Africký vetřelec v Irsku vyhrožuje ženám: „Dejte mi peníze nebo vás zabiju!“ (video)

Africký vetřelec v Irsku vyhrožuje ženám: „Dejte mi peníze nebo vás zabiju!“ (video)

V Irsku v posledních měsících protestuje v ulicích stále více lidí, kterým již vadí bezbřehé vítačství stávající vlády, která tak ničí zemi. Protestující jsou však nálepkováni za ultrapravičáky, rasisty a islamofoby, zatímco vláda i nadále pokračuje v politice otevřených hranic.

Situace již zašla stejně daleko jako třeba v Německu. Tedy pro místní již nejsou vůbec žádné volné byty, případně uvolněné nájemní byty jsou k dispozici výhradně cizincům a vše směřuje k vyvlastňování v případě, že se pokračující invaze nezastaví.

Podobné situace jako je ta ve videu níže tak nejsou nijak neobvyklé.

Na videu můžete vidět invazního jedince, který po ženách ve zdravotnickém středisku žádá nejprve cigarety a poté peníze. Když ženy říkají, že nic nemají a vysvětlují, že tam aktuálně nejsou žádní sociální pracovníci, kteří by mu mohli pomoci, začne být vetřelec vzteklý a uchýlí se k výhružkám.

Ptá se, proč ženy nezavolají své syny, aby se s nimi mohl utkat.

Ženám vyhrožuje, že je zabije nebo sexuálně napadne, a říká: „Ano, děvko, chceš to do zadku?“

Na celé video se můžete podívat zde:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Africký vetřelec v Irsku vyhrožuje ženám: „Dejte mi peníze nebo vás zabiju!“ (video)

  1. donedávna existovali v Írsku tzv. magdalénske práčovne, domovy pre „padlé“ ženy, prevádzkované rímskokatolíckou cirkvou. Mladé dievčatá, ktoré sa ocitli na ulici z akýchkoľvek dôvodov, slobodné matky, dievčatá, ktorých sa chcela zbaviť vlastná rodina, …. tam boli vlastne také o niečo lepšie otrokyne. Posledné tieto ctihodné inštitúcie sa zatvorili až v r. 1996. Pominul katolícky teror a írska spoločnosť odvtedy tak zbesnela, že premiéra majú homosexuála pôvodom polovičného Inda, homosexuáli sa môžu sobáši a adoptovať si deti. Štát, čo má 5 mil. obyvateľov a je tak chudobný, že každý rok stade cca 50 tis domácich emigruje do hnUSA, Austrálie alebo malej pakistánie, tak prijíma ročne toľko krimigrantov, že majú plusový rozdiel medzi migráciou a emigráciou a cca 10-15 tis ročne. Pritom domáci odchádzajú za prácou a krimigranti prichádzajú kvôli sociálnym dávkam. A to žijú na ostrove, tam sa na bárkach nedostanú a ani nemecká Sea Watch, Lekári bez hraníc alebo obdobné taxislužby tam neprevádzkujú svoje taxislužby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout