Německo: Klimatičtí idioti se tentokrát pokusili zničit silnici sbíječkou napojenou na benzínový generátor (video)

Německo: Klimatičtí idioti se tentokrát pokusili zničit silnici sbíječkou napojenou na benzínový generátor (video)

Stále více se ukazuje, že klimatickým idiotům ani tak nejde o nějaké klima nebo životní prostředí jako o nemalý plat, který za svoji podvratnou činnost pobírají.

Ovšem v poslední době, po již několika zcela neúspěšných akcích, si možná jejich mecenáši další sponzoring rozmyslí. Těžko říci, jak potom jejich akce působí na tu část obyvatelstva, která se nechala nachytat na klimatickou propagandu, když zaznamenávají, že na jedné akci pálí pneumatiky a na další používají benzínový generátor.

Poškozování uměleckých děl je již zřejmě poněkud nudné… A protože i vyasfaltované silnice se staly pro klimatické idioty neúnosné, vydali se příslušníci levicově extremistické „Poslední generace“  před budovu berlínského ministerstva dopravy  se sbíječkou.

Znovu však ze sebe udělali hlupáky:

Ekoteroristé se nejprve převlékli za pracovníky údržby silnic. Pak umístili na silnici zátarasy a dali se do práce: Vytáhli sbíječky z dodávky a pokusili se poškodit silnici dírami a způsobit dopravní zácpu.

Akci však zastavila policie. Celá akce byla nejen směšně nekompetentní, ale také kontraproduktivní z hlediska ochrany klimatu: Klimatickým pitomcům se nakonec nepodařilo včas připojit sbíječky k benzínem (!) poháněné elektrocentrále.

Na fyzickou aktivitu s předindustriálními krumpáči, jak se již ve starém Římě stavěly kamenné cesty, klimatičtí slaboši pravděpodobně již nestačili.

Klimatičtí idioti akci okomentovali následovně:

„Každodenní život nás zavede přímo do klimatického pekla na čerstvě zpevněných a asfaltovaných cestách. To nemůžeme dovolit. Chceme-li přežít, musíme nyní konečně společně řešit klimatickou katastrofu výstavby!“

Po zmatené zprávě následovala další zpráva, že „poslední generace“ bude nadále „narušovat každodenní život“, aby vnesla odpor do všech sektorů společnosti.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo: Klimatičtí idioti se tentokrát pokusili zničit silnici sbíječkou napojenou na benzínový generátor (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout