V Berlíně zablokovali klimatičtí idioti pomoc těžce zraněné ženě (video)

V Berlíně zablokovali klimatičtí idioti pomoc těžce zraněné ženě (video)

Opět připomínám, že tito ekoteroristé jsou chráněnci současného systému, takže většina z nich nebývá nijak trestána. Obzvlášť pak v zeleném Německu, kde jsou tito šílenci beztrestní i tehdy, kdy spáchají více než tisíc přečinů.

Právě tato jistota beztrestnosti zřejmě způsobuje, že se tato „klimatická lepidla,“ jak se jim v Německu nyní říká, stávají stále drzejšími. Právě dnes stačilo málo a těžce zraněná žena mohla kvůli klimatickým šílencům zemřít.

Mluvčí berlínských policejních odborů Benjamin Jendro ostře kritizoval dopravní blokády „poslední generace“. „Každý, kdo blokuje dopravní cesty, riskuje vnitřní bezpečnost a také vědomě akceptuje, že lidé v nouzi musí čekat déle na pomoc policie a hasičů,“ řekl.

Důvodem je pondělní nehoda v Berlíně. Záchranáři hasičského sboru dorazili na místo nehody pozdě kvůli blokádě „Poslední generace“. Tam byla zraněná cyklistka, kterou bylo třeba vyprostit speciální záchrannou technikou. Žena byla ve smrtelném nebezpečí, protože předtím ji srazila míchačka na beton.

Radikální ochránci klimatu v pondělí ráno opět zablokovali několik ulic v Berlíně tím, že se přilepili k vozovce. Podle Rolfa Erbeho z berlínského hasičského sboru stálo takzvané záchranné vozidlo se speciální technikou, které se používá například ke zvedání těžkých břemen, docela dlouho v dopravní zácpě na městské dálnici A100. Záchrana ženy se značně zpozdila.

Podle lékaře záchranné služby byla na místě nehody tak těžce zraněná cyklistka, že již nemohli čekat na speciální vozidlo. Museli tedy improvizovat.

Podle Jendra je třeba se s pohádkou o neškodném protestu rozloučit – a to nejpozději nyní. „Tyto partyzánské akce ve znamení klimatu“ neberou v úvahu důsledky pro demokratické soužití a možné nezanedbatelné důsledky na zdraví obyvatelstva,“ řekl.

Podle jejich vlastních prohlášení „poslední generace“ bojuje proti údajně hrozící klimatické katastrofě. Minulý víkend se příznivci skupiny přilepili na kostru dinosaura v berlínském Přírodovědném muzeu. „Stejně jako dinosauři tehdy jsme dnes ohroženi klimatickými změnami, kterým nemůžeme uniknout,“ uvádí se v prohlášení. „Pokud nechceme být ohroženi vyhynutím, musíme jednat hned.“ Akci okomentoval za radikální klimatické aktivisty jedenáctiletý chlapec, který ji označil za důležitou a silnou.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “V Berlíně zablokovali klimatičtí idioti pomoc těžce zraněné ženě (video)

  1. V podobných prípadoch treba vygumovaných fanatikov nepoznajúcich cit a svedomie bez milosti prejsť autom a zabiť. Rovnako tak by mala byť v každom väčšom nemeckom múzeu pripravená nádoba s kyselinou sírovou na poliatie „aktivistu“, ak by sa nejaký blázon chcel pripojiť k obrazu alebo inému exponátu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout