víno,“ zatímco ostatním kážou „vodu.“

Bill Gates v rozhovoru s reportérem BBC řekl, že on sám má dovoleno létat po celém světě soukromými tryskáči, protože dělá pro změnu klimatu víc než kdokoli jiný.

Gates tvrdil, že nezáleží na tom, kolik uhlíku vypustí, protože nadále utrácí „miliardy dolarů“ na klimatický aktivismus. „Mám zůstat doma a nejet do Keni učit se o zemědělství a malárii?“ zeptal se Gates během rozhovoru.

Miliardář dodal, že není součástí problému, ale součástí řešení, protože utrácí miliardy prostřednictvím své Breakthrough Energy Group.

Gates nedávno létal po Austrálii ve svém soukromém letadle za 70 milionů dolarů, aby lidem přednášel o změně klimatu.

Gates, který dříve prohlásil, že energetická krize je „dobrá věc,“ má čtyři soukromá letadla v hodnotě 194 milionů dolarů. V roce 2017 použil soukromý tryskáč 59krát. Vypustil tak odhadem 1760 tun CO2, což je více než 100krát více než průměrný Američan.

Během rozhovoru miliardář také řekl, že byl překvapen, že se stal cílem „konspiračních teoretiků.“

Krátce poté, co prodal akcie BioNTech a vydělal další tučné jmění, přiznal, že injekce mRNA nepomáhají proti infekci, nepomáhají proti přenosu, nepomáhají proti mutacím a vlastně vůbec nefungují…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Bill Gates prohlásil, že může létat soukromým tryskáčem, protože on sám je součástí řešení údajné klimatické krize (video)

 1. už několikrat předpověděl pandemii tak bud je za prve nějakej prorok co vy uplně všechno jako Nostradamus a nebo za druhe je to podvodnik ktery dopředu vy co přijde protože je s plany obeznamem moc dobře no já věřim spiš tomu druhemu a když je Gates jednim s těch 38 lidi co skrytě ovladaji svět i tak by mě zajimalo kdo je těch dalšich 37 osob ?

  1. Kdyby nelital , ten s anglickym jmenem s tisicema jeho silencu v jednom kuse a vsude ,a ovzdusi setril ,treba omezenim globalizace , klima by se zlepsilo a nemeli by s cim bojovat, proti nam…
   A resit. Celej narod takovejch nulandu, co maji anglicky, nemecky , ukrajinsky jmena, si mysli , ze takovejma trapnejma, /jinej by se stydel ,takhle tupe zvanit a jeste na verejnosti /,kecama jsou nejchytrejsi..
   Kdyz Horymir u nas skocil se Semikem z Vysehradu do Vltavy , kazdej u nas vi i deti , ze je to bajka , aby rec nestala a k pobaveni, kdyz nebyla TV..
   Znulandovy gatesove ,/driv si davali jmena jako gold, golda , aby si tak prilakali zlato / , zcela vazne veri, slavi a maji svatek , ze nekde sli a cely more se na tejden vysusilo, aby mohli projit..
   A jiny veci..
   Vzdycky z takovejch veci povzesly nedorozumeni..

 2. Ani neví jakou službu lidstvu by udělal kdyby zůstal doma nešel do Afriky a nelétal po světě . Přemýšlí jak by lidstvu uškodil a zároveň se napakoval je to pro něj jako droga .Měl by se léčit ,neměli by ho pouštět vůbec ven. Kdyby si ty peníze které investuje do ovlivňování klimatu a množství populace strčil do prdele hned by se lidstvu ulevilo ve všech směrech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout