EU pořádá konferenci o budoucnosti Evropy, účastnit se bude i Muslimské bratrstvo

EU pořádá konferenci o budoucnosti Evropy, účastnit se bude i Muslimské bratrstvo

Další napoví, že tato konference je například ve Francii prezentována obrázkem z titulku. EU se tak již přestává tajit tím, že Evropa má být islamizována a její budoucnost vidí islámskou, což znamená pod právem šaría.

A co uvádí o konferenci EU?

V prvé řadě je třeba upozornit, že do konference se může zapojit jakýkoli občan EU, který se nejpozději do 20.2.2022 přihlásí zde.

O jakých tématech se bude jednat?

Změna klimatu a životní prostředí (green deal)
Zdraví
Silnější ekonomika, sociální spravedlnost a zaměstnanost
EU ve světě
Hodnoty a práva, právní stát, bezpečnost
Digitální transformace
Evropská demokracie
Migrace
Vzdělávání, kultura, mládež a sport
Další nápady

A takto EU konferenci Evropy, kde nebude chybět jako účastník ani Muslimské bratrstvo, prezentuje:

Konference o budoucnosti Evropy nabízí evropským občanům jedinečnou a příhodnou příležitost diskutovat o evropských prioritách a výzvách, kterým čelí. Bez ohledu na to, odkud pocházíte nebo jakou činnost děláte, je to ideální místo k zamyšlení nad budoucností, kterou chcete pro Evropskou unii.

Evropský parlament, Rada a Evropská komise jsou odhodlány naslouchat Evropanům a jednat v rámci svých pravomocí na základě vydaných doporučení.

Očekává se, že do jara 2022 konference dospěje k závěrům a poskytne pokyny ohledně budoucnosti Evropy.

Jaké jsou prvky, které tvoří konferenci?

  • Vícejazyčná digitální platforma je místem, kde mohou občané sdílet své nápady a posílat příspěvky online. Ty budou shromažďovány, analyzovány, monitorovány a publikovány v průběhu celé konference.
  • Decentralizované, on-line, hybridní nebo osobní akce pořádané občany a organizacemi, jakož i vnitrostátními, regionálními a místními orgány v celé Evropě.
  • Panely evropských občanů, kteří diskutují o různých tématech a prezentují své návrhy.
  • Plenární zasedání 

Kdo konferenci vede?

Konference je v pravomoci tří orgánů EU, které jsou zastoupeny předsedy Evropského parlamentu, Rady a Evropské komise a které tvoří společné předsednictví.

Společnému předsednictví je nápomocna Výkonná rada, které spolupředsedají tři orgány EU (Poslanec Evropského parlamentu Guy Verhofstadt, Clément Beaune, státní tajemník pro evropské záležitosti francouzského předsednictví Rady a Dubravka Šuica, místopředsedkyně Evropské komise odpovědná za demokracii a demografii).

Jaká je role této digitální platformy?

Digitální platforma je ústředním prvkem konference: je to místo, kde se občané mohou zapojit a vyjádřit. Můžete se podělit o své názory na Evropu a změny, ke kterým je třeba dojít, podívat se, co říkají ostatní, sledovat události, které se dějí ve vašem okolí, organizovat své vlastní akce a sledovat průběh a výsledky konference.

Klikněte zde pro účast na konferenci o budoucnosti Evropy (do 20.02.2022)

Internetové stránky konference o budoucnosti Evropy

Vizuály konference o budoucnosti Evropy

Tolik tedy informace, které o konferenci udává EU. Samozřejmě se počítá s tím, že účastníci konference budou jen tupě přikyvovat šíleným nápadům EU na green deal, výměnu obyvatel nebo likvidaci suverenity národních států.

Jiné názory se nepřipouští a účast organizace, která spadá pod Muslimské bratrstvo, jasně ukazuje, kterým směrem se politika EU vydala. Připomínám, že Muslimské bratrstvo je mnohem nebezpečnější než ISIS, Al Kajda, Al Šabáb, Boko Haram a Hizb ut Tahrir dohromady. Všechny tyto velmi nebezpečné islámské organizace mají mnohem menší sílu a vliv než Muslimské bratrstvo.

EU samozřejmě nepozvala na konferenci přímo Muslimské bratrstvo, ale jednu z jejích organizací, která již před časem prosadila propagaci hidžábu v EU. Jedná se o organizaci FEMYSO, jejíž přímé napojení na Muslimské bratrstvo je dlouhodobě prokázáno. Je to islámská ženská neziskovka (i proto ta propagace hidžábu), přičemž část jejích financí pochází z dotací EU, něco od různých islámských organizací, včetně již zmíněného Muslimského bratrstva.

i na této kampani spolupracovalo FEMYSO

Není divu, že tato organizace se chce mimo jiné účastnit diskuze na téma „migrace“. Podobně, jako všechny další islámské organizace má samozřejmě za cíl přispět k co nejrychlejší islamizaci Evropy. I to je důvod, proč je dalším tématem této organizace „antirasismus“.

FEMYSO organizuje i různé akce, které podporují propagaci nošení hidžábu. Organizace se nikdy nepostavila proti vraždám ze cti, díky nimž umírá rukou muslimů i v Evropě stále více žen, ani se nikdy nezastala těch muslimek, které se rozhodly hidžáb naopak odhodit a přizpůsobit se evropskému stylu života či dokonce konvertovat. Jediným cílem této organizace je islamizace Evropy.

A znovu připomínám, že to platíte i vy…

Na druhou stranu právě na základě požadavků EU byly zakázány ve většině zemí EU různé vlastenecké a domobranecké spolky, případně byly velmi výrazně omezeny. Oproti tomu islámské neziskovky jsou velmi štědře dotovány. To snad vypovídá za vše.

Jediný můj případný příspěvek do konference by byl následovný:

EU je zločinecká a pro původní Evropany genocidní organizace a jako taková musí být zničena. Evropské země si pak musí vzít svoji zrádnými politiky odevzdanou suverenitu zpět…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “EU pořádá konferenci o budoucnosti Evropy, účastnit se bude i Muslimské bratrstvo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout