Texaský guvernér poslal první autobus s ilegály Lori Lightfootové do Chicaga

Texaský guvernér poslal první autobus s ilegály Lori Lightfootové do Chicaga

Jak již víte, tak na základě nového Bidenova zákona není možné posílat ilegály zpět od hranic, ale všichni musí být přijati a musí jim být umožněno zažádat o azyl. Tedy jde o totožný systém, jaký funguje v EU.

To silně přetěžuje zejména Texas, kde velmi rychle vzrostla kriminalita. V reakci na Bidenovu politiku proto texaský guvernér posílá autobusy plné ilegálů do Washingtonu a New Yorku, tedy tam, kde volí Demokraty, kteří systém otevřených hranic zavedli.

Nyní poslal další autobus do Chicaga, kde vládne lesbická černá starostka (viz titulek), samozřejmě také velká zastánkyně neustále otevřených hranic.

Guvernér Greg Abbott dnes oznámil příjezd první skupiny migrantů autobusem do Chicaga ve státě Illinois z Texasu. Migranti byli dnes večer vysazeni na Union Station. Kromě Washingtonu, DC a New York City bude nyní Chicago dalším místem kam budou jezdit autobusy v reakci guvernéra na politiku otevřených hranic prezidenta Bidena, která zaplavuje pohraniční komunity v Texasu.

„Nečinnost prezidenta Bidena na naší jižní hranici nadále ohrožuje životy Texasanů – a Američanů – a zahlcuje naše komunity,“ řekl guvernér Abbott. „Abychom i nadále poskytovali tolik potřebnou úlevu našim malým, přeplněným pohraničním městečkům, připojí se Chicago k dalším útočištím po Washingtonu, DC a New York City – jako další spádové místo. Starostka Lightfootová ráda propaguje odpovědnost svého města přivítat všechny bez ohledu na právní status, a těším se, až uvidím tuto odpovědnost v praxi, protože tito migranti dostávají zdroje z útočiště, které je schopné se o ně postarat.“

V dubnu guvernér Abbott  nařídil  texaské divizi krizového řízení, aby pronajímala autobusy pro přepravu migrantů z Texasu do Washingtonu, DC. Začátkem tohoto měsíce guvernér přidal New York City jako druhé místo vykládky. Od začátku této autobusové strategie na jaře byly do těchto útočišť přepraveny tisíce migrantů, což ulevilo pohraničním komunitám v Texasu. Díky své „uvítací městské vyhlášce“ nebude Chicago  odepírat pomoc jednotlivcům na základě jejich imigračního statusu. Město také nevyžaduje, aby místní policie spolupracovala s federálními imigračními úřady.
Kancelář chicagské starostky Lori Lightfootové označila autobus za „rasistický“ a slíbila pro ilegální migranty příjemný zážitek.
Tolik horká novinka z USA. Co kdyby se inspirovaly i evropské hraniční země a vypravily podobné autobusy do Bruselu, odkud vítačská politika EU pochází? A aby toho nebylo na Brusel moc, část by mohla být vyslána do Berlína, neboť většina pašeráckých neziskovek pochází právě z Německa…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Texaský guvernér poslal první autobus s ilegály Lori Lightfootové do Chicaga

  1. Italska vlada, slunickova, organizuje rozptylovani invazistu z jihu Italie na sever a a take dal do evropy. Vlakem. Proste u vas doma v (Ceskem resp. Ukrajinskem) meste zastavi Express Italiano, vystoupi tisic negru, a v poklidu obsadi ctvrt. Pokud jste meli smul a vase nemovitost byla obohacena, reknete trikrat „Slava Ukraina!“, jinak vas zavrou pro rasismus, popirani a propagovani. Mezitim, vlak v poklidu odfrci pro dalsi naklad.

    Vtipne na tom je, ze zadne kvoty nebo cokoli neni potreba. Negry proste vylozi na peronu na nazdar. Moznost je exportovat je uredne zakazana.

    Co mi neni jasne, proc takzvane „proti-migracni“ americky senator, dela to same co pro-migracni slnunickova italska vlada. Zeby oba slouzili stejnemu panovi ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout