Firma Marvel spolupracuje s Pfizerem, v komiksu je každý „posílený“ popsán jako hrdina

Firma Marvel spolupracuje s Pfizerem, v komiksu je každý „posílený“ popsán jako hrdina

Každý další doporučený booster z vás udělá hrdiny. To tvrdí aktivistický Marvel, spolupracující s nejžalovanější firmou všech dob – Pfizerem. No, možná to máme chápat tak, že nechat si dobrovolně navždy zlikvidovat vlastní imunitu je hrdinství. Jak jinak máme tento nový komiks chápat?

Společnost Pfizer v úterý oznámila, že ve spolupráci s Marvelem vydá digitální komiks, aby vyzvala lidi, aby se nechali očkovat covidem a stali se „každodenním hrdinou“.

„Pfizer a BioNTech oznámily naši novou spolupráci s Marvel Comics. Společně jsme vytvořili vlastní komiks s Avengers, kteří bojují za ochranu své komunity,“ uvedla společnost Pfizer ve svém prohlášení.

„Doufáme, že lidé po celém světě si čtení komiksu užijí… Ve společnosti Pfizer povzbuzujeme lidi, aby se spojili a pomohli se chránit tím, že budou mít aktuální informace o očkování proti COVID-19.“

Nový komiks s názvem „Everyday Heroes“ je dalším reklamním kouskem od velké farmaceutické společnosti po pomalém zavádění „vakcíny“, kdy téměř dvě třetiny dospělých Američanů nemají v úmyslu získat aktualizovaný posilovač.

„Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s Marvelem, který je tak pevně zakořeněn v globální kultuře a zábavě, abychom pomohli lidem připomenout akce, které může každý z nich podniknout, aby se ochránil, podobně jako Avengers chrání svou komunitu,“ uvedl Pfizer v prohlášení sdíleném s Fierce Pharma Marketing.

Ze strany 2 digitálního komiksu:

Děj nového komiksu se točí kolem dědečka, který čeká na svoji injekci na klinice, která je napadena padouchem Avengers Ultronem.

Ultron – maniakální robot, který se neustále vyvíjí a vrací se silnější – se používá k reprezentaci Covidu, který neustále mutuje do nových kmenů.

Kapitán Amerika dorazí na scénu a je dotlačen na pokraj porážky předtím, než Iron Man – který má představovat novou injekci společnosti Pfizer – dorazí se zbrusu novým dělem, které vystřelí Ultrona do nebe.

Dědeček říká čtenáři, že i superhrdinové se musí „přizpůsobovat“, aby bojovali proti Ultronovi – jasný odkaz na aktualizované vakcíny.

Při vysvětlování, jak padouch zrcadlí Covid, dědeček říká, že se „neustále mění a vyvíjí“, takže Avengers – což jsou v komiksu vakcíny Pfizer – „se přizpůsobují a re-strategizují“.

Komiks pak ukazuje Avengers, kteří představují každou z dávek Pfizeru, v bitvě s Ultronem.

Ale snaží se ho porazit – protože se „vyvinul“ – což vede k boji, ke kterému dochází těsně před očkovací klinikou.

Ale v pravý čas dorazí Ironman, který představuje aktualizovaný posilovač. Ten vystřelí Ultrona do vesmíru pomocí „ionizovaného energetického děla“.

People can help protect themselves by staying up to date with COVID-19 vaccinations

Po bitvě je dědeček vyzván k očkování proti Covidu a později je zobrazen, jak se usmívá s náplastí na levé paži, což naznačuje, že vakcínu dostal.

Na konci vidíme stavitele, zdravotní sestry, čističe oken, studenty a babičku se sloganem: „Hrdinové všedního dne nenosí pláštěnky!

„Ale nosí malou náplast na horní části paže poté, co dostanou nejnovější očkování proti Covidu, protože každodenní hrdinové se obávají o své zdraví.“

Ovšem podobné propagandistické dílko, na které se může nachytat skutečně jen velmi slaboduchý jedinec, není prvním takovým počinem Pfizeru.

Již v roce 2021 společnost Pfizer vydala znepokojivou reklamu oslavující ty děti, které se dobrovolně přihlásily do studie vakcíny COVID-19, které se pak „staly našimi superhrdiny“.

Přitom právě pro děti jsou mRNA injekce natolik škodlivé, že je již v mnoha zemích světa pro nezletilé zcela zakázali. V Evropě jde například o Dánsko a Švédsko.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Firma Marvel spolupracuje s Pfizerem, v komiksu je každý „posílený“ popsán jako hrdina

 1. očkovat očkovat očkovat očkovat očkovat pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠

 2. Komixy marvelu mě neberou. Líbí se mi filmy, ale s výhradami.

  černoši v severské mytologii, kastrace žen u Černé vdovy – co to má kudla za výhody? Potom v End Game v závěrečném boji jdou do útoky po skupinách chlapi, baby. No a pak jsem trochu nevydejchal tu Wakandu. Představte si, že potkávám lidi, kteří tvrdí, že Wakanda je skutečná. Thor Raganarok – v závěru je to o uprchlících. Další dost velkej tlak na uprchlíky, že to nejsou žádné svině je fim Kapitán Mar Vel.

  Na další bych asi ještě přišel ale ani -DC komix nejde svou vlastní cestou. Supermanův syn je sodomita. To jsem raději ani neviděl.

  Ale záporáci jsou skvělí. Kupodivu jsou v celku normální – jsou naštvaní, často zločinci, ale jdou za svým a do budoucna se zřejmě nebude tvrdit, že to jsou sodomiti jako v případě „kladných“ hrdinů.

  samostatnou kapitolou je ukecanej Spider-man. V prvních třech filmech je to panic-teoretik a místo aby babu pozval na rande s šancí pade na pade, tak se furt trápí a řeší co by, kdyby, teda až na trojku, kdy se potká s tím zubáčem z kosmu, co nemá rád některé zvuky. Ale tam ještě není postava tohoto monstra dotažená.

  Zkrátka Marvel filmy končí s End Game a pozdější jsou jen 3,14čoviny, které mají za úkol vychovávat – indoktrinovat k těm správným názorům.

  čus virus a já jsem grút.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout