Bill Gates byl přistižen, jak v kruhu svých známých přiznává, že změna klimatu je podvod WEF (video)

Bill Gates byl přistižen, jak v kruhu svých známých přiznává, že změna klimatu je podvod WEF (video)

Ostatně, o tom, že jde o podvod, ví všichni, kdo tento podvod již několik desetiletí pečlivě připravují a organizují. Podvod je nejen údajné globální oteplování, ale především údajné „řešení“ tohoto „problému.“ Přechod na zelenou energii však má své důvody. Na ve skutečnosti velmi neekologických větrných či solárních elektrárnách si totiž někdo velmi slušně mastí kapsu. A jsou to mimo jiné i ti, kdo celý podvod organizují.

Bill Gates byl přistižen, jak ve videu natočeném již před pár lety, přiznal, že změna klimatu je gigantický podvod. V tomto videu se chlubí tím, že výraz „čistá energie“ přivedl lidi k šílenství.

Gates, který v roce 2018 mluvil k publiku ze svého nejužšího okruhu, prohlásil: „…ačkoli větrná, solární, bateriová technologie a další obnovitelné zdroje energie mohou být v módě, NEJSOU schopny vyřešit změnu klimatu.“

Jak můžete vidět na videu níže, fakt, že obnovitelná energie není schopna vyřešit změnu klimatu, přestože je nám prodávána jako lék na takzvané umělé globální oteplování, je pro Billa Gatese úsměvný.

Proč mu to připadá tak vtipné? Možná proto, že na těchto takzvaných „čistých zdrojích energie“ vydělává jmění a vydělává na důvěřivých masách, které tomuto organizovanému celosvětovému podvodu věří.

Pomlouvačné řeči od samotného „otce“ čisté energie.

Nyní, když Gates přiznal, že čistá energie je podvod, jak nevolený světový zdravotní car obhájí své plány donutit lidi, aby přestali jíst maso a místo toho konzumovali jeho umělé maso?

Gates má samozřejmě jasný finanční motiv, aby přiměl lidi konzumovat jeho falešné potraviny, stejně jako jeho „investice do Covidu“. Toto je muž, který nařídil prezidentu Trumpovi, aby nezkoumal potenciální vedlejší účinky nových injekcí Covid.

Ale Gates má za sebou historii, kdy zůstával – podezřele – o krok napřed před velkými světovými katastrofami. A jakmile dorazí, Gates je zužitkuje.

V posledních letech Gates skoupil obrovské množství zemědělské půdy v USA a po celém světě. V loňském roce se Gates stal největším soukromým vlastníkem zemědělské půdy ve Spojených státech.

Podle loňského Land Report 100, každoročního průzkumu mezi největšími vlastníky půdy v zemi, je spoluzakladatel Microsoftu největším soukromým vlastníkem zemědělské půdy v zemi s přibližně 269 000 akry v desítkách států. A mezitím pokračuje ve skupování další půdy.

Po Gatesově rychlém nákupu většiny zemědělské půdy v Americe začaly podezřele hořet závody na výrobu potravin. Mohl muž, který „předvídal“ pandemii a pak na ní pohádkově vydělal, také „předvídat“ potravinovou krizi?

Jak všichni víte, tak  Nizozemsko bylo zkušebním místem Světového ekonomického fóra, kde koupená a placená vláda prováděla brutální politiku  vyvlastňování jménem „Velkého resetu“ a především WEF.

Vzhledem k bolesti a utrpení, které Velký reset způsobuje obyčejným lidem politikou čisté energie, může být skutečně tato agenda ospravedlněna elitou, která nám uhlíkově neutrální politiku vnucuje?

Před pouhými čtyřmi lety se Bill Gates se svými přáteli smál, jak „čistá energie“ nevyřeší ani takzvanou klimatickou krizi, což jen potvrzuje celý klimatický podvod. Na to může být jen jedna možná odpověď.

Velký reset je podvod bez ohledu na to, jak se na něj díváte.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout