EU sponzoruje desítkami milionů eur Muslimské bratrstvo, které chce z Evropy vytvořit chalífát

EU sponzoruje desítkami milionů eur Muslimské bratrstvo, které chce z Evropy vytvořit chalífát

Už několikrát jsem zde upozornila na to, jak dlouhodobě sponzoruje EU Muslimské bratrstvo. I přesto, že na tento fakt opakovaně upozorňují zejména ve Francii, odkud pochází mnohé z Bruselem sponzorovaných radikálních islámských organizací, EU stále posílá miliony islámským radikálům, jejichž jediným cílem je islamizovat celou Evropu. Platby odmítá pozastavit, naopak, mnohdy je zvyšuje nebo se zapojuje do propagandy Muslimského bratrstva, jako v případě nedávné propagace hidžábu.

O tom, že EU podporuje islamizaci Evropy a s tím související výměnu obyvatel, snad již dávno nikdo soudný nepochybuje. Mnoho schválených promigračních dokumentů, nedávná legalizace ekonomické migrace, schválení migračního paktu EU s cílem dovézt do zemí EU až 60 milionů Afričanů do roku 2030 (!!!), nedávný dovoz více než 40 tisíc Afghánců a plány na dovoz dalších – to vše a mnohé další kroky jen potvrzují, pro koho zde EU ve skutečnosti je.

Zatímco vlastenecké spolky byly v posledních letech na žádost EU ve většině zemí rozpuštěny a jejich činnost byla zakázána – mezi těmi největšími například francouzští či rakouští identitáři – islámské spolky jsou naopak podporovány a velmi štědře sponzorovány. Zatímco hlavním cílem vlasteneckých spolků bylo zachování národa a ostraha hranic před nepřítelem, islámské spolky, tak štědře dotované EU, mají jako hlavní cíl zavedení práva šaría v evropských zemích.

A tuto islamizaci si platí i sami Evropané, neboť právě z jejich peněz je podpora těmto islámským radikálům vyplácena. Proč myslíte, že chtěli zkorumpovaní úředníci zrušit Vánoce či křesťanská křestní jména? Proč je v EU prováděna tvrdě protirodinná politika, na druhé straně je podporována LGBTQ ideologie? Jde o to, aby Evropanů ubývalo na úkor muslimských invazistů, které EU tak štědře sponzoruje.

Jde o  islamizaci Evropy, provozovanou islamistickými sdruženími přidruženými k Muslimskému bratrstvu, kterým se dostal do rukou gigantický lup odhadovaný na více než 64 milionů eur ve formě veřejných dotací poskytnutých Evropskou komisí a Radou Evropy od r. 2007.

Číslo není zdaleka vyčerpávající. Jde o počet zjištěný Global Watch Analysis porovnáním různých čísel zmíněných médii nebo poslanci EP s údaji ze systému finanční transparentnosti Evropské komise (ECFTS). Minimální odhad, který ve skutečnosti pokrývá pouze špičku ledovce. Ve skutečnosti budou tyto částky řádově ve stamilionech eur.  Zjistit skutečnou celkovou částku, kterou islámští extremisté i z vašich daní dostávají, není jednoduché: transparentnost není vyžadována v rámci evropských orgánů a tím méně mezi přijímajícími sdruženími.

V čele islamistických organizací, které dostávají evropské dotace, stojí tři typy sdružení: islamistické humanitární neziskovky jako je Islamic Relief (IR) nebo Islamic Human Rights Commission (IHRC); federace mládežnických nebo ženských sdružení, jako je Fórum evropských muslimských mladých a studentských organizací (FEMYSO) nebo Evropské fórum muslimských žen (EFOMW); komunitní organizace, které vedou „legální džihád“ proti odpůrcům islamismu – podle vyjádření Fadily Maaroufiové, zakladatelky Observatoře fundamentalismu v Bruselu –, jako je Collectif Contre l’Islamophobie ve Francii (CCIF) a její belgický avatar (CCIB).

Všechny tyto spolky mají společnou osvědčenou linii, i když to odmítají veřejně přiznat. Ostatně, přetvářka je velmi důležitou součástí džihádu. Všechny tyto organizace jsou napojeny na Federaci islámských organizací v Evropě (FIOE), což je v rámci Evropy nejvyšší struktura, která dohlíží na chapadla Muslimského bratrstva v celoevropském měřítku. Chapadla celé chobotnice islámských organizací v zemích EU, které jsou tak štědře sponzorovány z daní Evropanů, se tak sbíhají u organizace, kterou založilo Muslimské bratrstvo a jde o jednu z jeho hlavních světových poboček.

Těm, kdo to nechápou, to vysvětlím jednodušeji. Z daní si i vy platíte EU, která pak vaše těžce vydřené peníze daruje organizaci, jejímž cílem je vás a vaše potomky islamizovat nebo zlikvidovat. Sami Evropané si tak – zcela dobrovolně – platí vlastní vrahy či vrahy svých potomků…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

One thought on “EU sponzoruje desítkami milionů eur Muslimské bratrstvo, které chce z Evropy vytvořit chalífát

 1. Muslimské bratrstvo má centrálu v Londýně a v Turecku.
  Erďa momentálně smrdí korunou a tak se finanční podpora opravdu šikne.
  Tihle bratríci nejsou žádní blázni, jako jejich soukmenovci od IS , anebo různých frančíz Al Kajdy.
  Jsou to vzdělání lidé, v Egyptě se jim povedl majstrstyk, vyhráli volby a nebýt puče, tak tam vládnou.
  Vítězný Mursí byl odstraněn, mnoho členů popraveno, zbytek rozprášen, zahnán do ilegality.
  ( V tomhle případě šlo o “ hodného” pučistu, mocně podporovaného Západem. )
  Tihle chlapíci nehorují pro násilí, ale dávají přednost demokratickému postupu. Aspoň do doby, než se dostanou k moci. Proti IS se zdánlivě vymezují, ale cíl je naprosto stejný.
  V Egyptě natrénovali, už vědí, v čem chybovali, příště budou obezřetnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout