Sahara pod sněhem: Jde o další ukázku propagovaného „globálního oteplování“? (video)

Sahara pod sněhem: Jde o další ukázku propagovaného „globálního oteplování“? (video)

Stále více již chápu proč se ještě donedávna proklamované „globální oteplování“ přeměnilo na „klimatickou změnu.“ Jednoduše se zřejmě čeká na to, co se bude dít dál. Třeba se za rok dozvíme, že dochází k přechodu na „dobu ledovou.“

Každopádně nejsou změny klimatu nic neobvyklého, v historii se měnilo mnohokrát. Proto by nebylo nic podivného, kdyby docházelo ke změnám i nyní.

Je to však poprvé v historii, kdy je klima zneužito k zavádění celosvětové diktatury.

ilustrace

Úžasné fotografie severoafrické zimy kolují za zády mediálního mainstreamu už týden, od 19. ledna.
ilustrace
Meteorologové vše zdůvodnili zní střízlivě:
„Na zadní straně středomořské cyklóny dosáhly masy studeného arktického vzduchu severní Afriky. Začátkem tohoto týdne tam začalo sněžit a rozšířilo se i do pouštních oblastí. Sahara byla poté oblečena v bílém.“
Jde o velmi vzácný jev počasí: k něčemu podobnému došlo teprve popáté za posledních 42 let. Meteorologové také hovoří o „bezprecedentní“ události.

I v příštích dnech bude od severu a severovýchodu proudit vytrvalý přísun studeného vzduchu, takže se na severu Alžírska může nadále vyskytovat sněžení.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Sahara pod sněhem: Jde o další ukázku propagovaného „globálního oteplování“? (video)

 1. Tak to je masakr, ještě před cca 20 léty to bylo k vidění pouze v katastrofických filmech. To není způsobené změnou klimatu ale posunem zemské osy a budoucím přepólováním Země, což je daleko závažnější, než nějaké posraté CO2, nebo dusík.

 2. je to skutočne cyklus zeme a nik na tom nič nezmení. Ak by som sa trochu zamyslel, nerobia tieto zrúdy, práve to, že ženú sem týchto obyvateľov práve preto, aby následne sami obsadili tento kontinent? Aj terajšia vojna tomu nasvedčuje. EU, USA a iné kontinenty by mali biť zasiahnuté nukleárnou ⚛ vojnom. A kdeže ostane ako taký priestor na život? A to nevravím o tom, že práve tu (myslím tu 😇) v EU sa má podľa písma stať, mimoriadna zmena zázrak zázrakov. Tieto zrúdy EU, VATIKÁNU, USA o tejto skutočnosti vedia a práve preto si všemožne prajú, túto skutočnosť, zničiť. Nie nadarmo písmo vraví, v jednu hodinu prídeš o toto všetko…. a viac toho nebude… (poukazuje sa na EU, VATIKÁN , ATĎ) (osobný názor-nieje práve toto vojna?)

 3. Irske posolstva hovoria jasne – pride zazrak z Garabandalu, je ludom zosielane, co sa stane, v roku 2011 som citala, ze papez rezignuje – stalo sa o dva roky neskor, je predpovedane, ze tito zmrdi v politike skapu rukou naroda, ale ti zmrdi, co im to kazu, vyviaznu, aby boli potrestani doslova zhora a naveky… ten komunizmus, co prichadza, bude posledny izmus tychto satanistov – koniec… a oni snad aj vedia, ze im zvoni umieracik, dufam…

 4. V dobach nejbujnejnejsi flory na zemi, bylo na zemi mnohem tepleji nez dnes.
  Naopak, beheem male doby ledove v stredoveku, vikigove vymreli hlady temer dokonale, a dalsi evropska osidleni trpeli zimou a hladem.

  Straseni globalnim oteplovanim je obrovska lez. Naopak, globalni otepleni by pronneslo mnoha pozitiva.

  BTW> Okamzik kdy se agenda „globalniho oteplovani“ a hokeejkovych grafu zmenila na kviceni o „zmene klimatu“ byli Trmpovo tweety kdy USA postihly vanice a blizardy a on natweetoval, „Globalni oteplovani kde jis kdyz te potrebuujeme“. Nasledne se na nej snesl roj supu z neziskofek a zaroven se narativ zidovskeho straseni zmenil na „zmennu klimatu“. tak aby si v zime nemohl nikdo z trademarkovaneeho bubaka delat legraci.

 5. poslechnete sinejaka videa pana Stanka. vizStanek asnad pochopite proc slovane a zvlst zceske republiky tu nejsou potreba. Zapad opet potrebuje misto a diky teraformaci planety, tu bude tro hu tesno.protozrejme ta valka zrovna testanek rika a ja si take myslim, ze se nekam specha jakoby seplnil nejaky plan,nez prijdeneco velkeho. mocni uz to veda tak ridi loutky, abyse stihlo, pac pak to uz nebude mozne.

  jsem silenym, ne. taky jsemneveril, studujte a uvidite. protomusime bytvyhlazeni. nase kotlina ma byt archou ve ktere se bude dat zit. zbytek na zapad a sever budeneobyvatelny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout