Lidé v klecích či plastových boxech – Čína pokračuje s tvrdými covidovými pravidly (videa)

Lidé v klecích či plastových boxech – Čína pokračuje s tvrdými covidovými pravidly (videa)

Tábory pro nakažené (jak jsme je mohli znát i z Austrálie), každodenní testování, povinné očkování i stále tvrdší restrikce pro ty, kdo se nakazí respirační nemocí, která nyní není o nic víc nebezpečná než chřipka. To vše se stále děje v Číně a zdá se, že šílenství nezná konce. Nyní mělo údajně dojít v jednom z táborů i k úmrtí 14leté dívky.

Opatření jsou samozřejmě prosazována především v některých velkých městech, venkov až tak nezasahují. Jenže i tak zasáhnou desítky milionů lidí.

Po celé Číně zřídila komunistická strana karanténní tábory. Pokud QR kód na mobilním telefonu ukazuje „červeně“, znamená to izolaci – v případě potřeby i pod pohrůžkou zbraní. Následující obrázek ukazuje odvážení Číňana pod přísnými karanténními ochrannými opatřeními z veřejného vlakového nádraží.

Bild

Dívka, která byla tímto způsobem odvezena, zemřela v Ruzhou ve věku pouhých 14 let. Důvod smrti není znám, ale komentátoři považují za jisté, že byla ponechána svému osudu a zbavena jakékoli lékařské péče. Před měsícem v Kuej-čou nabourala dodávka, která měla odvézt čínské občany do detenčního tábora. Zemřelo 27 lidí.

Nakažení Číňané jsou přepravováni v náklaďácích určených pro přepravu zvířat:

Na přepravu se čeká ve velkých plastových bednách:

Video níže ukazuje obyvatele Guangzou, kteří jsou vyzvednuti ze svých domovů se zbraní v ruce, aby byli odvezeni do karanténních táborů.

Následující videa ukazují kojence držené v zajetí s jejich rodiči v klecích v karanténním táboře.

Ve druhém níže uvedeném videu se říká, že obyvatelé celého města byli odvezeni do tábora. Bylo nasazeno 1 200 autobusů a tisíce ozbrojených stráží. V prvním videu jsou odváženy děti ze základních škol do karanténních táborů.

Je prostě absurdní, co vše se děje občanům Číny. To ovšem neznamená, že se již brzy neinspiruje také EU. Jsme jen pár kroků od takových podmínek, jak ukazují předchozí covidová opatření, ale i nedávno schválený dokument EU, který trvá na spolupráci s WHO při zavádění restrikcí u každé další jakékoli nákazy – tedy třeba i chřipkové epidemie.
Téměř všechna opatření byla bez důkazů a způsobila více škody než užitku, ať už šlo o lockdown, povinné roušky, povinné testování nebo mnohdy nucené očkování, přesto je totalitáři hodlají obnovovat. Světoví lídři nám již ukázali, že se ve jménu falešného „boje proti viru“ neštítí ničeho. Nakonec se zjistilo, že bez těchto opatření by bylo méně mrtvých a ekonomika by nebyla zdevastovaná až do takové míry, jako je tomu nyní.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.9]

13 thoughts on “Lidé v klecích či plastových boxech – Čína pokračuje s tvrdými covidovými pravidly (videa)

 1. jestli si někdo skutečně myslel že Osvětim je jen davnou minulosti tak mu časem spadne brada v takovych Taborech skončime znova jako naši předci za Německych nacistu nebo za Stalina disidenti v Gulazich neni divu že se to realizuje znova generace co Tabory a lagry zažili už umřela jen se čekalo až mezi nami nebudou dnes je možne znova nenávidět Rusa vest proti němu válku Drang Nacht Osten a likvidovat odpurce jen jsem zvědav jak to bude vypadat do budoucna islám a právo šaría je zase něco jineho

  1. Jak tam sedí a kouká do mobilu, tvl to je banda pitomců ta čína. No jo takhle to dopadá když od mala učíte děti k extrémní poslušnosti a oddanosti režimu.
   Každý jedinec musí míti vlastní názory, postoje a identitu. Pokud ne, stane se z něj jen kolektivní ovce společnosti.

  2. V táborech smrti si to jenom vyzkoušeli v malém. Zjistili, že se lidé nechají nahnat do dobytčích vagónů, na rampách roztřídit a později nahnat do sprchových plynových komor. Jestli jsou nyní nějaké ztráty, tak nevadí, nejde jim v žádném případě o zdraví obyvatel. Prostě lidi na odpis.
   Proto podepisujte prezidentskou kandidaturu Pavla Zítka, který proti tomuto silně vystupuje. Zítra třeba v centru na Praze 1, od 12.59.

 2. pokud vyjde Velky Reset byty a domy se budou přidělovat předevšim migrantum Arabum, černochum a Ukrajincum když nic nevlastniš nemužeš rozhodovat s kym budeš žit jo a ty ses chtěl branit se zbrani v ruce islamizaci nasunovani islámu a právu šaría neni dovoleno musiš poslouchat a byt solidarni nebud rasista nácek xenofob a islamofob mažu ti s učtu všechny uspory zvlaště když si nechceš měřit svoji uhlikovou stopu neočkuješ se experimentalnim patokem neposlouchaš režim pořad si na něj stěžuješ a šup si bezdak

 3. když nic nevlastniš tak si jen obět režimu neni vlastnictvi si jen otrok na poražku pro Arabače a černoušky jak se chceš branit když nevlastniš nic nevlastniš nic nemužeš vlastnit palnou zbran = nulova obrana člověka Globalisticka vyhra na všech urovnich běloch určeny k likvidaci a Kalergiho světle hněda rasa muže vzniknout ženy se oženi s černoušky a Arabači budou z nich poslušne subinky a budou rodit mišence věřim že ta větši čast z nich se na to těši už se těši i na prezidentskou volbu až budou volit Danuši Nerudovou ženy posledni dobou řeši i propagandu LGBT jak jsem v patek slyšel v MHD mlade divky jak se tim zabivaji mlade divky v ČR jsou velice progresivni

 4. Ty číňany chtěj normálně zlikvidovat. Už je berou jako dobytek (gojim).Jestli něco takového dojde, až sem nezbude nám nic jiného než pozvednout meče.

  1. Vidím, že hodit jim do toho vidle může Pavel Zítko z FB. Sarkasmus, ironie, ale to jsme my Češi. Proč do toho nejít, uvidíme, co to udělá! Nic lepšího se zatím nerýsuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout