Jmenování koordinátorky pro boj proti islamofobii: EU i nadále postupuje směrem k právu šaría

Jmenování koordinátorky pro boj proti islamofobii: EU i nadále postupuje směrem k právu šaría

Již dlouhodobě upozorňuji na velmi čilé kontakty EU s islámskými organizacemi včetně těch, které jsou zcela otevřeně napojené na Muslimské bratrstvo.

Jde v podstatě o organizace, jejichž hlavním krédem je všesvětové zavedení práva šaría, přičemž nyní je na řadě zejména Evropa. Několik málo zkorumpovaných europoslanců, kteří byli nedávno zatčeni, bylo zřejmě jen špičkou ledovce.

Ti hlavní v Bruselu stále zůstávají a nyní se jmenováním nové koordinátorky pro boj proti islamofobii jen opět o něco víc „odkopali.“ Pokud přemýšlíte nad tím, zda v EU existuje podobný koordinátor například pro křesťanofobii, tak to samozřejmě ne.

A to přesto, že na území EU dochází k mnohem víc případům vandalizace a požárů kostelů než mešit. Muslimové každý den ve svých kázáních vyjadřují nenávist k bezvěrcům, ale to je podle EU naprosto v pořádku.

Evropská komise jmenovala bývalou diplomatku Marion Lalisseovou novou koordinátorkou pro boj proti islamofobii. Sorosem financované neziskovky a Rada evropských muslimů její jmenování uvítaly.

Jmenování však není bez námitek. Tento postoj byl předmětem pokračující kritiky, kterou minulý měsíc vyjádřili poslanci Evropského parlamentu, ohledně vztahů Komise s aktivistickými skupinami nakloněnými islamistům, které vedou kampaň na téma islamofobie.

Tato úloha zahrnuje koordinaci se skupinami občanské společnosti a shromažďování údajů o trestných činech z nenávisti, aby bylo možné lépe reagovat na islamofobii na úrovni EU.

Lalisse je ve Francii narozená úřednice EU s předchozími diplomatickými zkušenostmi jako zástupce velvyslance EU v Jemenu. Byla také součástí delegací v Ghaně, Mauritánii a Maroku. Nedávno se podílela na distribuci pomoci kyperským Turkům, než byla jmenována do funkce.

Podle prohlášení Komise v médiích má koordinátor roční rozpočet ve výši 180 000 EUR, který má vynaložit na informační iniciativy a kontakty s islámskými skupinami.

Jmenování uvítala Sorosem financovaná neziskovka ENAR, která vyzvala Lalisseovou, aby vedla „holistický, komplexní, cílevědomý a intersekcionální přístup v boji proti islamofobii.“

Skupina také vyzvala novou koordinátorku, aby lépe prováděla stávající antidiskriminační právní předpisy týkající se islamofobie. ENAR vyvolal kontroverzi, když vyšlo najevo, že jeho ředitel Michaël Privot byl členem Muslimského bratrstva.

Komise opakovaně vyjádřila svůj závazek navrhnout právní předpisy EU, které kriminalizují to, co považuje za islamofobní projevy. To znamená zavedení zákonů o rouhání obdobných jako jsou ty, které jsou zahrnuty v právu šaría.

Prozatím se pro trestání islamofobů v několika evropských zemích využívá zákon o předsudečné nenávisti, který byl u nás schválen v roce 2018. Na jeho základě bylo odsouzeno více než sto „islamofobů.“

V Německu, kde zákon platí již delší dobu, jdou počty odsouzených do tisíců, včetně několika nepodmíněných trestů. Je možné, že právě tento zákon, který zdaleka neplatí v celé EU, bude striktně zaveden ve všech členských zemích, případně dojde ke zpřísnění trestů za urážky islámu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Jmenování koordinátorky pro boj proti islamofobii: EU i nadále postupuje směrem k právu šaría

  1. Je nepochybné, že moslimovia /ktorí majú slúžiť len ako nástroj/ sa skôr či neskôr vymknú globalistom a teda aj EÚ z rúk… Tak , ako sa Lenin vymkol z rúk svojim nemeckým pánom.

  2. Holandsko sprísnilo „pravidlá“ fajčenia marihuany. Už sa neviem dočkať, kedy v tejto najzdegenerovanejšej krajine Európy /a nielen tam/ zavedú tú najtvrdšiu saudskoarabskú šaríu a nielen za marišku a iné drogy ,ale aj za prostitúciu, transsexualitu, homosexualitu, konverziu od islamu, opustenie geta pre nemoslimov bez povolenia, nenosenie burky, pitie alkoholu, a podobne bude hroziť trest smrti. Pochopiteľne, náboženská polícia bude hliadkovať 24 hodín denne a bude mať ešte väčšie právomoci než gestapo za Hitlera…

  3. Vůbec nechápu. proč ještě někdo poslouchá ty bláboly, přicházející z Bruselu, ať už z parlamentu, nebo z komise. Všude sedí idioti, kteří ani nevědí, pro co, nebo o čem hlasují, nedokáží si představit důsledky toho co schvalují a nařizují, EP, je plný feťáků, jak se již před léty prokázalo, v současné době jim přišli na to, že berou úplatky, ani poledne nedrží, předsedkyně komise podepisuje se soukromými firmami smlouvy, které ani nemohou spatřit světlo světa, proto jsou předkládány začerněné a nejnověji se zjistilo, že zmizely peníze ukradené (po bruselsku a americku) zmrazené ,. 300 miliard dolarů. o nichž nikdo v tom slavném Bruselu, prý nic neví. A tenhle hnůj my, blbci posloucháme a necháváme si kazit životy

  4. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout