Profesor nachází souvislost mezi nadměrnou úmrtností a vakcínami, ale nikdo se neodvažuje jeho výzkum zveřejnit (video)

Profesor nachází souvislost mezi nadměrnou úmrtností a vakcínami, ale nikdo se neodvažuje jeho výzkum zveřejnit (video)

Korporace Big Pharmy jsou natolik mocné, že se samozřejmě většina oficiálních lékařských časopisů bojí zveřejnit cokoli, co by mohlo těmto gigantům uškodit. Sami jsme mohli vidět naprostou poslušnost většiny vlád, které lidem vnucovali pod pohrůžkami experimentální přípravky. To je něco, co nemá v minulosti obdoby. Něco podobného se naposledy dělo za druhé světové války v laboratořích nechvalně známého Mengeleho.

Zveřejnit tedy jakékoli informace, které by mohly jakkoli uškodit globálním korporacím, si na mainstreamu, který je placena za propagandu a ne za pravdu, nikdo netroufá.

To můžeme vidět v případě postupně uvolňovaných dokumentů Pfizeru, který chtěl informace o výzkumu genových injekcí tajit celých 75, ale soud uložil této nejžalovanější firmě v USA zveřejnit dokumenty již v průběhu tohoto roku. Výbušné informace však nezveřejnilo jediné mainstreamové médium, včetně mnoha údajně renomovaných lékařských časopisů.

Další výbušné informace, které chtěl jistý profesor zveřejnit dřív, než se lidem začnou nabízet „posilovače“ opět odmítají všechny odborné časopisy zveřejnit. Bojí se reakce zástupců Big Pharmy…

Profesor Spiro Pantazatos z proslulé Kolumbijské univerzity našel jasnou souvislost mezi nadměrnou úmrtností a vakcínami. Je tu jen jeden problém: žádný časopis se neodváží publikovat jeho výzkum.

Když Pantazatos zjistil, že za nadměrnou úmrtnost jsou zodpovědné vakcíny Covid, chtěl se o svůj výzkum co nejdříve podělit s lékařským časopisem The Lancet. Tento časopis je schopen rychle publikovat studie a má vlastního statistika, který by se mohl starat o proces vzájemného hodnocení.

Profesor doufal, že studii zveřejní dříve, než bude zaveden první booster. Lancet je odmítl zveřejnit. „Korelace není totéž jako kauzalita,“ řekli mu.

Svůj rukopis také poslal do tří dalších časopisů, ale od žádného z nich nedostal žádnou odpověď.

Profesor Pantazatos odhaduje, že mezi únorem a srpnem 2021 zemřelo na vakcínu jen ve Spojených státech až 187 000 lidí.

Pro srovnání: ve vietnamské válce přišlo o život kolem 58 000 amerických vojáků. „To je horší než válka,“ odpověděl kardiolog Peter McCullough.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout