Zpráva OSN: Válečné zločiny spáchané ukrajinskou armádou

Zpráva OSN: Válečné zločiny spáchané ukrajinskou armádou

Téma, o kterém mainstream raději mlčí, aby vykreslil Ukrajince jako světce, se právě díky hlouposti samotných aktérů nakonec dostalo až na půdu OSN. Ukrajinci se totiž při týrání zajatců a jejich vraždění natáčeli. V některých případech dokonce zaslali matkám mučených a vražděných ruských vojáků natočená videa. Také jim volali a se smíchem popisovali, jak jejich synové trpěli.

Zprvu byla snaha tato barbarství podobně jako mnohá jiná zakrýt. Jenže důkazy byly natolik nezpochybnitelné, že to jednoduše nešlo…

Podle dokumentu Organizace OSN pro lidská práva (UNHCR) jsou zločiny spáchané Ukrajinci podloženy skutečnými důkazy, jako jsou videa, zatímco údajné porušování ze strany ruských ozbrojených sil bylo založeno především na svědectvích očitých svědků.
Byly zdokumentovány nejméně dva případy, kdy byli zajatí ruští vojáci postřeleni, zraněni a mučeni ukrajinskými silami, což se rovnalo válečnému zločinu.

„První případ zdokumentovaný komisí OSN se stal koncem března ve vesnici Mala Rohan v Charkovské oblasti. Ukrajinští vojáci úmyslně zblízka postřelili tři zajaté ruské vojáky do nohy. A jeden z nich byl při výslechu zasažen hlavní zbraně,“ píše se ve zprávě.

K dalšímu zdokumentovanému incidentu došlo v obci Dmitrovka u Kyjeva někdy kolem 29. března. „Ukrajinský voják třikrát zblízka střelil do již zraněného ruského vojáka. Videozáznam také ukazuje vojáky z jiných ruských sil svázané poblíž. Mezi nimi byl jeden s rukama za zády a zdálo se, že měl zranění na hlavě, což naznačuje, že mohl být popraven,“ píše se v dokumentu.

Zpráva OSN sice uznává porušování práva ze strany Ukrajiny, ale také uvádí, že „za velkou většinu zjištěných porušení jsou odpovědné ruské ozbrojené síly“. Dodala však, že zatímco zločiny spáchané Ukrajinci „jsou podpořeny skutečnými důkazy, jako jsou videa“ , údajná porušení ze strany ruských sil jsou většinou založena na výpovědích očitých svědků.

New York Times o takových zločinech informoval už v dubnu. Níže si můžete připomenout jedno z dotčených videí, které sloužily jako důkaz spáchaných válečných zločinů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Zpráva OSN: Válečné zločiny spáchané ukrajinskou armádou

 1. A může mi někdo říci co je na tom divné? Nacisti byli, jsou a stále budou jen nacisti, od toho se odvinul terorismus, nemlich to samé že. SSáci byli na konci druhé světové vítáni v tzv U-SSA stejně jako dnes v EU ISIS. To co Yankees neuměl se od SS naučil a pohrobci SSáků to mají stále v genech, tak stále nevím co je na tom divné.

  1. Vejce nebo slepice. Hitler začal na východě vyhlazovací válku ! Srovnej počty zajatých / padlých. Fašisti nechali statisíce zajatců zemřít hlady / na vyvolané nemoce. Když potom sovětský voják šel od Moskvy do Berlína přes vypálené vesnice / města. Kolem hromadných hrobů, přes vylidněné oblasti ( lidé odvezeni na nucené práce ) tak se nediv jeho emocím. I USA vojáci se pomstili za zavražděné ( přežít Ardeny apod. )

 2. UKRAINO je po Latinsky ŽNEC, ten čo príde zožať zrelú úrodu sveta ( ľudské duše)… V antike sú dve kozmické brány, muža( ityfalický Pás Orióna) a ženy ( Čierna diera v lone Mliečnej dráhy)…Pričom U-krajina symbolizuje toto lono,ako U, ale aj O,Y,V,W, a M, v židomurarstve! Á židia sa usádzajú v záhyboch riek v tvare ženského lona! Biď Josefov v záhybe Vltavy, alebo City of London Corporation , ako „W“ v Temži ( Thames river)! Inou verziou sú sútoky dvoch riek, ako aj ostrov Manhattan, či Sinajský poloostrov, atď.
  Ukrajinský “ Trojzubec“ ako symbol Veku Vodnára, ktorým začne nový Precesný rok po roku 2033, ma dualny význam v našom duálnom a dvoj-polárnom svete! Je to aj INSEMINÁCIA YONI pred prerodením/ znovuzrodením sveta! A Modro-Žltá farba je symbolom Kali-yugi,čo je terajší Ohňový vek, končiaci v 2025 v nukleárnom Globalnom ohni WW3, ako aj Zlatého Veku Krista= Krita- yuga, prichádzajuca v roku 2033! Symbolizuje to HOLOCAUST, keď bohatí, Modrý židia z Domu Sion, nechali povraždiť chudobních židov so Žltými hviezdami na odevoch, lebo boli veriaci, z Domu Lubavičerov a Halachy!

  1. Á zase tu máme další datum armagedonu.
   Tak v roce 2025 bude třetí světová nukleární válka a v roce 2033 země zase bude obyvatelná. Tohle určitě napsal jaderný fyzik.
   Kalijuga se překládá jako Temný věk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout