Také New York již svým občanů umožňuje nechat se po smrti přeměnit na kompost

Také New York již svým občanů umožňuje nechat se po smrti přeměnit na kompost

V rámci USA již několik států umožňuje lidem, aby po smrti nechali svá těla přeměnit na kompost. Takové využití lidských těl je samozřejmě velmi propagováno a odůvodňováno jako „uhlíkově neutrální metoda“ pohřbívání.

Otázka je, jak dlouho potrvá, než se podobný způsob likvidace lidských těl stane povinným. V rámci klimatické propagandy neznají globalisté hranic. Pokud se nás nyní snaží donutit na přechod od masa k hmyzu a neštítí se naznačovat, že i kanibalismus by mohl být přínosný, podobná nařízení lze očekávat také v oblasti „likvidace těl zbytečných jedlíků.“

Nyní mohou být lidé po smrti přeměněni na kompost také v New Yorku. Skutečnost, že je tento přístup k lidským tělům nyní povolen, je odůvodněna tím, že je to ekologická nebo „klimaticky inteligentní“ alternativa ke klasickým pohřbům v rakvi nebo ke kremaci.

Praxe takzvaného lidského kompostování, která se také nazývá „přirozená organická redukce“, znamená, že lidské tělo je uzamčeno do ocelového válce s teplým vzduchem a organickou hmotou, jako jsou dřevěné štěpky, vojtěška a sláma, a rozkládá se na kompost. Proces trvá několik týdnů.

Americká společnost Recompose, která se zabývá lidským kompostováním, již dříve uvedla, že její služba může ušetřit zemi tunu emisí oxidu uhličitého ve srovnání s kremací nebo tradičním pohřbem, a proto je lepší pro životní prostředí a klima.

„Schválení tohoto procesu v New Yorku je velkým krokem pro dostupnou péči o zelenou smrt v celé zemi,“ uvedla pro New York Post washingtonská kompostovací společnost Return Home. Stát je šestým státem USA, který umožnil proces kompostování. Jeho předchůdci jsou Washington, Colorado, Oregon, Vermont a Kalifornie.

Katoličtí biskupové ve státě New York se postavili proti nové legislativě a uvedli, že s lidskými těly by se nemělo zacházet jako s domácím odpadem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Také New York již svým občanů umožňuje nechat se po smrti přeměnit na kompost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout