Koho nechtěl Benedikt XVI na svém pohřbu?

Koho nechtěl Benedikt XVI na svém pohřbu?

Snad jen málokdo věří oficiální verzi, že k náhlé výměně  Benedikta za Františka došlo kvůli údajným papežovým zdravotním problémům. Ty nikdy v minulosti nebyly důvodem výměny papeže, což je také potvrzuje fakt, že k podobné výměně nedošlo více než 600 let.

Bergoglia mnoho katolíků jak z řad věřících, tak z řad církevních hodnostářů, nikdy na jeho postu neakceptovalo. Ihned po jeho nástupu bylo jasné, že byl na svůj post dosazen účelově, aby plnil globalistickou agendu – a to po všech směrech.

Jeho hlavním úkolem však byla islamizace Evropy a potlačení křesťanství. Povšimněte si, že Bergoglia vůbec nezajímají jeho denně vybíjené ovečky v Africe (zejména v Nigérii) či třeba v Pákistánu. Ale o blaho džihádistů, kteří denně přichází do Evropy, se stará vskutku příkladně.

Bergoglio se ani neostýchal podpořit LGBTQ a klimatickou agendu, BLM či experimentální genové injekce.

Za odstraněním nepohodlného Benedikta stál zcela jistě Deep state (resp. Deep church), o čemž velmi často hovoří i arcibiskup Vigano. Benedikt si toho byl zcela jistě vědom, což potvrzuje i to, že jeho přáním před smrtí bylo, aby se v žádném případě na jeho pohřbu neobjevil  Joe Biden

Benedikt podal tuto žádost před svou smrtí.

„USA pošlou Joea Donnellyho, velvyslance Svatého stolce, v souladu s přáním zesnulého papeže a Vatikánu. Takové byly jeho požadavky. Taková byla jeho přání,“ odpověděla mluvčí Jean-Pierrová na otázku, zda se Biden  zúčastní pohřbu, který se koná dnes na Svatopetrském náměstí.

Jedno z posledních přání Benedikta, kterého mnoho věřících až do jeho nedávné smrti stále považovalo za skutečného papeže, plně potvrzuje, že si byl vědom, že za jeho sesazení a nahrazení Bergogliem stojí právě Deep state, jehož kandidát byl usazen mimo jiné i na postu amerického prezidenta…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 48 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Koho nechtěl Benedikt XVI na svém pohřbu?

    1. Zajímavá úvaha.
      Sem by šli dosadit týpci jako Biden, Schwab, Gates… prostě půlka vůdčích chlapů po šedesátce.
      Že by to byl důvod, že je svět v pr… ? 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout