Benátky: Turista sám dopadl a zajal cikánskou kapsářku (video)

Benátky: Turista sám dopadl a zajal cikánskou kapsářku (video)

Tušil vůbec turista (podle vzhledu nejspíš z Dálného východu), že v EU se kapsáři běžně nezatýkají? Pokud by to věděl, pak by se možná takto nenamáhal.

Italské Benátky nelákají jen turisty, ale také různé kriminální živly, jimž zřejmě dominují zejména kapsáři. Davy turistů jsou ideálním cílem a jen málokdy zřejmě kapsáře napadne, že by se mohl turista nejen ubránit, ale kapsáře i zajmout a držet hodinu v zajetí.

V momentě, kdy chytil turista kapsářku za zápěstí a řekl: „Oni nejsou oběti, to my,“ se ozval potlesk. Zprvu si samozřejmě někteří kolemjdoucí mysleli, že ženu napadl bezdůvodně, až posléze vysvětlil, že jde o kapsářku.

Byli tací, kteří natáčeli videa a fotografovali, jiní zalarmovali policii. Fenomén kapsářů je ve městě známý. Nepřijatelné riziko spočívá v tom, že občané jsou odkázáni na to, aby vzali spravedlnost do vlastních rukou.

Jeden z přihlížejících řekl: „Zavolal jsem policii a prefekturu. Policie zasáhla až po padesáti minutách, a když policisté dorazili, dav se na ně také zlobil.“ 

Čekací doba se která zdála nekonečná, neboť kapsářka vztekle křičela a vzpírala se, jak je vidět na videu pořízeném kolemjdoucím. Policie tedy dorazila až za hodinu, ale výsledek byl stejný jako vždy. Pár hodin po výslechu byla zlodějka opět na svobodě….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Benátky: Turista sám dopadl a zajal cikánskou kapsářku (video)

  1. O pár rokov budú pouličné krádeže /nielen/ v Taliansku trestané maximálne tvrdo. Vďaka náboženskej polícii, ktorá vďaka pomoci a peniazom Saudskej Arábie porazí na hlavu všetky tamojšie mafie… áno, aj globalistickú.

  2. A na Slovensku sa čoskoro naplno rozbehne Great reset https://www.info.sk/sprava/219306/sef-urso-juris-vlada-musi-zmenit-zakon-o-energetike-situacia-je-vazna/ keď vláda nechce riešiť situáciu, len to predstiera a hrá divadielko na iné nepodstatné témy. Inak povedané ide presne podľa nót z Davosu! A väčšina zhypnotizovaného zaočkovaného národa jej to stále žerie z ruky ako… ale dobre im tak. Zaslúžia si padnúť úplne na dno chudoby, a tá zaručene príde !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout