Rekordní počty ledních medvědů ukazují, že hrozné předpovědi klimatických změn jsou hrubě přehnané

Rekordní počty ledních medvědů ukazují, že hrozné předpovědi klimatických změn jsou hrubě přehnané

Současná klimatická propaganda má za cíl urychlit plány Agendy 2030, kterou se témata spojená s klimatem prolínají. Lidé jsou již natolik zmanipulovaní, že jsou ochotni věřit tomu, že produkce CO2 způsobená lidskou činností či prděním krav má vliv na klima.

Tento nesmysl neustále vyvrací různé vědecké studie, nicméně hlasy těchto vědců jsou potlačovány. Stejně tak jsou zamlčována fakta, která potvrzují, že jak Arktida, tak Antarktida, nezaznamenávají razantní úbytek ledu, jak se uvádí.

Přírodu je samozřejmě třeba chránit, ale ne tak, že namísto jaderných elektráren, které přírodě nikterak zásadně neškodí, postavíme statisíce větrníků, které zdecimují celé populace ptactva a kvůli nimž se vykácejí stamiliony stromů.

Ne, klimatickým alarmistům nikdy nešlo o přírodu a klima. Jde jim jen o to, aby ovládli vaše životy – a to pod záminkou fiktivní apokalypsy, která přijde v případě, že jim neodevzdáte své životy všanc.

Mimo jiné nám také tvrdí, že vlivem (ve skutečnosti neexistujícího) úbytku arktického ledu například vymírají lední medvědi. To ovšem není pravda…

Údajné zničení ušlechtilého ledního medvěda dobře zapadá do prohlášení neúspěšného kandidáta na amerického prezidenta Al Gora v roce 2006. Podle jeho tehdejšího tvrzení jsme dnes měli tato zvířata vidět již jen v ZOO.

Po celá léta fanatici klimatických změn tvrdili, že chudáci lední medvědi jsou na pokraji vyhynutí kvůli klimatickým změnám, dříve známým jako globální oteplování. Nyní již hovoří jen o „klimatické změně.“

Nedávné informace z kanadské Arktidy však vyvracejí tvrzení, že katastrofa ledního medvěda je za dveřmi.

Blacklock’s Reporter zveřejnil článek upozorňující na výzkum kanadského ministerstva životního prostředí.

Zpráva uvádí: „Vědci a Inuit Quajimajatuquangit nyní monitorují vyšší počty ledních medvědů a cíle managementu se více zaměřují na zachování nebo snížení populací…“

Původní obyvatelé kanadské Arktidy se potýkají s přemnožením ledních medvědů a nyní se zaměřují na snížení jejich počtu. Budou je tedy zabíjet?

Můžeme zabít údajně ohrožený druh, který měl podle Al Gora v dnešní době existovat již jen v několika málo exemplářích v zoologických zahradách?

Možná si vzpomenete na video, které před pár lety kolovalo o téměř vyhynulém ledním medvědovi na pokraji hladomoru.

Bylo to video z roku 2017 z kanadské Arktidy a Guardian ke klipu přidal titulek „Video hladovějícího ledního medvěda ukazuje účinky změny klimatu“.

Toto video mělo více než milion shlédnutí. Vyvolává dojem, že tento vyhublý lední medvěd je snad jedním z posledních exemplářů svého druhu. To vše údajně jen a pouze kvůli klimatické katastrofě.

Rychle vpřed do roku 2020.  Zatímco byl svět uzamčen v největším lékařském podvodu v historii lidstva, BBC News zveřejnila zprávu, že lední medvědi přestanou „během desetiletí“ existovat kvůli změně klimatu.

Údajné zničení ušlechtilého ledního medvěda dobře zapadalo do prohlášení neúspěšného kandidáta na prezidenta Al Gora v roce 2006.

Blacklocks napsal: Nepravdivá tvrzení o klesající populaci medvědů pocházejí z oscarového dokumentu Al Gorea z roku 2006 An Inconvenient Truth. Bývalý americký viceprezident tvrdil, že se medvědi topí v tajícím mořském ledu. 

„Najdete lední medvědy, kteří se skutečně utopili plaváním na dlouhé vzdálenosti, až 60 mil, aby našli led,“ řekl Gore.

No, jako u doslova všeho, co kdy mainstreamový duch doby řekl, ukazuje se, že tento osamělý hladovějící lední medvěd nebyl důkazem trendu rostoucího hladovění nebo vymírání ledních medvědů. A také se ukazuje, že populace ledních medvědů v Kanadě roste natolik, že nyní jsou již na obtíž.

Muž, který nemocného ledního medvěda natočil na video, hovořil pro CNN před pěti lety o svých zkušenostech s natáčením medvěda. To, co řekl reportérce, nijak nepodpořilo příběh kolem videa a ve skutečnosti to, co řekl, bylo v rozporu s příběhem.

Řekl, že tento konkrétní medvěd byl jen jedním z mnoha, které on a jeho tým toho dne pozorovali. Viděli medvědy všech velikostí, řekl, i když připustil, že nemůže říct, že nemocného medvěda nezabila změna klimatu.

Bylo legrační sledovat, jak se reportérka ze všech sil snaží přimět ho, aby strádání medvěda svedl na globální oteplování. Bohužel to byl jen nemocný a hladový medvěd ve volné přírodě.

Propagandisté poněkud zapomínají na to, že ani zvířata nežijí věčně a někdy onemocní a umírají. 

Lední medvědi navíc žijí ve světě, kde musí shánět potravu, jsou také smrtelnými bytostmi s těly, která s věkem slábnou. Když jsou staří a slabí, nemohou už lovit a hladoví nebo umírají na nemoci způsobené podvýživou.

Podívejte se na video nemocného ledního medvěda. Všimnete si, že mu z pusy vychází hodně pěny. To může být známka nějaké nemoci. Lépe by to snad posoudil nějaký veterinář.

Ať je to jak chce, tak právě přemnožení lední medvědi jsou dalším z mnoha důkazů klimatických lží. Těch lží, které budou i jedním z hlavních témat nadcházejícího davoského fóra. Přesně těch lží, jejichž cílem je zotročení lidstva…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout