Dáte někomu z devíti kandidátů prezidentské volby svůj hlas?

Dáte někomu z devíti kandidátů prezidentské volby svůj hlas?

Za dva měsíce již bude známo, kdo nastoupí na prezidentský post po Miloši Zemanovi a kdo tedy bude druhým přímo zvoleným prezidentem České republiky, přičemž  – jak tvrdí některá média – účast u voleb má být velká.

Při velmi malých kompetencích prezidenta v parlamentním systému se však podle mého názoru význam těchto voleb příliš přeceňuje.

Z mého pohledu budou mnohem důležitější volby do EP za rok a půl, neboť právě z Bruselu přichází všechny ty šílenosti, které již naše vládní loutky jen oddaně implementují do zákonů.  A pouze vyslání těch, kdo jim budou do zajetého soukolí sypat písek, může něco změnit.

Ale k eurovolbám se začnu vyjadřovat víc až někdy během příštího roku s tím, jak se budou volby blížit. Nyní se vraťme k těm aktuálním, tedy prezidentským.

V pátek ráno jsem již sice prezidentské volby okomentovala, ale to bylo ještě v době, kdy nebylo jasné, kdo se volby zúčastní a kdo ne. Nyní již máme celkem jasno, kdo se bude účastnit alespoň prvního kola, i když několik odmítnutých adeptů podalo stížnost, takže se může přihodit, že kandidátů na první kolo bude 10 nebo 11..

Kolik nakonec bude kandidátů je vcelku jedno, neboť nikdo z těch, kdo podali stížnost, příliš pořadí u voleb nenaruší.

Z těch, koho média od samého počátku postrkují do popředí jako „velmi pravděpodobné finalisty“, tedy samozřejmě prošli všichni. S českou pobočkou US Deep state Aspenem za zády to jde samozřejmě lépe. Ostatně, z kandidátů, kteří byli závislí na podpisech lidu, prošli výhradně Aspeňáci. To jen dotvrzuje význam těchto globalistických struktur.

Jak jsem uvedla již v předchozím článku, tak volby prezidenta jsou jen formalitou, neboť ať už to bude jakkoli, vyhraje některá z oddaných globalistických loutek. Ať z těch, které jsou na seznamu nyní nebo tam byly dříve a „záhadně“ z řad „Aspeňáků“ zmizely.

To je ovšem nepodstatné. Jde o stejný systém jako v zemích, kde je převaha exponentů WEF, také oni jasně vyhrávají volby.

Pro antisystémového voliče jde o těžkou volbu. Tedy v prvním kole by snad byl volitelný p. Bašta, který nemá minulost ani současnost jakkoli zatíženou těmito institucemi, i když i u něj by se našla spousta jiných výhrad.

Řekněme, že pokud bych z mého pohledu (který ovšem nikomu nevnucuji!!) měla v prvním kole volit ono pověstné menší zlo, tak pak by to byl zřejmě právě p. Bašta. Víceméně jako kandidát odpovídá alespoň několika pro mne důležitým podmínkám – tedy neúčast ve WEF, Aspenu či jiné globalistické neziskovce, požadavek CZEXITu, není zastáncem covidismu a patří k odpůrcům cenzury.

Ve všech uvedených ohledech by neprošel ani jeden z ostatních kandidátů, snad vyjma pro mne zcela neznámé p. Rohanové, o jejíchž názorech toho zatím mnoho nevíme, takže můj současný komentář se týká především zbývajících 8 kandidátů.

Později se jistě ještě budu kandidátům a jejich „hříchům“ věnovat více, ještě je také vhodné počkat na to, zda nakonec nepustí do prezidentského klání i někoho z těch, kdo jen těsně neprošli podivnou kontrolou hlasů.

Samo o sobě je velmi zajímavé, že dva hlavní favorité mainstreamu – Pavel a Nerudová – prošli jen s malým „výpadkem“ hlasů, zatímco jiní jejich protikandidáti neprošli právě proto, že jim velké množství hlasů nebylo vůbec uznáno.

V prvním kole tak nejspíš ještě dokážu jít cestou menšího zla a k volbám se dostavit. Jak to ovšem bude ve druhém kole si nejsem vůbec jistá.

A co vy, jste již jste se rozhodli zda půjdete volit prezidenta? Pokud ano, komu svůj hlas udělíte v prvním kole?

Koho podpoříte v 1. kole prezidentských voleb 2023?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.8]

9 thoughts on “Dáte někomu z devíti kandidátů prezidentské volby svůj hlas?

  1. Jaroslav Bašta je z těch 9 kandidatu jedina volba nechapu proč se mnoho lidi navykašle na Bureše a nehodi to radši Baštovi ti co budou volit Babiše at nastavi rameno na dalši šmakulady 💉 a nasadi nahubek 😷 za ty 2 roky brutalni šikany to stačilo vic než dost a ti ostatni kandidati Hilšer, Fischer, Nerudova to je volbá Bruselu volit pak Generala Pavla = agenta Pavka muže taky fakt Debil i Středula je navic Aspenak ktery se na sve Demonstraci ukazal s klimatickou mladeži a začal se zajimat o vymyšlenou uhlikovou stopu jo přesně tak to jsou ti šilenci co nas dovedou k tomu že nam fakt začnou měřit uhlikovou stopu takže zapomente na jizdu autem bude zakazano totež na jezeni masa když už je jiste že to směřuje k jezeni hmyzu a všelijakych nahražek masa a veganskych jidel jo jsem zvědav co na to Arabači ktere si stale chtěji dovezt do EU pochybuju že někdo bude chtit zakazat Kebabarny a všelijaky Halal jidla aby ti muslimové je nedomlatili jak už se policajti boji na západě vstupovat do ghett

  2. prosim, vy vsichni kdo jste do ankety vyplnili, ze nepujdete k volbam, bezte prosim a hlasujte aspon pro pana Baštu z SPD, jinak budem opravdu vprdeli a velky reset uz nic nezastavi.

  3. škoda že neprošl aspon Karel Janeček sice jsem vuči němu měl taky sve vyhrady ale aspon neni pro povinne očkovani a uvědomuje si nebezpeči digitalizace ten by mohl odsat voliče od Pavla, Hilšera, Fischera a možna i od Nerudove určitě by pro mě byl vice stravitelny než většina kandidatu když nepočitam Baštu vidim to blbě ve 2 kole Bureše pokud nebude ve 2 kole aspon Bašta nebo Janeček nema to smysl snad ještě bude Janeček mezi kandidaty uvidime na to odvolani

  4. Sestice z Aspen institutu a trojice nevolitelnych a kandidat z LIDU Pan Pavel Zitko neprosel ani nemohl Aspenaci tam nepotrebuji presidenta ktery stoji za narodem a za lidmi!!! proto zadneho aspenaka ani nevolitelneho volit nebudu!! Babis agent STB,Nerudova zabodavacka po vzoru Babise ktery to vsechno zacal 26.12.2020,prosazovala Danuse povinne ocko pro urcite skupiny, a o Jeneralovi Pavlovy???nemam slov na tohoto slizskeho,arogantniho,namysleneho barberzmrda,ktery verejne prohlasi NEMAS NA NIC!!! NAROK!!! chcete ty zrudy v cele statu??? a mimochodem ten hnus Fialovy s Cernochovou mrdkou za nasimi zady pripravuji mobilizaci muzu i zen do valky na Ukrajine!!! Zajimave ze media o tomto zverstvu nepisi ani slovo, no dosli zelenemu kokainovemu krali zive stity!!! Fialovy hnus ma tu odvahu posilat svemu bratrancovi na Ukrajinu zive lidske stity z nasi Ceskoslovenske federativni republiky povesit zmrda a zapichat ho aspon DESETI DAVKAMI KOVIDOVYCH JEDU a nebo GITMO a Tribunalya celou bandu zmrdu z vlady s nim

  5. Je to zbytečné, volit. Nebudu volit žádné zlo, ani to menší. Zlo je zlo. Už jsem to párkrát udělala, byla to chyba a opakovat ji nebudu. Všichni lidem před volbama nalžou, a jak projdou, jejich činy odpovídají těm, kdo tahají za jejich provázky.
    Projde beztak jen nějaký global poskok a i kdyby ne, bude zmanipulován nebo odstraněn.
    Viz Bolsonaro…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout