Emocionální prosba Geerta Vanden Bossche ke všem rodičům: „Nedělejte to“ (video)

Emocionální prosba Geerta Vanden Bossche ke všem rodičům: „Nedělejte to“ (video)

Experimentální genové injekce byly již před časem schváleny i pro děti od 6 měsíců věku. V několika málo zemích (např. Dánsko) jsou přesto tyto přípravky pro děti zakázány a jinde (např. Norsko) alespoň nejsou doporučovány.

Slušný pediatr se zřejmě aplikaci těchto pro děti extrémně škodlivých látek vyhýbá, ale stále se najde dostatek těch, kdo se neštítí genový koktejl do dětí napíchat.

Připomínám, že v USA nenašli žádné lékaře ochotné píchat tyto látky do kojenců a batolat, k tomu účelu si tedy pozvali lékaře až z Číny! To již samo o sobě o mnohém vypovídá a mělo by to všechny rodiče varovat.

Stále se však najde dostatek politiky a médii zmanipulovaných lidí, kteří si myslí, že aplikací genových injekcí svému dítěti prospějí. Ve skutečnosti tím svému dítěti neskutečně škodí…

Virolog a odborník na vakcíny Geert Vanden Bossche prosí rodiče, aby nedávali své děti očkovat proti Covidu. Očkování dětí vše 1000krát zhorší, varuje.

Covid vakcína dlouhodobě potlačuje vrozený imunitní systém. Během tohoto období nemůže být imunitní systém vycvičen, aby rozpoznal všechny viry, které má rozpoznat, vysvětluje Vanden Bossche.

Místo toho může imunitní systém začít rozpoznávat části svého vlastního těla, což vede k autoreaktivitě a imunitní patologii, řekl virolog, který má s vakcínami 30 let zkušeností. „To je nevratné.“

„Myslím to vážně,“ zdůrazňuje Vanden Bossche. „Je to extrémně nebezpečné. To je ještě nebezpečnější než vedlejší účinky, o kterých lidé mluví.“

„Prosím vás: neočkujte své dítě. V mnoha případech to bude pro dítě rozsudek smrti,“ říká.

A je zřejmé, že zdaleka nejde jen o děti. Mnoho evropských zemí hlásí nadměrnou úmrtnost. Tu korporátní média zcela ignorují a pokud se tímto tématem zabývají, svádí rekordní úmrtnost na klimatické změny, špatnou stravu, sladidla a mnohé další zástupné důvody.

Aktuálně diskutují vysokou nadúmrtnost například v Nizozemsku. Počet úmrtí hlášených v prosinci byl o 25 procent vyšší než obvykle. Oznámila to společnost Dela, největší poskytovatel pohřbů v Nizozemsku.

Počet úmrtí v týdnu před Vánocemi byl nejvyšší za více než rok: 4126. Mnoho dalších západních zemí se musí potýkat s vysokou nadúmrtností, jednu z nejvyšších vykazuje například Německo.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

One thought on “Emocionální prosba Geerta Vanden Bossche ke všem rodičům: „Nedělejte to“ (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout