Po sečtení téměř všech hlasů vede brazilské volby kůň globalistů Lula

Po sečtení téměř všech hlasů vede brazilské volby kůň globalistů Lula

Prezidentské volby v Brazílii, které probíhaly velmi podobným způsobem jako volby v USA, mají již prakticky jistého vítěze. V tento moment se již sčítání chýlí ke konci a skutečně jen o kousek vede kandidát, kterého podporovaly hollywoodské celebrity, Biden i Soros. Brazilská politika tak bude mnohem méně suverénní a je více než pravděpodobné, že se začne v mnohém podřizovat přání těch, kdo Lulu na post protlačili – globalistů.

I když je zatím poněkud předčasné předjímat, tak výsledek voleb může být zásadní i pro uskupení BRICS, které je dlouhodobě trnem v patě pro světového drába. Brazílie je totiž jeho důležitou součástí.

S 93% sečtených hlasů Brazílie hlásí, že socialistický zločinec Lula Luiz Inacio Lula da Silva je připraven být zvolen novým brazilským prezidentem a porazit tak úřadujícího Jaira Bolsonara.

Levicový bývalý prezident měl 50,46% hlasů, ve srovnání s 49,54% pro končícího pravicového prezidenta.

Poslední průzkum institutu Datafolha předpovídal těsný výsledek, přičemž 52% voličských preferencí bylo pro bývalého prezidenta Lulu ve srovnání s 48% pro prezidenta Bolsonara.

V prvním kole průzkumy podcenily potenciál Bolsonara, který nakonec skončil jen o pět procent za Lulou (43% – 48%).

67letý prezident vyslal smíšené zprávy o tom, zda v případě porážky uzná výsledky. V pátek ujistil, že to udělá: „Kdo má nejvíce hlasů, vyhraje.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Po sečtení téměř všech hlasů vede brazilské volby kůň globalistů Lula

  1. Sám bych volil Bolsonara, ale ten zase pokud vím čelil nějaké kritice za zbytečné masivní kácení deštných pralesů, takže se na jednu stranu nedivím, že je mnoho lidem proti srsti. A ten výsledek je teda hodně těsnej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout