Katar dává před šampionátem najevo, co si myslí o LGBTQ (obrázky)

Katar dává před šampionátem najevo, co si myslí o LGBTQ (obrázky)

V posledním roce, s tím, jak se blížil šampionát v Kataru, který začíná již v neděli, se řešilo, jak „vydýchá“ tato země pod právem šaría západní fanoušky. Řešil se nejen alkohol, jehož pití na stadionu bude sice zakázáno, ale po dobu šampionátu bude povoleno ve vyhrazených prostorách, ale především homosexualita, která je v zemi trestná.

Během posledního roku katarský tisk zveřejnil mnoho karikatur, které si dělají legraci z LGBTQ, vyjadřují obavy z homosexuálních fanoušků, kteří navštíví Katar a zdůrazňují potřebu chránit Katar před pro-LGBTQ postoji.

Tyto karikatury odpovídají obecnému anti-gay postoji převládajícímu v Kataru.
Různí katarští mluvčí, v čele s emírem Tamim bin Hamadem Aal Thanim, zdůrazňují, že ačkoli Katar přivítá všechny návštěvníky, očekává, že budou respektovat jeho kulturu a konzervativní hodnoty. Tedy jakákoli propagace LGBTQ bude nepřípustná.

Karikatury, které byly v Kataru krátce před šampionátem zveřejněny, by byly na území EU zcela nepřípustné, v mnoha zemích by dokonce mohl autor skončit před soudem.

S blížícím se šampionátem byly v Kataru zveřejněny tyto a jim podobné obrázky, z nichž je patrné, že různé duhové pásky či vlajky účastníkům ani fotbalistům jen tak neprojdou:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Katar dává před šampionátem najevo, co si myslí o LGBTQ (obrázky)

  1. Na pridelení MS Kataru má veľkú „zásluhu“ boss mafie zvanej FIFA /o. i. hlavný „inštruktor“ rozhodcov, aby pískali v prospech vybraných mužstiev/ a fanatický nepriateľ bielej rasy Sepp Blatter. Záver jeho funkčného obdobia sa vyznačoval brutálnou, až zúrivo fašistickou kampaňou proti „rasizmu“ , „xenofóbii“, „islamofóbii“, „homofóbii“ a iným prejavom vlastenectva u hráčov i fanúšikov. A tento zvrátený liberálno-fašistický trend /plus politická korektnosť napr. v prípade Kosova či otvoreného pedofila Cristiana Ronalda/ trvá v podstate dodnes. V jeho krajine preľudnenejšej než Hongkong, Švajčiarsku, sú už dávno milióny moslimov a každý deň pribúdajú ďalší – kiežby ho aspoň jeden z nich zabil…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout