USA: Rozsáhlé rabování v Buffalu během sněhové vánice (video)

USA: Rozsáhlé rabování v Buffalu během sněhové vánice (video)

Nečekaně silná vánoční vánice za sebou zanechala mrtvé i mnohé materiální škody. K nim patří i ty, které byly způsobeny rabováním.

Vánice ve Spojených státech stála asi 50 životů a byla popsána jako „bouře století“. Sněhová bouře však nebyla negativní pro všechny – filmové klipy ukazují, jak někteří obyvatelé během krize spatřili svou šanci zapojit se do rabování a vandalismu bez rizika.

Buffalo je městem nejhůře zasaženým vánicí a odhaduje se, že jen tam ve sněhové bouři zemřelo asi 30 lidí. Místo toho, aby si v krizi navzájem pomáhali, mnoho obyvatel se začalo zapojovat do rabování a vloupávání do obchodů, aby mimo jiné ukradli alkohol a elektroniku.

Ve videu níže se lupiči vloupají do obchodu s alkoholem. Majitel je nyní nucen spát v obchodě, aby ho hlídal, a říká, že rabující mají „levný a mizerný vkus„.

Mnoho obchodů v Buffalu je zcela rozbitých a s totálně  vybílených. Některé obchody se oproti tomu daří ohlídat, ale to znamená, že 24 hodin denně v nich musí být někdo přítomen.

Lupiči táhnou televize domů – priorita, která na sociálních sítích vzbuzuje velké překvapení.

V několika případech se policii skutečně podařilo rabující zadržet.

Jsou slyšet výstřely, když rabující prchají z obchodu.

Podle svědeckých výpovědí se rabující pustili do práce, jakmile bouře zasáhla město.

Není jasné, kolik obchodů bylo vyrabováno a rozbito, ale nová videa jsou na sociálních médiích zveřejňována každý den.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA: Rozsáhlé rabování v Buffalu během sněhové vánice (video)

  1. Podľa posledných správ už vyše 80 mŕtvych po celých USA. Každý skutočný európsky vlastenec sa tamojšiemu chaosu a jeho obetiam musí tešiť. Aj slovenský, keďže naša dvadsiatka porazila na MS americkú.

  2. len čo sa stane nejaké nešťastie, usáci ukážu pravú tvár, žiadna pomoc, súdržnosť, len rabovanie a zneužívanie cudzieho nešťastia! presne ako ich politika a prístup ku „spojencom“… naposledy hostili banderovského feťáka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout