Německo: Maročan zavraždil manželku, po městě pak chodil s nožem od krve

Německo: Maročan zavraždil manželku, po městě pak chodil s nožem od krve

Po nějakou dobu jsem  utlumila zprávy, které referují o obohacování okolních zemí, nicméně ve světle toho, jak se u nás nyní vítá, zřejmě toto téma poněkud opráším. I když asi jednou týdně přináším jakýsi souhrn obohacení Francie, přece jen se toho odehrává mnohem víc a nemělo by se na to zapomínat.

Vzhledem k tomu, že například ve sluníčkové Praze již otevřeně multikulti podporují, začnu opět častěji přinášet zprávy z obohacovaného Německa a Rakouska, odkud se zřejmě dřív či později přenese ono obohacování i k nám.

A hned první aktuální případ je z německého Barthu.

Nejprve zabil svou ženu, a pak procházel Barthem v Západním Pomořansku pokrytý krví – dokud kolemjdoucí nezavolali policii. Alespoň tak policie v tuto chvíli případ prezentuje.

42letý muž údajně zabil svou ženu ve středu odpoledne v Barthu v Západním Pomořansku. Policie to oznámila v krátké zprávě. Muž z Maroka byl zatčen.

Podezřelý se procházel městem potřísněný krví a s nožem v ruce, načež kolemjdoucí zalarmovali policii. Policie po počátečním vyšetřování předpokládá, že muž zabil svou ženu nožem.

Vyšetřování je stále na samém začátku, takže podrobnější informace nejsou k dispozici. Není tedy ani jasné, zda se jednalo o dovezenou manželku nebo o jednu z mnoha Němek, které již byly díky svojí naivitě podobným způsobem obohaceny…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Maročan zavraždil manželku, po městě pak chodil s nožem od krve

  1. Liberálne médiá – zrejme v celej Európe – sú nadšené z toho, že v mešite v Kolíne nad Rýnom začala fungovať „služba“ zvolávania k modlitbám muezzínmi. Aj Sorosom platení psychopati napr. na idnes typu Jan Ziegler či Václav Vaněk. Považujem za celkom isté,že do konca tohto desaťročia zanikne v Nemecku zbúraním, prestavaním na mešitu či odsvätením 99 percent kostolov /samozrejme aj kolínska katedrála/ a ďalšie provincie Eurábie budú na tom podobne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout