USA: Texaský guvernér pronajal 900 autobusů, aby odvezly migranty Bidenovi do Washingtonu

USA: Texaský guvernér pronajal 900 autobusů, aby odvezly migranty Bidenovi do Washingtonu

Nebylo by dobré se inspirovat i v Evropě a odvézt podobnou „nadílku“ z přeplněných zemí – především z různých muslimských ghett – do Bruselu přímo k europarlamentu? Ať se postarají ti, jejichž politika otevřených dveří muslimskou invazi umožňuje….

Texaský guvernér Greg Abbott si najímá až 900 charterových autobusů, aby odvezly imigranty do Washingtonu D.C, píše Texas Tribune.

Podle Abbotta je toto opatření reakcí na rozhodnutí Bidenovy administrativy zrušit dočasnou regulaci z pandemie, která umožnila imigračním úřadům v Texasu deportovat přistěhovalce na hranicích, i když žádají o azyl.

Texas chce mít možnost pokračovat v deportaci imigrantů, ale protože politici v hlavním městě obhajují jinou politiku, Texas nyní pošle imigranty přímo tam, aby tam požádali o azyl.

„Na pomoc obecním úředníkům, jejichž komunity jsou zranitelné přílivem nelegálních přistěhovalců, kteří jsou vpuštěni Bidenovou administrativou, Texas poskytne charterové autobusy, které pošlou tyto nelegální přistěhovalce do Washingtonu, D.C,“ řekl Abbott.

Posíláme je do Kapitolu, abychom dali Bidenově administrativě příležitost uspokojit potřeby lidí, kterým dovolí vstoupit přes naše hranice a neumožní je vrátit.

Abbott řekl, že místo, kde autobusy migranty vysadí, bude na schodech Kongresu před Kapitolem. Texaský ředitel krizového řízení Nim Kidd říká, že stát od nynějška na této lince nasadí 900 přímých  autobusů coby pravidelnou kyvadlovou dopravu do Washingtonu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “USA: Texaský guvernér pronajal 900 autobusů, aby odvezly migranty Bidenovi do Washingtonu

  1. Evropané se raději nechají systematicky vyvražďovat, než by se jen odvážili k nějaké sebeobraně, EU a U-SSA si to ohlídají.

  2. To jsem zvědavá, kdy začnou Češi vozit ukrajinské uprchlíky, nejlépe tmavé pleti Jurečkovi před domovní dveře s tím, že ten pán se o ně postará.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout