Video, které bylo silně cenzurováno a nyní jej zveřejnil Elon Musk, tíží USA

Video, které bylo silně cenzurováno a nyní jej zveřejnil Elon Musk, tíží USA

Ti, kdo od samého počátku hovořili pravdu o umělém původu Covid-19, byli cenzurováni, zatracováni a dehonestováni. To se neměnilo po celé dva roky, kdy jsme byli korporátními médii, politiky i rádoby odborníky krmeni nesmysly o tom, jak nějaký Číňan snědl netopýra nebo luskouna.

Ano, našlo se i dost těch, kdo slepě věřili, neboť jsou jednoduše zvyklí věřit jistým autoritám – ať už politikům nebo korporátním médiím. Aby nebyly jakékoli oponentní hlasy slyšet, cenzurovalo se ve velkém.

Toto video o původu Covid-19 bylo cenzurováno Twitterem. Za původ Covid-19 je zodpovědná vláda USA. Infikoval nejméně 658 milionů lidí a zabil 6,7 milionu. Potřebujeme proces Covid jako v Norimberku.

Virus byl však také záminkou k zavádění protiústavních restrikcí, ničení ekonomik a později segregaci společnosti, čímž se ověřila ovladatelnost mas. Stejně tak napomohl masovému testování experimentálních genových injekcí.

Covid-19 je největší zločin proti lidskosti v historii a je za něj výhradně odpovědná vláda USA. Skutečnost, že to nevidíte na titulcích po celém světě, vám ukazuje, jak moc americký Deep state zkorumpoval globální mediální prostředí. Vaším nepřítelem není Rusko ani Čína.

Kde jsou investigativní novináři, kteří by měli tento příběh pokrývat? Kde jsou mimoameričtí politici požadující potrestání za miliony lidí, které americká vláda zabila vypuštěním Covid-19?

projectveritas.com:

Projekt Veritas má zajímavé, dosud neviděné dokumenty o původu COVID-19, o přínosech z funkčního výzkumu, vakcínách, potenciální léčbě, která byla potlačena, a snaze vlády to všechno skrývat.

Dotyčné dokumenty pocházejí ze zprávy Agentury pro obranné pokročilé výzkumné projekty, lépe známé jako DARPA, skryté na přísně tajném sdíleném disku.

DARPA je agentura spadající pod ministerstvo obrany USA odpovědná za výzkum technologií s potenciálními vojenskými aplikacemi.

Projekt Veritas obdržel samostatnou zprávu pro generálního inspektora ministerstva obrany, jejímž autorem je Joseph Murphy, bývalý příjemce grantu DARPA.

Zpráva uvádí, že v březnu 2018 se EcoHealth Alliance obrátila na agenturu DARPA s žádostí o financování výzkumu, jak fungují koronaviry přenášené netopýry. Návrh, pojmenovaný Project Defuse, byl zamítnut agenturou DARPA kvůli obavám o bezpečnost a přesvědčení, že porušuje moratorium na výzkum zisku z funkce.

Podle dokumentů NAIAD v čele s Dr. Faucim provedl tento výzkum ve Wuhanu v Číně a na několika místech ve Spojených státech.

Dr Fauci opakovaně pod přísahou tvrdil, že NIH a NAIAD nebyly zapojeny do funkčního výzkumu v rámci programu EcoHealth Alliance. Ale podle dokumentů získaných projektem Veritas, které vysvětlují, proč byla aplikace EcoHealth Alliance zamítnuta, DARPA rozhodně klasifikovala výzkum jako zisk ve funkci. 

„Žádost nezmiňuje ani nevyhodnocuje potenciální rizika výzkumu Gain of Function (GoF),“ přímá citace z odmítavého dopisu agentury DARPA.

Zpráva majora Murphyho dále popisuje hlavní obavy týkající se programu posílení funkce COVID-19, utajování dokumentů, potlačení potenciálních léků, jako je ivermektin a hydroxychlorochin a zavedení mRNA vakcín.

Projekt Veritas oslovil agenturu DARPA, aby se vyjádřila ke skrytým dokumentům, a promluvil s šéfem komunikace Jaredem Adamsem, který na otázku o způsobu, jakým byly dokumenty uchovávány v tajnosti, odpověděl: „Nepřipadá mi to normální. Pokud je něco klasifikováno, mělo by to být takto označeno,“ řekl Adams. „Nejsem si vědom žádných neoznačených dokumentů, které by byly v utajované oblasti.“

Ve videu zveřejněném v pondělí večer položil generální ředitel Project Veritas James O’Keefe agentuře DARPA zásadní otázku:

„Kdo z DARPA se rozhodl skrýt původní zprávu? Mohli zalarmovat Pentagon, Bílý dům nebo Kongres, což by mohlo zabránit celé této pandemii, která měla za následek smrt 5,4 milionu lidí na celém světě a přinesla mnoho bolesti a utrpení mnoha dalším milionům.“

Dr Anthony Fauci dosud neodpověděl na žádost o komentář k tomuto článku.

Zde je seznam dokumentů:

DRASIC Shrnutí návrhu grantu DEFUSE společnosti EcoHealth

EcoHealth Alliance Shrnutí DEFUSE

Úplný návrh grantu DEFUSE společnosti EcoHealth pro DARPA

Vyhlášení žádosti o grant na projekt agentury DARPA PREEMPT

Zpráva o analýze majora US Marine Corps Josepha Murphyho pro generálního inspektora DOD a interní e-mail námořní pěchoty

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Video, které bylo silně cenzurováno a nyní jej zveřejnil Elon Musk, tíží USA

  1. Covid-19 Infikoval nejméně 658 milionů lidí a zabil 6,7 milionu???. Potřebujeme proces Covid jako v Norimberku……..
    SARS-CoV-2 nikdy nebyl izolován, vyfotografovan, proto nebyl nikdy validován, nebyl vytvořen zlatý standard, dle Kochova postulátu proto nebylo možné dokázat existenci SARS-CoV-2. Podvod byl nejen v tomto, ale podvod byl v testech. Nesmyslné testy vykazovaly pozitivní SARS-CoV-2, a hospitalizovaní lidé umírali pro nesprávný léčebný postup. Zavedení nevyzkoušené genové terapie vakcinací proti Covidu-19 (SARS-CoV-2), byl záměrem zločinců poškodit lidstvo snížením populace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout