Po vlně znásilnění ze strany obohacovačů vyzývá starosta italské Boloně ženy, aby se pohybovaly jen v bezpečných čtvrtích

Po vlně znásilnění ze strany obohacovačů vyzývá starosta italské Boloně ženy, aby se pohybovaly jen v bezpečných čtvrtích

Uhýbání před násilnými invazisty. Přesně to je způsob, kterým takzvaní „liberálové“ řeší kriminalitu svých dovážených voličů. Namísto deportací zločinců a posílení policejních hlídek jednoduše upozorní ženy na to, aby se jistým oblastem vyhýbaly. Jenže tyto oblasti nevznikly samy od sebe. K jejich vzniku došlo díky vítačské politice boloňské radnice (či radnic jiných podobných měst).

Je až neskutečné, že v této atmosféře boloňští voliči volili opět tyto vítače. Jde o jedno z mála měst, kde v posledních volbách vyhrála levice. A možná je to i proto, že dovážení voliči již začínají převažovat.

Jisté je, že vyhýbání se jistým místům je ženám k ničemu. Tyto nebezpečné oblasti se totiž postupně rozšiřují, až se časem stane takovým ghettem celé město. K tomu již došlo například v italském městě Castel Volturno. No-go zónami se stalo i několik švédských či francouzských měst, kde již není zcela bezpečno prakticky nikde.

Ovšem na druhou stranu je pravda, že vítače si v Boloni volili dlouhé roky. I díky tomu se město postupně stává jednou velkou no-go zónou. Podobně, jako Milán, Neapol nebo Janov.

Budou moci chodit ven, ale mohou navštěvovat pouze „bezpečné“ čtvrti – nikoli multietnické – a budou si muset vybrat definované „bezpečné“ cesty hlášené správou PD.

„Myšlenka některých místních správců zmapovat město, aby bylo možné identifikovat nejbezpečnější místa a ta, která jsou nejméně bezpečná, vede ke dvěma postřehům: prvním je, že pokud město chcete zmapovat, znamená to, že neznáte dobře realitu. Druhým je, že není záměrem zasahovat způsobem prevence nebo bezpečnosti, ale pouze omezit pohyb a svobodu lidí. Žádné z těchto řešení není přijatelné.“ Těmito slovy komentuje nerozvážnou volbu vedení města politik z Legy.

„Přemýšlet o vytvoření bezpečných cest pro ženy, abychom je ochránili před hrozbou možného sexuálního napadení, bez aktivace preventivních kampaní k zajištění jejich bezpečí, je naprosto zbytečné,“ vysvětlil. „Sexuální útoky musí být potrestány, a pokud jsou za to odpovědní migranti, musí být okamžitě vyhoštěni!“

Ve skutečnosti je to tak, že v Bologni a ve zbytku Emiliastanu byli protagonisty znásilnění v posledních týdnech pouze cizinci. A k deportacím ve skutečnosti v Itálii téměř nedochází. Čas nakonec ukáže, zda se s novou vládou v tomto směru něco změní. 

.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout