Darknet je plný nabídek zbraní všeho druhu z Ukrajiny, podívejte se na výběr toho, co v Evropě žijící teroristé nakupují

Darknet je plný nabídek zbraní všeho druhu z Ukrajiny, podívejte se na výběr toho, co v Evropě žijící teroristé nakupují

Možná to bude znít jako příliš přitažené za vlasy, ale mám stále více pocit, že jde snad o záměr. vždyť je dlouhodobě všeobecně známo, že Ukrajina je nejzkorumpovanější evropskou zemí a i v celosvětovém žebříčku korupce se dlouhodobě drží mezi premianty. Všechny země, které tam tedy posílají zbraně, musí vědět, že obrovské množství se dostane ke zločincům a teroristům. Ostatně, na to již upozornil i Interpol.

I nyní, více než 20 let po válce v Jugoslávii, se po celé Evropě prodávají zbraně používané v konfliktu. Ovšem to, co se nyní posílá na Ukrajinu, jsou již zbraně, které mohou způsobit obrovské masakry. Mafie je spíš využijí proti svým oponentům, ale obávám se, co se stane se zbraněmi, kterých se zmocní islámské bojůvky. Je všeobecně známo, že všechny – od ISIS přes Al Šabáb, Al Kajdu až po Talibán vysílají do Evropy již poměrně dlouhou dobu své vojáky.

A Evropa tyto vojáky nadšeně vítá, přičemž nejedna země jim již udělila i občanství (to se týká zejména Švédska a Německa). V tomto kontextu již lépe chápu předpověď, podle níž má nastat do roku 2025 velmi razantní úbytek obyvatel zejména Evropy a USA.

Od začátku války na Ukrajině posílají USA a další země NATO do Kyjeva nejmodernější těžké zbraně. Mnoho zbraňových systémů však nekončí na frontě, ale na internetu. Darknet se stává online velkoobchodem s válečným vybavením. A zákazníci se také nacházejí většinou v Evropě.

Protitankové střely, automatické zbraně, munice, drony nebo dokonce miny – sklady obchodníků na darknetu jsou plné. Tisíce zbraňových systémů, které západní země posílají na Ukrajinu, lze nalézt na internetu ke koupi.

FGM-148 Javelin je přenosná protitanková řízená střela (ATGM). USA vyvinuly tento zbraňový systém, aby byly schopny bojovat s těžce obrněnými vozidly, jako jsou bojové tanky a lehčí vojenská vozidla. Je těžké si představit, co by teroristé mohli udělat s takovými zbraněmi v centru evropského města.

 

Kolik systémů je již v Evropě – pravděpodobně v rukou teroristů?
Přesnost na 2000 metrů: protitankové střely „Javelin“ lze nyní zakoupit také na internetu

Již v balkánské válce panovala zkušenost, že tisíce ručních palných zbraní prostě zmizely – a byly prodány na černém trhu zločineckým organizacím nebo dokonce teroristům. Internet dělá všechno ještě dramatičtějším.

Tento vývoj vytváří obrovské bezpečnostní riziko pro všechna velká západoevropská města: například islámský útočník z Vídně mohl 2. listopadu 2020 zavraždit mnohem více lidí, kdyby nejen vystřelil starou replikou ruské útočné pušky, ale ještě horší by bylo, pokud by použil protitankovou raketu „Javelin“, došlo by k doslovnému masakru. Jednotky Cobra nebo Wega by také měly obrovské problémy bojovat proti teroristům s takovou high-tech výzbrojí.

Automatické zbraně lze také pohodlně objednat z domova

Ruční granáty na prodej

 

neprůstřelné vesty ztíží dopadení zločince

Je třeba si uvědomit, že zatímco v minulosti se rozprodávaly méně účinné zbraně – většinou se jednalo o ruční zbraně –  dnes jde o ty nejúčinnější a nejefektivnější zbraně, včetně raketových systémů. Chcete-li způsobit obrovský masakr, v řádech tisíců až statisíců lidí, pak se vám najednou otevřely dosud netušené možnosti.

To je ovšem již dlouho vlhkým snem všech fanatických džihádistů, kteří by navíc ve jménu džihádu neváhali sami zahynout. Tyto bojůvky jsou také velmi movité, dostávají dokonce peníze i od samotných Evropanů, i když poněkud oklikou.

Jednak z Muslimského bratrstva, které přímo podporuje EU, ale také od muslimů, kteří pobývají na území Evropy a platí ze svých výdělků povinné desátky na džihád. Tedy pokud si kupujete například kebab, sami svým dílem přispíváte džihádistům. Ovšem velmi štědrým podporovatelem těchto bojůvek je i Katar nebo Saúdská Arábie, tedy země, o nichž Západ tvrdí, že jsou „spojenci.“

Nebylo by proto nic udivujícího, pokud by v nejbližších měsících došlo k nějakým masakrům, za něž bychom mohli „poděkovat“ především západním politikům – včetně těch našich. Všichni totiž moc dobře ví, že jejich zbraně skončí do značné míry u teroristů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Darknet je plný nabídek zbraní všeho druhu z Ukrajiny, podívejte se na výběr toho, co v Evropě žijící teroristé nakupují

  1. Vyjadrím sa len k zmienke o Saudskej Arábii. Dlhodobo finančne podvýživená rímskokatolícka cirkev v Kanade rozpredáva svoje kostoly /dá sa predpokladať,že väčšina z nich bude zbúraná a na ich mieste vzniknú mešity – koniec koncov, aj sám premiér je moslim/ ,aby mala peniaze na výplatu odškodného po prehraných sporoch týkajúcich sa zneužívania kňazmi. Samozrejme, tamojšie moslimské obce sa žiadnych finančných suchôt obávať nemusia – štedro ich dotuje Saudská Arábia, Katar aj rôzne iné zdroje vrátane samotného moslima na čele vlády.

  2. čo myslíte, ktorý politik má auto, čo vydrží zásah javelinu? asi žiaden, no asi by sa mali konečne báť, ono tí „kupcovia“ nebudú míňať superdrahé strely na hocijaké ciele, ale len na špeciálne, politici, miliardári a podobnú háveď…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout