Muslimové protestovali proti pálení Koránu ve Švédsku, místo švédské vlajky spálili švýcarskou (video)

Muslimové protestovali proti pálení Koránu ve Švédsku, místo švédské vlajky spálili švýcarskou (video)

IQ muslimů není v souvislosti s po staletí praktikovanými sňatky mezi příbuznými příliš vysoké. V Pákistánu je tato praxe sňatků mezi sestřenicemi a bratranci dokonce jakousi tradicí, což se projevuje například i ve Velké Británii, kde je poměrně početná pákistánská komunita. Jejich děti trpí mnohem častěji různými vadami – tělesnými i mentálními – než děti původních obyvatel.

Tito myšlenkoví giganti se rozhodli v Pákistánu zareagovat na Paludanovo pálení Koránu před tureckým velvyslanectvím ve Stockholmu  spálením švédské vlajky. K té jako vždy přidali i vlajku americkou.

Ovšem když se podíváte na video, neuvidíte tam typickou žluto-modrou vlajku s křížem, ale vlajku červeno-bílou, konkrétně švýcarskou.

Muslimská organizace MMM pálí švýcarskou a americkou vlajku:

„Ve Švédsku pod rouškou svobody projevu obhajují znesvěcení svatého Koránu. Urážka svaté knihy islámu zranila city miliard muslimů,“ napsal The Islamic Times v komentáři k pálení vlajky.

Danger Jefferey, ředitel muslimského think tanku ITCT, říká, že muslimové, kteří pálí vlajky, jsou idioti s nízkým IQ. ITCT údajně pracuje na vzdělávání muslimské komunity….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimové protestovali proti pálení Koránu ve Švédsku, místo švédské vlajky spálili švýcarskou (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout