Světové ekonomické fórum 2023 zavádí digitální identifikační karty a biometrické skeny pro novináře

Světové ekonomické fórum 2023 zavádí digitální identifikační karty a biometrické skeny pro novináře

Už od minulého týdne se objevují informace o tom, že v letošním roce je oblast, kde se koná setkání globalistů a jejich loutek, střežena mnohem pozorněji než obvykle.

Bezpečnost byla na těchto shromážděních vždy velkým problémem – z Davosu jsou léta hlášeny záběry odstřelovačů v maskovacích výstrojích na střechách budov v jinak ospalém lyžařském středisku. Letos se však zřejmě do bezpečnostních opatření vložilo mnohem víc než obvykle.

Samotný Davos byl pod dohledem asi 5 tisíc vojáků již týden před samotným začátkem summitu, nejspíš v obavě, aby se do města neinfiltroval nějaký odpůrce, který by byl ochotný si na nenáviděné „elity“ počkat.

Globalisté jistě sami vnímají, že odpor vůči nim a jejich loutkám u té části obyvatelstva, která nespí tvrdým spánkem, zejména v posledních letech roste.

Po velmi přísné prohlídce každého, kdo se již od minulého týdne pokusil dostat do Davosu, následuje i další přísná kontrola přímo na místě. Ta se samozřejmě netýká předem pečlivě vybraných hostů z řad politických loutek, ale týká se novinářů, z nichž mnozí nejsou v souladu s tím, co WEF dlouhodobě prezentuje.

Tentokrát je v sázce více než jen fyzická bezpečnost účastníků akce, která shrnuje celoroční práci WEF při definování světa, ve kterém plebs, o němž rozhodují, nic nevlastní a pojídá brouky.

Úředníci a kdokoli jiný, kdo chce mít přístup na jakoukoli akci v Davosu tento týden, včetně novinářů, musí předložit negativní test PCR, a pokud v testu neuspějí, čip v jejich průkazech totožnosti založených na biometrických datech bude deaktivován .

Kromě toho byla švýcarská policie pověřena kontrolou otisků prstů před setkáním WEF.

Akci v Davosu budou téměř nevyhnutelně provázet různé protesty, ale to nemá na toto setkání elity z řad politiků, byznysu a médií žádný vliv. Letos se ale zdá, že se více nezávislých novinářů rozhodlo zkusit štěstí v reportážích z místa činu.

Říkají přesně to, co se dalo očekávat: vysoká úroveň bezpečnosti, jak z hlediska biometrických kontrol, tak z hlediska skutečného bezpečnostního personálu (kontrolní stanoviště, tisíce běžných i vojenských policistů a dokonce i vojáků).

A nezávislí novináři tam nejsou zrovna vítáni. Někteří hlásí, že byli zastaveni na jednom z kontrolních bodů zřízených v této válečné zóně, kterou si globalisté se svými loutkami sami vytvořili. Představitelé společnosti se zároveň z nějakého důvodu snaží bagatelizovat, jak silně je tato oblast opevněná.

Důkaz však existuje: švýcarská armáda na svých webových stránkách uvádí, že poslanci schválili až 5 000 vojáků na ochranu „těchto civilních podpůrných operací v letech 2022 až 2024.“

Mimochodem, jsme-li u srazu WEF, tak dnes na něm hovoří i naše politické loutky. Sikela má svůj diskuzní panel již za sebou, Jourová nastoupí odpoledne.

Zítra zde výstupy obou řečníků zveřejním…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Světové ekonomické fórum 2023 zavádí digitální identifikační karty a biometrické skeny pro novináře

    1. snad se učiš jak se rvat budeš to potřebovat až na nas pujdou nasilnou cestou tak aby si jim dal po tlamě ja už jsem si dal přihlašku na březen a budu chodit na Wing Chun do budoucna bude duležite se umět prat jak před všelijakymi čmoudy s Afriky muslimaky s Arabie nebo fanatickym vakcinatorum a náckum a progresivistum všude kolem nas normalnich ve společnosti je velice malo tak je potřeba abychom se jim uměli ubranit

        1. kde chceš sebrat kulomet když si pořidiš zbrojni prukaz kulomet neziskaš zbrojni pas ma několik skupin zbran o ktere mluviš je zbran ktera spada na zbraně z povolani ale ano udělat si zbrojni prukaz je nejduležitějši

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout