Zbraně pro Ukrajinu se nyní objevily ve Finsku, Švédsku, Dánsku a Nizozemsku

Zbraně pro Ukrajinu se nyní objevily ve Finsku, Švédsku, Dánsku a Nizozemsku

Ukrajina je jednou z nejzkorumpovanějších zemí. To je všeobecně známý fakt, který jen dotvrdily informace o tom, že Západem poslané zbraně jsou většinou rozprodány neznámo komu. Jen asi 30% zbraní je skutečně použito v boji.

Průběžně se začaly tyto zbraně objevovat na černém trhu na Dark netu, odkud jsou zřejmě rozprodávány zločineckým drogovým kartelům, islámským  bojůvkám nebo různým mafiím. Nikdo neví, kde většina zbraní skončila, ale jisté je, že mnohé z Evropy zaslané zbraně se sem zase vrací.

Již před časem jste si zde mohli přečíst o ilegálním skladu zbraní původně určených pro Ukrajinu, který se nacházel v Maďarsku. Ze skladu byly zbraně rozprodávány neznámo komu.  Ovšem mnohé zbraně se dostaly i dál na západ Evropy, jak ukazují i další zjištění.

Tématu pašovaných zbraní z Ukrajiny se nyní dost často věnují i finská média, neboť také Finsko se stalo nejen tranzitní, ale i cílovou zemí pro dovoz zbraní z Ukrajiny. Jde o útočné pušky, pistole, munici a dokonce i drony.

Zbraně dodané na Ukrajinu byly nyní nalezeny také ve Švédsku, Dánsku a Nizozemsku, podle článku Yle s odkazem na detektivního inspektora Kristera Ahlgrena. Zbraně dodávané na Ukrajinu ze západních zemí se do Finska dostávají různými cestami.

Ve Finsku roste organizovaný zločin a je zde silná poptávka po zbraních. Trasy a spojení z Ukrajiny do Finska jsou již zřízeny. Policie doufá, že bude mít zdroje na zvládnutí narůstajícího pracovního vytížení kvůli válce na Ukrajině.

Evropský policejní orgán Europol v létě varoval, že se mezinárodní zločinecké sítě snaží propašovat střelné zbraně a střelivo z válkou zmítané Ukrajiny například do zemí v EU.

Alghren mimo jiné říká:

  • Máme náznaky, že tyto zbraně jsou již ve Finsku.
  • Zbraně dodané na Ukrajinu byly nalezeny také ve Švédsku, Dánsku a Nizozemsku.
  • Pancéřové pěsti přepravované z Ukrajiny. byly spatřeny i v jiných částech Evropy.

 

„Máme mnoho informací, že zločinecké organizace mají velký zájem o zbraně dodané na Ukrajinu. Trasy a spojení potřebné pro pašování nelegálních zbraní z Ukrajiny do Finska jsou již připraveny.

Tři z největších světových motocyklových gangů působí i ve Finsku a jsou vysoce postavenými mezinárodními zločineckými organizacemi. Jedním z nich je Bandidos MC, který má pobočku v každém větším ukrajinském městě,“ říká  Ahlgren.

Zbraně dodané na Ukrajinu se do Finska dostávají různými cestami.

„Víme, že nyní probíhá zajišťování spojů a dochází k úpravám tras, musíme být včas připraveni. Zbraně byly převedeny do organizovaného zločinu po skončení konfliktů i dříve, například po válce v Jugoslávii.“

Nyní se bavíme o mnohem větším počtu zbraní. Poptávka po zbraních je stále velmi velká.

„Ve Švédsku se zločinecké gangy dokázaly vyzbrojit zbraněmi a granáty získanými z Balkánu. To je významný důvod, proč se násilí se zbraněmi stalo ve Švédsku velkým společenským problémem.“

„Organizovaný zločin má také svou síť ve finských obchodních přístavech,“ potvrzuje Ahlgren. Zločinecké organizace již zřídily skrýše plné zbraní také v pohraničních oblastech Ukrajiny. Bylo by v zájmu všech, aby to skončilo.“

Podle Ahlgrena to kvůli velkému počtu zbraní na Ukrajině bude Evropa „řešit desítky let“.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Zbraně pro Ukrajinu se nyní objevily ve Finsku, Švédsku, Dánsku a Nizozemsku

  1. Je evidentné, že vyvolanie občianskych vojen v preočkovaných krajinách je ďalším plánom WEF, a preto sa tieto zbrane pumpujú pravé tam… Posledne ma však viac znepokojuje iná vec. Teraz čelíme väčšej možnej katastrofe, a to jadrovej, keďže demokrati idú dolu vodou a už nemajú so psychopatmi na čele s Bidenom čo stratiť, žiadne svedomie a zábrany, keďže zničenie sveta je zdrogovaným satanistom úplne ľahostajné…
    https://cz24.news/eric-zuesse-global-research-dukaz-ze-usa-zamysleji-bleskovy-jaderny-utok-na-kreml-cesky-aj-slovensky/ Nuž asi sa napĺňajú proroctvá a posolstvá zjavené Pannou Máriou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout